Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
grey6    46

Teraz po mrozach to napewno będzie wysyp i wiadomo co sie stanie. Trzeba to brać na klate jak zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3791

Gościu który mi koncentraty przywozi mówił że tuczników ogólnie jest mało i mało sie sprzedaje tucznikowych pasz ,ale za to warchlaków coraz wiecej wsadzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid727    153

Zobaczymy co pokaże poniedziałkowa mała giełda. Kurs Ojro dla nas trochę korzystniejszy się robi. Zobaczymy co to będzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grey6    46
4 godziny temu, Dawid727 napisał:

Grey gdzie oddajesz że taka cena beznadziejna? 

Nie będe robił złej reklamy ale to pod Tuchole bardziej podchodzi. Cena beznadziejna to po 3,8 było całkiem niedawno. Już zapomnieliście to zaraz może wrócić...? Moje mogły postać ale na przednówku może być bieda. Nie wiadomo czy jęczmień przeżył..?

Edytowano przez grey6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid727    153

Grey-Do handlarza? Za cały zestaw to raczej 5+netto. 6.40 za E. Piątkowa giełda na minus, ma ktoś informację jak dziś mała giełda? Oby cena się utrzymała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1847

Mała giełda raczej jutro??ponoć duże ubojnie niemieckie ubojnie nie uznały środowej podwyżki i kupują po cenie ze środy 21.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
40 minut temu, ws71 napisał:

Mała giełda raczej jutro??ponoć duże ubojnie niemieckie ubojnie nie uznały środowej podwyżki i kupują po cenie ze środy 21.02

coś jest na rzeczy moje miały jechać przed poprzednim weekendem przełożył na dziś a dziś przełożył na piątek ponoć zakładom świnie są za drogie i nikt nie zrobi najmniejszego zapasu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grey6    46
1 godzinę temu, Dawid727 napisał:

Grey-Do handlarza? Za cały zestaw to raczej 5+netto. 6.40 za E. Piątkowa giełda na minus, ma ktoś informację jak dziś mała giełda? Oby cena się utrzymała. 

No pośrednik. Nie rubta paniki w Agrościemie mówili, że cena rośnie więc wiadomo jak może być i jaki oni mają zapłon. Ja nie raz sie uchciwiłem na pare kilo więcej i cena sie rypła  ta sama kasa jeno na stryszku zboża mniej... Ja mam koniec marca następne to niech by były po 5 a jak znam temat to da 4,20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid727    153

Ja mam za dwa tygodnie prawie 300 sztuk do oddania także każde 10groszy robi różnicę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1847

Mi to śmierdzi obniżkami rzędu 10 eurocentowymi obym sie  mylił,przy takiej ilości to się można ze złości w d..ę ugryżć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1847

11 szt 4,81/kg netto ,maciora 3,6/kg netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid727    153

Dzwoniłem do przedstawicielki cargilla która obsługuje nasze gosp. trochę rozmawialiśmy o sprzedaży tucznika bo się szykuj le za dwa tygodnie to mówiła że ubojnie są zapchane i jak na razie na najbliższe 10dni ciężko się wcisnąć tyle tucznika... Koledzy, ma ktoś może cennik z sokolowa? Chodzi mi o tabelkę w której widać potrącenia za poszczególne widełki wagowe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez lukasz222
      Witam serdecznie
      Chciałbym bardzo prosić o wypełnienie mojej ankiety, która będzie podstawą do stworzenia pracy inżynierskiej. Ankieta dotyczy postępu technicznego i technologicznego w chlewniach macior w latach 2004-2012 w woj. śląskim (jednakowoż zachęcam także rolników z okolic mojego województwa). Ankieta jest przystępna, większość to pytania testowe, więc nie powinna zająć więcej niż 5-10 minut, a jest to dla mnie bardzo ważne by zebrać jak najwięcej informacji na ten temat. Każdy kto cokolwiek robił i modernizował przy swoich maciorkach niech poświęci parę minut podczas wieczornego odpoczynku i pomoże mi w stworzeniu czegoś, co może stanowić o tym jak potoczy się moja kariera w przyszłości.
      Ankieta jest w pełni anonimowa. Podaję link do niej:
       
      http://moje-ankiety....pond-43841.html
       
      Z góry bardzo serdecznie dziękuję za pomoc i pozdrawiam!!
       
      Ponawiam prośbę o Wasz udział w ankiecie
    • Przez 14tija14
      Czy ktoś współpracuje z jakąś firmą zajmującą się tuczem kontraktowym np. agri plus ?
      Chciałabym się dowiedzieć jakie trzeba spełnić warunki i czy to jest opłacalne lub przy jakiej ilości ?
    • Przez Lukasz210692
      Co sądzicie o stosowaniu żyta hybrydowego dla tuczników. W odpowiednim składzie procentowym oczywiście z innymi zbożami.
      Czy to będzie opłacalne i czy nie ucierpią na tym tuczniki.?
    • Przez TomaszWoniak
      Witam Firma Agri plus jake ma wymagania budynków poniewaz chciałbym podjąć wspołprace z ta firmą ale na poczatek chciałbym sie dowiedziec jak muszą wyglądać budynki
       
       
      prosze o pomoc
       
       
      pozdrawiam
    • Przez ZETOREXX85
      Witam.
      Wymieniam swój stary śrutownik na coś innego. Myślałem nad śrutownikiem Bąk. Zamieszczam aukcję na której można kupić nowego Bąka: http://allegro.pl/pt-nowy-srutownik-rozdrabniacz-bijakowy-talex-i5015335177.html
      Co o nim myślicie? Będę go używał do żywienia macior. Jaką wydajność ma taki Bąk? Miałem okazje zobaczyć u wujka jak on rozdrabnia.Ziarno jest dobrze zmielone                         
                                                                                                                           
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj