Polecane posty

ws71    1847

Pini cały samochód locco ubojnia 5,99 E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Sokołów w poniedziałek 6,10 już dawal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Y635    37

Ja dzisiaj przez pośrednika do PINI po 4.50+vat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3791

Dzisiaj w Agrościemie mówili że kontrole ASF zaczna sie od kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No już nie mogę się doczekać .9_9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bambrzwlkp1    40

BIOASEKURACJA 2018

,, Pomoc będzie dotyczyła ilości świń utrzymywanych w gospodarstwach rolnych w 2017 r, ale do ilości nie większej niż 50 sztuk,  przy stawce pomocy 0,36 zł za każdy dzień od 1 świni. Pomoc będzie wypłacana  w okresie obowiązywania zakazu utrzymywania świń  lecz nie dłużej niż trzy lata. '' - minrol  

Sprzedanych przez cały rok 2017?   


,,Jeżeli ktoś mówi Ci,
że jesteś nikim,
to wcale nie znaczy,
że on jest kimś"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grey6    46

Ktoś tam ma dobrze nasra..e ale źle wymieszane. Do mnie wirus ma 200 km niby 50 km w rok się przesówa więc za cztery dojdzie na mój teren a oni chcą wstrzymać produkcje i płacić za czas kiedy nie ma zagrożenia. A co po trzech latach. Chyba już inna ekipa będzie miała problem bo dobra zmiana jak tak dalej będzie punktować to...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

image.png.122b4ba5b4aa0648932fc36c9b460d27.png

natrafiłem na to w top ag...     winni wieśniacy jak bym dorwał tego co to napisał to bym mu pokazał co "wieśniak"potrafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matus2609    72
"niechlujstwa wieśniaków" aż bije pogardą dla ludzi ze wsi, głównie rolników, i to jest właśnie wypowiedź klasy wyższej wszystkich profesorków, doktorków itp którzy uważają się za kogoś lepszego, a są zwykłymi chamami i bucami.
  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martinezo    42

dopóki takie głosy będą brane pod uwagę, a populacja dzików nie zostanie znacznie ograniczona doputy ASF będzie się panoszył. Odnośnie artykułu to ten Pan nie ma zielonego pojęcia o "biednych" dzikach, które nie dosyć, że roznoszą chorobę to i skutecznie niszczą uprawy. Odstrzał, odstrzał i jeszcze raz odstrzał!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Y635    37

piszą ze "wieśniacy" ale tacy wieśniacy sa lepiej wykształceni i bardziej kulturalni od tych "ludzi z miasta" oni to dopiero sa wieśniaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Niech żaden durnowaty profesorek nie pier**li głupot o matach i innych głupotach bo to nie da dokładnie nic, to praktycznie żadne zabezpieczenie, po drugie Niemcy już wprowadzili zawczasu zezwolenie na całoroczny odstrzał dzików bez okresów ochronnych, u nas trzeba to było zrobić jak tylko pojawiła się choroba na wschodzie, przez takich nawiedzonych profesorków czy innych pacanów zawsze dostawaliśmy i będziemy dostawać w d*pę, a to dróg nie można budować  bo żaby albo jakieś robactwo zamieszkuje drzewa, a to jakieś zabezpieczenia przeciw chorobie które można sobie włożyć w d*pę. I tak marnowane są państwowe pieniądze na projekty które lądują w koszu, zebrania ,sympozja, szkolenia pensje dla urzędasów i ch8J wie co jeszcze, zamiast podjąć drastyczne ale skuteczne środki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZMAS19821982    962

i jeszcz premie po kilkadziesiat  tys. za ciezka prace nocne posiedzienia i wku........nie  rolnikow

Edytowano przez PRZMAS19821982
  • Like 1
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszBRO    197
No żart chyba jakiś dzik się zaraził od świni no większej głupoty nie słyszałem
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nigdy wykształcenie nie przesądza o wysokiej kulturze czy inteligencji. ASF na terenie naszego kraju pojawiło się w celu eliminacji konkurencji np. dla mięsa labolatoryjnego czy wątpliwej jakości wieprzowiny z krajów starej unii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2465

Gość jest wegetarianinem, także to wszystko wyjaśnia, a że dodatkowo cham to druga strona medalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3791

i bardzo niskiego wzrostu

a jak wiadomo jak głowa za blisko d*py to się rozum z g...m miesza ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 godziny temu, LukaszBRO napisał:

No żart chyba jakiś dzik się zaraził od świni no większej głupoty nie słyszałem

Zarazi tyle że nie napisano że od świni Ukraińskiej która dotarła wraz z pracownikami ze wschodu moe by tak dla nich zakz przemieszcania wprowadzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez lukasz222
      Witam serdecznie
      Chciałbym bardzo prosić o wypełnienie mojej ankiety, która będzie podstawą do stworzenia pracy inżynierskiej. Ankieta dotyczy postępu technicznego i technologicznego w chlewniach macior w latach 2004-2012 w woj. śląskim (jednakowoż zachęcam także rolników z okolic mojego województwa). Ankieta jest przystępna, większość to pytania testowe, więc nie powinna zająć więcej niż 5-10 minut, a jest to dla mnie bardzo ważne by zebrać jak najwięcej informacji na ten temat. Każdy kto cokolwiek robił i modernizował przy swoich maciorkach niech poświęci parę minut podczas wieczornego odpoczynku i pomoże mi w stworzeniu czegoś, co może stanowić o tym jak potoczy się moja kariera w przyszłości.
      Ankieta jest w pełni anonimowa. Podaję link do niej:
       
      http://moje-ankiety....pond-43841.html
       
      Z góry bardzo serdecznie dziękuję za pomoc i pozdrawiam!!
       
      Ponawiam prośbę o Wasz udział w ankiecie
    • Przez 14tija14
      Czy ktoś współpracuje z jakąś firmą zajmującą się tuczem kontraktowym np. agri plus ?
      Chciałabym się dowiedzieć jakie trzeba spełnić warunki i czy to jest opłacalne lub przy jakiej ilości ?
    • Przez Lukasz210692
      Co sądzicie o stosowaniu żyta hybrydowego dla tuczników. W odpowiednim składzie procentowym oczywiście z innymi zbożami.
      Czy to będzie opłacalne i czy nie ucierpią na tym tuczniki.?
    • Przez TomaszWoniak
      Witam Firma Agri plus jake ma wymagania budynków poniewaz chciałbym podjąć wspołprace z ta firmą ale na poczatek chciałbym sie dowiedziec jak muszą wyglądać budynki
       
       
      prosze o pomoc
       
       
      pozdrawiam
    • Przez ZETOREXX85
      Witam.
      Wymieniam swój stary śrutownik na coś innego. Myślałem nad śrutownikiem Bąk. Zamieszczam aukcję na której można kupić nowego Bąka: http://allegro.pl/pt-nowy-srutownik-rozdrabniacz-bijakowy-talex-i5015335177.html
      Co o nim myślicie? Będę go używał do żywienia macior. Jaką wydajność ma taki Bąk? Miałem okazje zobaczyć u wujka jak on rozdrabnia.Ziarno jest dobrze zmielone                         
                                                                                                                           
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj