Polecane posty

sumek666    5084
3 godziny temu, borus90 napisał:

Ja mam to z siłownikiem wzdłuż silnika już kilka lat i się sprawdza. Fakt, też słyszałem za to z siłownikiem pod osią są lepsze. 

Ogólnie jakie byś nie założył na pewno będziesz zadowolony. 

Mówią, że przy siłowniki z boki strasznie obrywa lewą zwrotnica


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pepe2    13
55 minut temu, bratrolnika napisał:

Uzytkowales takie wspomaganie???

Ja używałem i nadal używam od 5 lat , ciągnik z turem , słoma i gnój spoko , przy balotach potrafi się trochę zagrzać ale bez tragedii , polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemekuliski    126
bratrolnika napisał:

4 godziny temu, przemekuliski napisał:

a nie możesz założyć elektrycznego? w jakim stanie masz kolumnę kierowniczą

Uzytkowales takie wspomaganie???

sąsiad ma i zadowolony, i co najważniejsze mało przeróbek i tańsze dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziomal20084    43

Ja posiadam wspomaganie z firmy Agricola, siłownik jeszcze przy bloku silnika, 6 lat i jak narazie wymieniłem ''wąs" lewy ale to z mojej winy i na jesień napęd pompy i tyle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marecki2922    517

A ja polecam ze starego Mercedesa , mam takie już z 15 lat kupione za jakieś śmieszne pieniądze na szrocie , na plus tego wspomagania to że gdy np. peknie pasek od pompy czy wycieknie olej to i tak można dojechać do domu czy warsztatu 

Samo wspomaganie bezawaryjnie , jedynie elementy które musiałem przerabiać czasem szwankowały ale bardzo mało 

Edytowano przez Marecki2922

Kupię rozsiewacz do wapna o ładowności 5 ton i więcej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezbarwny    1269

Sporo lat do tylu, „odkryłem”, że po ściągnięciu drążka kierowniczego pomiędzy kolumną, a wąsem kierowniczym, na wspomnianej kolumnie, jest zapas około 3 obrotów kierownicy(jeśli dobrze pamiętam trzech). Przyszło mi do głowy, że skoro tak jest, to z powodzeniem, można wydłużyć wąs przy zwrotnicy, skutkiem czego, manewrowanie byłoby prostsze i lżejsze. Tak też zrobiłem. Odciąłem kawałek wąsa od zwrotnicy starego Wartburga, dospawałem i hasa to do dziś. Nie potrzeba pomp, siłowników itp. Jest dużo lżej, tanio, nie ma się co popsuć, tyle, że nakurblować się trzeba.   „Dużo lżej” nie oznacza, że tak lekko jak hydraulicznie. Przeróbka nie w 330, a 360 z turem. 


You Shook Me All Night Long

M&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezbarwny    1269

Ok, zrobię fotkę i jak mnie poinstruujesz jak ją tu wstawić, to zobaczysz.


You Shook Me All Night Long

M&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

Siłownik poprzeczny niszczy pięknie sworzeń główny. Drugą wadą jest asymetria skrętu a trzecią wadą jest niepewne prowadzenia ciągnika na nierównościach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28760
10 godzin temu, pepe2 napisał:

Ja używałem i nadal używam od 5 lat , ciągnik z turem , słoma i gnój spoko , przy balotach potrafi się trochę zagrzać ale bez tragedii , polecam.

 

9 godzin temu, przemekuliski napisał:

sąsiad ma i zadowolony, i co najważniejsze mało przeróbek i tańsze dużo

Też miałem, pierwsze wytrzymalo miesiac niejezdzenia, a drugie 12 godzin pracy...

Tysiąc złotych kosztowało żeby się przekonać że to nic nie warte 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@bratrolnika mówiłem Ci szwagier ma już 7 lat i to z turem w c 360 kupił to na słomczynie gotowe jak zaczęli przywozić i śmiga . sąsiad też dwa lata już ma od gościa z olx i zero problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@bratrolnika no przecież w uja się nie robię 😏 mówię jak jest , może w 60 jest lżej sam nie wiem . ten gość z olx przecież sprzedaje  jakby każdemu się psuło po 12 godzinach to za jaja by powiesili .

Ps.Bierz rozwód mam jeszcze jedną siostre na wydaniu😎 będę miał fajnego szwagra 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28760

Prześlij zdjęcia siostry, przemyśle temat 

I dane techniczne, tzn waga wiek itp.

No i ile posagu wnosi

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12389

@bratrolnika grzyj  temat z @Ursus932 jak cię wysiedlą pod dwupasmówkę to będziesz miał gdzie iść. ☺

We dwóch to będziecie dwu osiówki spawać.

Edytowano przez 6465
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Jeszcze się dowiedz czy ma hektary czy brat wszystko wziął 😉


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16869
Ursus932 napisał:

Ci szwagier ma już 7 lat

czytasz mu bajki na dobranoc?😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Oj się Ania dowie , oj się dowie ... :ph34r:

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
14 minut temu, bratrolnika napisał:

@Ursus932będą zdjęcia tej siostry?? 

😜

Ale musi być przyczepa tak jak przedostania dla mnie 😎 inaczej nie będę swatał 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez Strogonow
      Witam Panowie, Posiadam w swoim 7745 wspomaganie na orbitrolu z siłownikiem po prawej stronie osi (poprzeczny). Jako że sporo cofam z przyczepami itp. owy siłownik mi tego nie ułatwia, praca w polu też nie jest niczym przyjemnym i nie chodzi mi tu o trudności z obrotem kierownicą bo w porównaniu do serwa to niebo a ziemia. Chodzi mi głównie o różnicę obrotów w lewą i prawą stronę, jak i różnice w maksymalnym skręcie w obie strony. Jeżdżę już tak od dwóch lat i ni cholery nie mogę się do tego przyzwyczaić. Przechodząc do sedna, czy montował ktoś z was siłownik do wspomagania taki jak w zetorach z młodszych serii typu 7340/5340? Znalazłem takie rozwiązanie do ciągników typu C385/912 ale tylko dla tych bez przedniego napędu. Czy montaż dla ciągnika z przednim napędem nie przystosowanym do tego typu rozwiązania będzie mieć jakieś negatywne skutki?
    • Przez kubatedi
      Żyto Dańkowskie Diament
      Stan na 15.02.2019
      Jak oceniacie?




    • Przez DanielKocima
      Cześć myślę nad kupnem ładowacza na tył do c 330 miałby za zadanie głównie ładować obornik i tu moje pytanie jak się to sprawdza bo szukam opini a średnio umiem znaleźć czy nie lepiej było by tura albo trolla czy nie będzie dźwigać 30 i czy da radę podnieść myślałem żeby bwywrot łyżki byl hydrauliczny z góry dzięki za odpowiedź pozdrawiam
    • Przez wsbil
      Kupię jak w temacie, w dobrym stanie. Może komuś zalega. Rozważę każdą ofertę
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj