adikpl1

Co z tą Pol... Fabryką

Polecane posty

bratrolnika    28760

teraz to im dopiero wyniki sprzedaży spadną, który będzie odważny i kupi od nich traktor skoro nawet prezes już tylnymi drzwiami ucieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrotron155    62

Ale to nie nasza wina że podpisali  tyle  umów na dostarczenie autobusów i ponoszą kare za ich nie dostarczenie. Lepszy był dla nich gołąb na dachu aniżeli wróbel w garści to teraz mają. A niczyją winą nie jest że Vigusa odstawili na bok wtedy gdy wszyscy mieli na niego apetyt. Przyjdą dotacje i sytuacja się zmieni.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

I poza sferę testów nie wyjdą bo firma upadnie... jeszcze nikomu nie udało się być zwycięzcom na wielu frontach. 😎


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fenix30    172
@sumek666 Gdzie w twoim linku jest napisane że Ursus upada? Chyba że czegoś nie zauważyłem. Piszę tam o restrukturyzacji a to chyba coś innego. 11lat ten temat jest walkowany a Ursus nadal istnieje i będzie ok istniał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    709

Istnieje, bo ma istnieć. Jak nie będzie miał to upadnie:)

Uważasz, że restrukturyzacja to wstęp do czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fenix30    172
@akmaly Np. do naprawy tego co zjeba..i przez ostatnie lata. @tumiwisizm Sądząc po twoim pytaniu to tą upadłość już ogłosili. Jakieś źródło czy wróżysz z fusow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fenix30    172
@sumek666 Widzialem ile minęło czasu pomiędzy twoimi postami. Teraz zaowarzylem że zacytowales post z 2007roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Zgadza się. Z pierwszej strony tematu ;)

Historia lubi się powtarzać bo kto historii się nie uczy będzie zmuszony przeżyć ja ponownie. 

  • Like 1

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Sumek święte słowa. Historie trzeba znać :)

12 godzin temu, fenix30 napisał:

Jeżeli Ursus ma mieć wzloty i upadki to lepiej taka historia niż żadna.

Wiadomo, że lepsza. Mam nadzieję, że Polmot se poradzi z Ursusem, a jak nie, to niech go wykupi z obecnym stanem i zapleczem dobry, krajowy inwestor i rozwija dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Jedyna szansa jak dla mnie aby marka Ursus cokolwiek znaczyła na globalnym rynku jest... 

Koncern CNH. 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Zgadza się. Moja propozycję opieram po obserwacji fabryki w Płocku oraz to, że mają bardzo bogata ofertę ciągników gdzie można ze spokojem znaleźć miejsce również dla Ursusa gdzie mógłby pełnić rolę tego prostszego ciągnika a dla bardziej wymagających klientów można im zaoferować zaawansowane technologie. Takie jest moje zdanie ale nie twierdzę, że nie ma w Polsce inwestorów którzy zrobiłby to równie dobrze.


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5394

W Ursusa nikt nie zainwestuje, chyba że państwo


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Jeżeli Państwo by zainwestowało to by musiało utworzyć pgr na nowo żeby rynek zbytu mieli ;(


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5394

A tak sam padnie, szkoda kasy na niego. CNH ma swoje TDki i inne bardziej budżetowe


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj