abuk14

Ładowacz czołowy do C-330 [połączone]

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
sumek666    5094
26 minut temu, kellyq napisał:

Ja przymierzam się na wiosnę z zakupem, celuję w olimet ale też do końca nie wiem czy euroramka do 30 się opłaci. Jedno wiem żeby siłowniki brać dwustronne.

Tylko i wyłącznie dwustronnego działania. Ja teraz żałuję. 

Jeżeli ma się zewnętrzną pompę to i euroramka niestraszne. 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam muszę wymienić rozdzielacz przy turze i moje pytanie brzmi jaki wybrać ? Czy z sekcją pływającą czy zwykły , jakiej firmy żeby potrzymał w rozsądnej cenie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Joystick na linki mam zamiar założyć . Ciągnik ursus 904 a tur niewiem 3 sekcyjny starego bicia.

Edytowano przez WiesawWolfram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mc3    6

Wiram, planuje kupić tura do C330. Mój typ to wol met 2b ładowność ok 700kg z podwójnymi siłownikami i joystickiem,łyżka widły, paleciak (koszt ok 9-9,5tys). Czy to dobry wybór, a może jakaś inna firma, może tańsza, sprawdzona? 

Pozdrawiam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2774

a czy trzydziestka wytrzyma taki udzwig i czy to wogole podniesie


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    13306

Kolego jak chcesz ciapka za***ać to sobie taki kup, a najlepiej żebyś paletę cementu dźwignol🤧 . A tak poważnie do ciapatego to max 500kg udźwigu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej78    649

Wywalisz kasę na ładowacz i osprzęt , później dojdziesz do wniosku ,że za mały udźwig, nisko podnosi , ,że kierownicą nie możesz ukręcić, zainwestujesz we wspomaganie. Jeżeli chcesz mieć pewność kup używany. Za kilka lat, jak się pomęczysz , zaczniesz szukać większego ciągnika z turem a na tym nie stracisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3820

Sanki  do takiego udżwigu,wspomaganie,mocniejsze opony i jeśli nie jest tłuczony dzień w dzień to pochodzi,cena wysoka,może lepiej jakąś używkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniek101    144

hydramet 3b też spoko ale z całym osprzętem faktycznie dość dużo wychodzi

 image;s=644x461

Edytowano przez Maniek101

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja mam od roku nik tom (kopia wol met). Trzy sekcje na rozdzielaczu i bez euro ramki. Jak woziłem ekogroszek to z ciekawości sprawdziłem udźwig. 425 kg uniósł na pół metra i jedynką po równym sobie jechał. Ale moim zdaniem tak realnie to 300 kg z obciążnikiem z tyłu to jest max dla 330. Mam nową pompę i olej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2208

Mój wuja kupił taki tur do 60. Efekt taki ze jak zbiera sianokiszonkę to dzwoni żebym mu pomógł swoim bo łapy powyrywane. Juz przebąkuje ze go sprzeda(traktor) i poszuka coś z przednim napędem bo 60 nie da i sie robic.

Edytowano przez przemek28_28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kellyq    235

Ja będę kupował olimeta do 30, tylko że moja to takie lekkie prace będzie wykonywać. Żadnego obornika, sianokiszonki czy słomy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3820

mam ciapka,sanki zrobione,pompa alu,siłowniki grubsze,dodatkowe trójkąty jeśli chcę wysoko podnosić(tur jest w pionie prawie)

big bagi bez problemu składam z samochodu i zasypuje do rozsiewacza, z tymi 300 kg to jaj nie róbcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dsbh    1296

Jak długo tym robisz,z tyłu jakiś obciążnik ? Big Bagi 500kg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3820

czasem były też saletry po 600 kg,mam tego tura jakieś 15 lat,jak dla mnie wystarczy

z tyłu mam obciążnik  wielkości bojlera 120 zalanego betonem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    13306

Ja mam w c330 tur "POMAROL" i dzwigam nim bb. 500kg. Na rozmowach i nie ma problemu, ale jak widzę wol-meta z euro ramką to ile on sam waży? 

Na rozsiewacz miało być😀

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzikiWschód    230
witam bardzo wolno podnosi tura, na wolnych obrotach nie da rady podnieść ciezaru dopiero po dodaniu gazu po mały idzie w gore. pompa wymieniana rok temu a rozdzielacz ma ok pół roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Albo olej do bani, albo zarzles już pompę, polecam srebrne z hylmetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzikiWschód    230

sorry, jeszcze głowa boli po wczorajszym grillu, chodzi o C 330. Olej zmieniany przy zmianie pompy w zeszłym roku. Trochę dziwne bo to stało się tak nagle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Jasioodtraktora
      Witam. Mam problem z kontrolkami od kierunkowskazów przyczepy a mianowicie kiedy włączę lewy kierunkowskaz z podłączoną przyczepą to świecą się dwie kontrolki tak jak powinno być, ale kiedy włączę prawy kierunkowskaz to ok. 3 razy zamigają 2 kontrolki a potem tylko jedna.
      Dodam że żarówki jak i w ciągniku tak i w przyczepie są "P21W" czyli takie jakie powinny być. Proszę o szybką pomoc.
      Pozdrawiam 
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, mam nietypowy problem z moją c330. Ciągnik jest po generalnym remoncie, pracuje normalnie ale osiąga zdecydowanie za wysoką temperaturę. Gdy jest założony termostat to po ok.10 min gotuje płyn w górnej części chłodnicy, obstawiłem więc że termostat się nie otwiera, po założeniu drugiego jest to samo, ciągnik przepracuje 15 min na pusto i płyn się gotuje a dolna część jest zimna. Po całkowitym wywaleniu termostatu idzie pracować, ale mam wrażenie że temperatura i tak jest zdecydowanie za wysoka. Chłodnica czysta, przewody czyste, termostat i obudowa czyste, nowa pompa wody. Miał ktoś podobny przypadek?
    • Przez Jasioodtraktora
      Witam. Ostatnio założyłem do Ursusa C-330 3 kontrolki od kierunkowskazów czyli ciągnika, pierwszej przyczepy i drugiej przyczepy. I kiedy np. jadę i jest nierówna powierzchnia to kontrolka od kierunkowskazu ciągnika zaczyna migać na ok. 50% lub też jak włączam zapłon albo światła to też zapala się na 0.01s i też na ok. 50%. Czy wie ktoś jaka może być tego przyczyną? 
      Jak by miało to coś pomóc to dam link do kontrolki od kierunkowskazów:  https://allegro.pl/oferta/kontrolka-led-12v-zielona-prostokarna-15020812687
      Pozdrawiam 
    • Przez MateuszToczek
      Witam, chciałbym się dowiedzieć jaki olej oprócz hipola stosujecie do skrzyni ursusa c385. Zrobiłem generalny remont I zastanawiam się czy można było by ją zalać np 8Fuchs Agrifarm Utto MP 5 l 10W-30. Czy nie będzie za rzadki dla wzmacniacza momentu i wałka wom.
    • Przez rou1234
      Witam , mam problem z ciśnieniem oleju w c 330 m. Po wymianie olej na wiosnę było na zimnym na wolnych obrotach 4 bar po dodaniu gazu około 5 bar , po przepracowaniu parenastu godzin było podobnie . Ostatnio zauważyłem że jest maks 4 bary nawet po dodaniu gazu na nie rozgrzanym silniku na wolnych utrzymywało się 1,5 do 2 barów na ciepłym silniku.  Dziś po odpaleniu było na zimnym 3 bary , po dodaniu gazu ciśnienie spadło do 2,5 2 barów po zejściu na wolne obroty wróciło na 3 bary . Gdzie szukać przyczyny? Dziękuję za pomoc i pozdrawiam. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj