Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Adi96    1848

Żeby uniknąć zerwanie trawy musi być większa ilość klocków zazwyczaj jest 18 lub 19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balcerek1    92

Widziałem nie jedne BKT i sam je posiadam w c360  ale powiem tak widziałem różnie zdarte nawet już łyse ale nigdzie nie popękane ani streszczone w porównaniu  do mitasa i kormorana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adi96    1848

Ja mam u siebie Cultory nie miałem sytuacji żeby się ślizgały 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patryk165    0

ile dawałeś za szt twój teren jest bardziej górzysty czy niziny ? chodzi mi o uszanie pod góre albo po prostym czy się nie śliżgają albo jazda np z góry i pruba zachamowania aby np włączyć prase czy nie jedziesz normalnie jak byś nie nacisną chamulca ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adi96    1848

Dawałem po 999 teraz one trochę tańsze mam górki i nigdy nie było problemu trzeba niższe ciśnienie dawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomaszek8504    52

Witam Mam problem. Założyłem tylną oponę po przekręceniu dętki na drugą stronę (zwężam ciągnik), napompowałem 1 bar ale opona nie wskoczyłą na swoje miejsce, jest dziura na pewnym odcinku z obu stron. Pojeździłem chwile i nic, no to nabiłem 1.7 bara, pojezdziłem i nic. Nawet nie da się normalnie jezdzić bo straszne jajo jest. Jaki najlepszy sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a1fe26c2   
Gość a1fe26c2

Przeczytaj jakie maksymalne ciśnienie możesz dać do tej opony i do takiego napompuj (Napis jest na boku. Co bieglejsi w myśleniu uważają, że to ciśnienie robocze). Ja po wymianie opon miałem podobnie - trochę pomogło jeżdżenie po dołkach, a ostatecznie opona wskoczyła po wjechaniu w pole z pługiem czy talerzówką. Być może posmarowanie rantów odpowiednią mazią pomogłoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek3773    230

posmaruj np pasta BHP, kuchcik, czy nawet polewaj wodą i napompuj więcej do max dopuszczonego napewno wskoczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomaszek8504    52

Smarowałem takim specjalnym środkiem, w wulkanizacji mi dali. W pole nie chce jechać bo mi ziemi tam najdzie. Więcej jak 1.7 chyba nie bede pompował bo opony chyba oryginalne z 72 roku GoodYear (resztki czerwonej farby na nich z felg Zetora) bardzo popękane. No cóż, chłop człowiek praktyczny, coś zawsze wymyśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

jeśli obręcz w farbie, nie rudej i smarowałeś pastą to powinna bez problemu wskoczyć nawet przy niskim ciśnieniu


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1226    1588

Do montażu opon z dętką to tylko" talk " posypać rant opony i felgi i niema problemu ze wskoczeniem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1120

Mam dylemat jakie opony wybrac na tyl do c360'
14.R28 czy diagonalne 16.9?
Teraz mam radialki ale maja juz swoje lata.
Na mokrym te szersze beda nie siadaly tak ale czy ciagnik nie bedzie slabszy bo szybszy??
Nie chce zmarnowax kasy a potem żałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
volvo    47

Najlepiej 420/70/28- szerokość 16.9 przy wysokości 14.9

Nie pożałujesz, to najlepszy rozmiar dla C360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

na oś napędową do ciągnika który pracuje w polu tylko radialne


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MF675ursus    1457

Najlepiej 420/70/28- szerokość 16.9 przy wysokości 14.9

Nie pożałujesz, to najlepszy rozmiar dla C360

 

I wydaj 4 000 zł za komplet opon do C360 na tył... Lepiej radialne 14.9 R28. Zaoszczędzisz na sprzęgle w przyszłości

Edytowano przez MF675ursus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez pitur13
      Witam. Proszę o pomoc jak ustawić te wałki bo na zębatkach jest tyle znaków że mam mętlik 😕

    • Przez Marcin70707
      Witam. Chcę od restaurowac mojego Perkinsa w takim stanie jak wyszedł z fabryki w 1988😊. Dlatego potrzebuje kodów lakieru bloku i blach. Gdyby ktoś mógł mi je udostępnić byłbym bardzo wdzięczny😊. Szukam również szablonu to namalowania napisów na masce. Bardzo proszę o kontakt jeśliby ktoś miał bądź też proszę aby ktoś mi podał wymiary napisów i jak byłoby najlepiej je wykonać żeby wyglądało to estetycznie a nie "w miarę". Serdecznie pozdrawiam 😊😊😊

    • Przez Bubul
      Witam szukam jakiegoś ciągnika który będzie głównym ciagnikiem na gospodarstwie, ma zastąpić wydłużona 60-tke jednak najbardziej interesują mnie gabaryty i zwrotnosc traktora. Nie musi posiadać napędu ale chciałbym podłączyć tura. Cenowo w granicach do 35tys.
      Nad zetorami myślałem ale chce rozważyć inne propozycje. Kolega namawia mnie na Renault 651 4s lecz nigdy nie miałem styczności z tym ciagnikiem nawet na obrazku... 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj