Polecane posty

Bubul    0

Witam szukam jakiegoś ciągnika który będzie głównym ciagnikiem na gospodarstwie, ma zastąpić wydłużona 60-tke jednak najbardziej interesują mnie gabaryty i zwrotnosc traktora. Nie musi posiadać napędu ale chciałbym podłączyć tura. Cenowo w granicach do 35tys.

Nad zetorami myślałem ale chce rozważyć inne propozycje. Kolega namawia mnie na Renault 651 4s lecz nigdy nie miałem styczności z tym ciagnikiem nawet na obrazku... 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1114

Renault ciekawa opcja 4x4 sprytne i silniki dobre oszczędne tylko uważaj na skrzynie w jakim stanie bo te wieksze modele mają problem z rewersem i pół biegiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erwin2    5

Popatrz za Renault 7512 RS, TX .dobry sinik wspomaganie dużo biegów i o wiele wygodniejszy niz C-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bubul    0

Jakoś nie jestem przychylnie nastawiony do mtz co do Renault  chyba się skuszę obejrzeć go ale najpierw chciałbym się dowiedzieć coś nie coś o nich więcej i jak z częściami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1114
23 minuty temu, Bubul napisał:

Jakoś nie jestem przychylnie nastawiony do mtz co do Renault  chyba się skuszę obejrzeć go ale najpierw chciałbym się dowiedzieć coś nie coś o nich więcej i jak z częściami 

Z częściami nie ma problemu ;)

Jedynie cena 

Mtz a renault to jest jednak komfort w kabinie lepszy i wgl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bubul    0

Cena tak jak pisałem 30-35tys może uda się coś fajnego wychaczyc a w przyszłości tura napewno trzeba będzie dokupić 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzeniek    10

Mam 2 renówki  7712 ts i 110 54 ts i MTZ 82   i Reno jest lepsze pod każdym względem a o części się nie martw renówki się praktycznie nie psują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolniczek95    0

Patrz na części, ich ceny i łatwość wymiany bo jak wiadomo nie sztuką jest kupić sztuką jest utrzymać pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal3939    197

Renault ok, silnik mwm praktycznie bezawaryjny, jedynie skrzynie kosztowne w naprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folenka    29

A może Same Explorer? Mamy Explorera 80, drugi rok codziennego użytkowania i spisuje się bardzo dobrze. Poważnych awarii nie było jak dotąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwekx25    5535

Nie wierzył bym w bajki ,że coś jest bezawaryjne. Samoloty się psują w trakcie lotu a co dopiero traktor. Zanim podejmiesz decyzję o zakupie to popatrz sobie na ceny i dostępność części i materiałów eksploatacyjnych jak filtry oleje itd, wtedy ocenisz czy będzie Cię stać utrzymać taki ciągnik.


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MF675ursus    1430

Renault fajne, ale że się nie psują to nie wierz. Który 40-sto letni ciągnik się nie psuje? Weź pod uwagę MF 675. Część części pasuje od Ursusa, a w tej cenie znajdziesz 4x4 lub 2x4 z turem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

MF napewno niższy od Renówki - więc jak masz gdzieś nisko to uderzaj w MF675

Ja mam Renault 75.12 w kabinie RS - co do napraw przez 5 lat - wymiana rdzenia w chłodnicy - 1200 pln

Tak to wiadomo olej silnikowy, filtry. Na wiosne wymieniony olej w skrzyni i filtry hydrauliczne - koszt  - 890 zł.

Rewers czasami wysokoczy i po sezonie się zabieram za to i może przy okazji wałek WOM wymienię bo już końcówka strasznie zjechana - koło 5000 pewnie się wsadzi.

Jak z lubelskiego jestes to zapraszam - przejedziesz się popytasz. :D

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.05.2019 o 07:26, Bubul napisał:

Witam szukam jakiegoś ciągnika który będzie głównym ciagnikiem na gospodarstwie, ma zastąpić wydłużona 60-tke jednak najbardziej interesują mnie gabaryty i zwrotnosc traktora. Nie musi posiadać napędu ale chciałbym podłączyć tura. Cenowo w granicach do 35tys.

Nad zetorami myślałem ale chce rozważyć inne propozycje. Kolega namawia mnie na Renault 651 4s lecz nigdy nie miałem styczności z tym ciagnikiem nawet na obrazku... 

 

 Kup zetora 7211 mało pali z napędem konfortowy  tani w utrzymaniu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 minuty temu, PiotrKozikowski napisał:

 Kup zetora 7211 mało pali z napędem konfortowy  tani w utrzymaniu 

O nasz 'znawca" języka polskiego   xD  Zetor 7211 nie ma napędu i na pewno nie pali mniej od 60-tki.    :P   :D   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej78    576
Dnia 1.05.2019 o 07:26, Bubul napisał:

Witam szukam jakiegoś ciągnika który będzie głównym ciagnikiem na gospodarstwie, ma zastąpić wydłużona 60-tke jednak najbardziej interesują mnie gabaryty i zwrotnosc 

Zawsze " apetyt rośnie w miarę jedzenia" . Kupisz bez przedniego napędu ,  będziesz chciał zapiąć konkretny sprzęt ,czy wymienić na lepszy, a tu " klapa" , słaba praca z ładowaczem , lekki przód , słaby uciąg ,aby pracować z konkretnymi maszynami uprawowymi  itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez andrewk
      Witam, do sprzedania instrukcja obsługi do traktorów Massey Ferguson 6110 - 6190 w języku polskim. Gratis dla kupującego dorzucam instrukcję napraw do powyższych modeli w formie pdf (ang).
       
      Cena 70zł + wysyłka
       
      Chęć zakupu kierujcie wysyłając mi wiadomość
       
      Pozdro
       
       


       
      ______________________________________________________________________________________________________________________________
      http://www.traktorpedia.pl - dane techniczne ciągników rolniczych, kombajnów zbożowych oraz ładowarek teleskopowych.

    • Przez andrewk
      Do sprzedania posiadam instrukcję do MF 6110 - 6190. Kupiona za dużo wyższą kwotę, przeczytana i odłożona. Stan jak NOWY. Cena 40zł + 15zł wysyłka. Dla agrofotowiczów równe 50zł.
      Link do aukcji : http://allegro.pl/massey-ferguson-instrukcja-obslugi-6110-6190-i7145241669.html
      AgroDane - Dane techniczne maszyn rolniczych
      AgriDane - Specs of agricultural machinery
      AgriDaten – Technische daten von landmaschinen
      AgriSpec – Technische gegevens voor
      AgriDatos – Datos técnicos de maquinaria agrícola
      AgriDonnées – Données techniques des machines agricoles
      AgriDati – Dati tecnici per macchine agricole
      АгроДанные — Tехнические данные сельскохозяйственной машин
    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez mumin0121
      KOLEDZY KTO POMOZE CO TO ZA KONTROLKA POD NUMEREM 10 ZASWIECILA SIE NA GORACYM SILNIKU I PISZCZAL SYGNAŁ
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj