Skocz do zawartości
andrewk

Instrukcja obsługi Massey Ferguson 6110 - 6190

Polecane posty

andrewk    72
Napisano (edytowany)

Witam, do sprzedania instrukcja obsługi do traktorów Massey Ferguson 6110 - 6190 w języku polskim. Gratis dla kupującego dorzucam instrukcję napraw do powyższych modeli w formie pdf (ang).

Cena 70zł + wysyłka

Chęć zakupu kierujcie wysyłając mi wiadomość :)

Pozdro

post-93767-0-23527900-1492339082_thumb.jpg

Edytowano przez andrewk

Kris1976    11

żeby zarabiać na rolniku,Ty jak będziesz chciał pomocy to też za darmo nie dostaniesz

andrewk    72

Masz coś z głową czy tylko takiego udajesz ?

Sprzedaję tą instrukcję w ilości 1szt - kupiłem kiedyś dla siebie na Allegro ( wtedy zapłaciłem z wysyłką ponad 100zł ), a teraz leży i się przewraca. Coś w tym dziwnego/zakazanego/naciąganego ? Jest moją własnością, to ją odsprzedaję.

Ty byś pewnie chciał za darmo..... Idź się kłócić, czemu nawozy takiego drogie i tak zarabiają na biednym rolniku - najlepiej postrasz ich, że chleba im zabraknie... Boże co za ludź....

A tak BTW to jestem rolnikiem " znafco"

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Qba66666
      Witam. Założyłem wcześniej post odnośnie renault jednak zrezygnowałęm z niej ze wzgledu na skrzynie hydrauliczna. Kupiłem Valtre 705 z 90r. Przeszukałem 6 stron tematów i nie znalazłem tego czego szukam. Szukam instrukcji użytkowania. Ktoś miał w poście z 2008r ale ten użytkownik już jest chyba nieaktywny. Wszystko działa i nie chciał bym zepsuć tej valtry. Nie wiem jak włączać guzik przyśpieszania żeby nie uszkodzić czegoś. W czasie jazdy jak się go przesunie to jedzie się szybciej, a jak cofnie to wolniej. Mam pytanie czy wolno tak w czasie jazdy to włączać? W internecie znalazlem tylko ze ma 85km, zbiornik 180l, i że niby waży 7ton ale nie wygląda na tyle. Jeśli ktoś ma taka to mogę odkupić ewentualnie kopie. Pozdrawiam wszystkich
    • Przez kamil5421
      Witam. Sprzedam beczkowoz 7000l widoczny na zdjeciach wiecej informacji priv . lokalizacja woj. Podlaskie ok. Szczuczyna link 
    • Przez kamil5421
      Sprzedam rozsiewacz amazone za-u 1801 stan dobry , nie malowany ,  cena 6 400 do nego . Priv  

• Przez kamil5421
      Sprzedam agregat uprawowo siewny z brona wirowa i walem kolowym wyposazony w hydro pack . w komplecie siewnik stegsted 3m 25 rurek. , mechaniczny ,stan bardzo ladny .