Skocz do zawartości
News
andrewk

Instrukcja obsługi Massey Ferguson 6110 - 6190

Polecane posty

andrewk    77

Witam, do sprzedania instrukcja obsługi do traktorów Massey Ferguson 6110 - 6190 w języku polskim. Gratis dla kupującego dorzucam instrukcję napraw do powyższych modeli w formie pdf (ang).

Cena 70zł + wysyłka

Chęć zakupu kierujcie wysyłając mi wiadomość :)

Pozdro

post-93767-0-23527900-1492339082_thumb.jpg

Edytowano przez andrewk

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" -_-

andrewk    77

Masz coś z głową czy tylko takiego udajesz ?

Sprzedaję tą instrukcję w ilości 1szt - kupiłem kiedyś dla siebie na Allegro ( wtedy zapłaciłem z wysyłką ponad 100zł ), a teraz leży i się przewraca. Coś w tym dziwnego/zakazanego/naciąganego ? Jest moją własnością, to ją odsprzedaję.

Ty byś pewnie chciał za darmo..... Idź się kłócić, czemu nawozy takiego drogie i tak zarabiają na biednym rolniku - najlepiej postrasz ich, że chleba im zabraknie... Boże co za ludź....

A tak BTW to jestem rolnikiem " znafco"

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" -_-

andrewk    77

108 stron

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Lukas85
      Koledzy czy posiada ktoś z Was instrukcje obsługi do ładowarek Manitou z serii 5xx, ewentualnie 6xx z lat 1995-1999? 
      Mozed mi ktos podpowie jak jezdzic zeby nic nie uszkodzic? Nie mialem nigdy do czynienia z ladowarką. Na dzwigni zmiany biegów jest guzik sprzegla, rozumiem ze po jego nacisnieciu moge zmieniac bieg bez wciskania pedału? Co z hamulcami w celu powolnego dojechania do powiedzmy przeszkody wciskac sam hamulec na wlaczonym kierunku jazdy do przodu czy takze wciskac sprzeglo?
    • Przez krzyfo
      Witam Panów 
      Posiadam traktor massey 3085 i nastała dziwna usterka do zdjagnozowania.
      Mianiowicie traktor posiada dynashift i po zimie 2017 roku zaczał sie slizgac na połbiegach B i D  co zwłaszcza widac pod obciazeniem nie daje sobie rady slizga sie i staje w miejscu na polbiegach A i C jedzie i ciagnie normalnie i pracuje do tej pory. 
      Tarczki dynaschift zostały wymienione i nie dało to zadnego rezultatu.
      Elektrozawory do dynaschift tez były wymienione na nowe i tez nie pomogło. Traktor po odlaczeniu pradu na elektrozawory podobno powinien pozostac na polbiegu D ale pozostaje na połbiegu A.
      Komputer został przerobiony na przekazniki i tez nie pomogło.
      Moze ktos miał lub domysla sie co za usterka nastapilą ze traktor slizga się na połbiegu B i D lub poleca dobrego mechanika (jestem z lubuskiego) z gory dziekuję

• Przez Darek1899
      Darek1899     0 Odpowiedziano: 2 minuty temu   Cześć mam takie pytanie.
      Mianowicie dziś normalnie oralem swoim mf4260 i przy opuszczaniu pługa(na uwrocie) coś mi się stało z przednim napędem tzn zaczęło coś pukać a odgłos dochodzi przynajmniej tak mi się wydaje z skrzyni 
      Napęd działa bo sprawdzałem w piaskowni... ale puka im szybciej jedziesz tym bardziej puka po rozlaczeniu napędu cisza... po tym jak tak sie stało to jeszcze z 2godz oralem bez napędu i raczej nic nie bylo słychać
      Rewers i ogólnie hydraulika chodzi ok biegi też normalnie a jak sie napęd włączy to puka
      pomoże ktoś coś? 
      Z góry dzięki
    • Przez Nightdevil
      Witam 
       MF3070

Zwiększa mi się stan oleju w silniku... pompka zasilająca zmieniona , świeca płomieniowa także 
      czy kolejny krok wyjęcie pompy i regeneracja (dosyć droga)  czy jakieś jeszcze opcje są ? 
      po dniu pracy olej na miarce zwiększył sie od minimum do 1cm ponad MAX, ciagnik nie dymi , nie odczułem zmiany siły .
    • Przez ogrodniczek39
      Witam ,
      Piszę z zapytaniem czy ktoś z forumowiczów posiada instrukcje do Reform semo 99 ?
      Mam problem z ustawieniem siewnika gdyz nie wysiewa jak pokazuję tabela wysiewu ...

Będę bardzo wdzięczny za pomoc . 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.