Raptus902

Ceny trzody chlewnej 2017

Polecane posty

ws71    1827

Sprzedane 20.04, 5 szt w przeliczeniu na żywo 6,03 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19760

jak tam u Was Pini sobie radzi??A właściwie to Wy z nimi??

U nas po Heniu bierze skiba i jakoś nie bardzo dostawcy sobie chwalą......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1827

Jak dotychczas jest nawet lepiej jak u senatora waga półtusz 78-110,ale jak ma więcej nie ma potrąceń,kasa 7-14dni ,dotrzymuje terminów odbioru wcześniej ustalonych,nie kombinuje z klasami płaci 10gr za klase więcej jak Skiba ,do tego 2% premii,u nas też próbowali niektórzy do Skiby i też byli nie zadowoleni sumując chłopak się stara i oby tak było dalej :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19760

Jak dotychczas jest nawet lepiej jak u senatora waga półtusz 78-110,ale jak ma więcej nie ma potrąceń,kasa 7-14dni ,dotrzymuje terminów odbioru wcześniej ustalonych,nie kombinuje z klasami płaci 10gr za klase więcej jak Skiba ,do tego 2% premii,u nas też próbowali niektórzy do Skiby i też byli nie zadowoleni sumując chłopak się stara i oby tak było dalej :D :D

 

u skiby odwrotnie wybicie niższe niż u stokłosy,cena???też nie zwala z nóg kasa w terminie ale na 14 dzień nic szybciej, o premii nikt nie słyszał ;)

dziś gość co organizuje dla nich skup świniorów był u mnie z inną ekipą skiby za bydłem ale jakoś się nie dogadaliśmy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1827

Czy organizator skupu dla Skiby ma nazwisko zaczynające literami Ser....,ponoć nasz obecny odbiorca kupuje też bydło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FarmerAdi    13

Na środe ładuję po 7.40 netto plus ew.premia za S cały zestaw ubojnia ze śląska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szopen    29

7,3 WBC za E (za S 7,4) 80 szt umówione na środę do Łukowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19760

Czy organizator skupu dla Skiby ma nazwisko zaczynające literami Ser....,ponoć nasz obecny odbiorca kupuje też bydło

Pan Ser.....ka kupuje dla OBOJAN'a

Mój ma nazwisko zaczynające się MICH......EK miał oficjalny skup dla senatora w Tarnówce

Wiem,ze pini bierze bydło ale na razie mam odbiorcę cena ok płaci w terminie więc niema co miodu w d*pie szukać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raul7031    22

5,3 zł netto na żywą przy kilkunastu sztukach, łódzkie, cena z soboty 6 maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiko80    26

5,3 zł netto na żywą przy kilkunastu sztukach, łódzkie, cena z soboty 6 maja

do kogo oddaŁes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To ładnie Cię dmuchnoł w rogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przeszukuję od kilku dni sieć i nie mogę się doszukać strony gdzie można śledzić niemiecką giełdę świń, czy twz. mała giełda to to samo źródło? Przepraszam jeśli to już było podawane ale jeśli ktoś będzie tak pomocny i podeśle linki?

Dziękuję z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1827

To ładnie Cię dmuchnoł w rogi

 

Przy bezpośrednich dostawach do Skiby ,już jest duży problem żeby dostać dobrą cenę a przez pośrednika to w ogóle masakra,z rodziny kupował dla niego to ceny które mi zaproponował,grzecznie podziękowałem a przydało by się poszczuć psem

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj