Skocz do zawartości
Raptus902

Ceny trzody chlewnej 2017

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Ceny

Wiadomość z agroFakt.pl

jaco25    280

W starym roku były po 4,8 plus vat pow. Jasło zobaczymy co przyniesie styczeń..

Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

do zdziechowa chlopaki sprzedajcie maciory zawsze ladnie placa. Nie wiem co robic bo mam 30 tucznikow na sprzedaz

Edytowano przez szymekrolnik89

Matys1990    20

do zdziechowa chlopaki sprzedajcie maciory zawsze ladnie placa. Nie wiem co robic bo mam 30 tucznikow na sprzedaz

Poczekaj jeszcze tydzien jak mozesz

jaco25    280

Pisałem właśnie nie tak dawno o tym, że w tej śmierdzącej branży nigdy nic wiadomo, artykuł jak najbardziej trafiony w sedno. Wsadzając rzut za 4-5 miesięcy może się okazać, że jesteśmy 1zł za 1kg w plecy czyli ok. 20% ceny niestety przykre ale prawdziwe...

Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.