kostek

KRADZIEŻE!

Polecane posty

krolikNH    56

To również nauczka dla nas na przyszłość zeby bardzo skupulatnie chronic swój dobytek. Ale z drugiej strony podobno na złodzieja nie ma zabezpieczenia, którego by nie obszedł :rolleyes:


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pablo16    93

Co do tego co pisał Ferdek 07 o mleku to taki cham zarąbie ci kilka litrów a potem mleko ci nie przejdzie bo na wpuszcza w nie jakiegoś syfu

U mojego wuja w tamtym roku zawalili taką beczkę aluminiową 1000-1500 l wodę na pole krowom nią woził przypuszczamy że maczała w tym palce taka menda z naszej wsi ale za rękę nikt nie złapał to nic nie można zrobić.I ten sam gościu zawalił drzewo dla takiego dziadka co ledwie chodzi to jest chamstwo.


Ursus C385A główny koń roboczy
Ursus C360 pomocnik C385A
Ursus C330M pomocnik pomocnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

Hmm...

Do poprzedniego postu. Parę rzeczy mi się przypomniało.

 

Mieszkamy na tak zwanych parcelach . Sąsiad ma sąsiada na przeciwko a do następnego jest w lewo lub prawo 200 m. Ale Ci co mieszkają dalej tzn. w polu lub pod lasem maja już większy problem. Sąsiadowi w te wakacje wyniesiono z obory 16 prosiaków. A tego samego dnia rozmawiałem z nim i mówił że psa upaluje za oborą żeby pilnował. No ale następnego dnia gadał z nim mój dziadek i prosiaków nie było. A tydzień wcześniej je szczepił . Prosiaki nosili złodzieje koło 1 KM do samochodu. A mówią że prosiaki to dużo hałasu robią. .Z początku miały iść na handel na prosiaki ale zostawili je na tuczniki.


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

rok temu w moich okolicach kradli koła z półośkami od kombajnów ANNA :rolleyes: .przynajmniej raz w tygodniu kogoś okradli :angry: .


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

to co teraz napisze jest troche śmieszne. :) w jednym gospodarstwie w nocy złodzieje chcieli ukrasc auto :angry: no i jak zrobili troche chalasu to ojciec własciciela wstał i im brame otworzył zeby wyjechali bo myslał ze to jego syn gdzieś jedzie.Dopiero rano sie skapli ze autka juz nigdy nie zobaczą :rolleyes:


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

znajomemu ktory handluje materialami bydowlanymi ukradli roczna ladowarke jcb warta 200 tys wynaja do poszukiwan rutkowskiego ale juz z 2 miesiace minely a ladowarki nie znalezli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasil90    97

1 kilka lat temu we wsi ukradli kobyłę

2 w tamtym roku u naj większego gospodzrza w okolicy (ponad 200 krów) ukradli jałochę

3 elektro narzędzia nowa piła sthil siłownik od białoruśki u kilku gospodrzy jednego dnia

Mieliśmy robić gararz na nowy ciągnik (będzie w wakacje mam nadzieje ) za domem ale po obejrzenu tego materiału w telewizji robimy go pod samym domem ot tak na wszelki wypadek


Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas1616    3

dzisiaj czytałem że ukradli nowiutkiego zetora ale potem go odzyskali złodzieje ukryli się w wersalcu u ich kuzyna ale policjanci ich znależli <_<


Robert jest the best

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chota    12

a ja cos slyszalem kiedys ze jak chcieli ukrasc traktor to niezapalił i poszli do sasiada i od sasiada akumulator wzieli i pojechali


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

To jak jest z tym AC na ciągnik jak ukradną z podwórka ciągnik to coś wypłacą i ile procent?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie daleko mnie ok 20 km w byłej spółdzielni rozkręczili 360 3p na częsci w jedną noc została tylko kabina bo sie chyba nie zmieściła na busa i kupe śrubek wszyscy wiedza kto ale nikt im nic nie robi


\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

No i na takich nie ma bata wszyscy wiedza kto ale nikt nie pójdzie i nie powie. A jak by nie było wiadomo to jeden na drugiego by zaganiał :angry:


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W John Deerach i nie tylko są produkowane takie same kluczyki, a jak dopłacisz to mogą zmienić na nie standardowy.


FUNKMASTER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Ciekawy patent... :P


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Froniu    0

Witam,

 

Niestety dziś w nocy 12.07.2011 skradziono ciągnik URSUS C-355 z ładowaczem czołowym TUR -2.

 

Ciągnik koloru czerwonego z kabiną starego typu w kolorze czarnym i brązowym dachem.Ciągnik miał nowe opony radialne STOMIL.

Tur praktycznie nowy dwu- sekwencyjny z rozdzielaczem hydraulicznym koloru czarnego miał zapiętą szypę.

 

Numer rej:

PCR 0024

numer silnika: 219077

numer nadwozia: 219949

Ciągnik skardziono w okolicach Strzelec koło Kutna województwo łódzkie. Kradzieży dokonano między 2 a 5. Udało mi sie ustalić że został załadowany na tira z opandekową naczepą.

 

Za wskazanie złodzieji bądź miejsca postoju ciągnika nagroda!!!

 

Może gdzieś w waszej okolicy pojawi się proszę o wszelkie informację.

tel:608198969

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianbizon    37

jak bym ich złapał do bym im nogi z d**y powyrywał labo powiesił za jądra na latarni. ;[


Pozdrawiam wszystkich użytkowników af.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Froniu    0

wiem zdaje sobie z tego sprawę ale nie robiąc nic sobie nie pomogę. Jak pisałem zagląda tu wielu ludzi może gdzieś koś zauważy nowy ciągnik w okolicy to zawsze wydarzenie. Jak pisałem za wskazanie miejsca nagroda w pln. JE...ni złodzieje, jak ich dorwe to będą prosić o Policję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

jak masz jakieś zdjęcia to dodaj do galerii to będzie łatwiej znaleść

Przypomnij sobie kto był u ciebie na podwórku w ostatnich dniach lub tygodniach to będziesz może pewniejszy kto ci go zajumał

Edytowano przez locke

Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janczar810    302

no dobra ale powiedz moze nam jak to oni zrobili ze znalazł sie ciągnik na cięzarówce

chodzi mi o to ze musieli maszyne chyba raczej zapalic i wjechac na pake i to chyba nad ranem jest po stokroć głosniej niz w dzien i na pewno jakiś sasiad musiał cos widziec bądż słyszeć bo chyba kilku ton nie wepchali na cieżarówke

Najlepiej powiedz w jaki sposób zafajczyli traktor (skąd garaż stodoła podwórko jak daleko od domu itd )

ps. u mnie sasiad ma pole oddalone o około 1km. od domu i zawsze jak odechce mu sie cos robic to zostawia maszyne na polu i idzie do domku spać. Ostatnio stał na polu kilka dni ok. 4-5 i zgadnijcie czy zginoł ciagnik ....

 

no włąsnie ze nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antonio86    39

bardzo współczuje, ja też jestem z łodzkiego, ale powiat łęczycki.

napisz w jaki sposób udało im się załadować traktor na tira, gdzie był zaparkowany?

U nas wiele osób trzyma ciagniki pod wiatami ustawionymi gdzieś z tyłu za stodoła poza podwórkiem :(

Ja naszczęście porobiłem dobre zabezpieczenia no i nigdy nie zostawiam ciagnika poza podwórkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Henius91    1543

@janczar bo akurat żaden nie natrafił na niego, jeśli by go przyuważył pierwszego dnia, to przyjechałby po niego 2 albo 3 dnia. a z resztą to jak go załadowali nie jest tu istotne. bardziej to czy może ktoś był prędzej na podwórku, jakiś nieznajomy, pytał się o drogę lub cokolwiek. musiał wiedzieć gdzie ten ciągnik stoi bo tak od razu bez upewnienia się że w ogóle jest coś do zajumania by ciężarówką nie przyjechał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dariusz86
      Cześć,
      Stoję przed małym dylematem w kwestii doboru haków sprzęgających. Chcę zamontować coś takiego do ciągnika o mocy 70KM. Nie wykonuje on nie wiadomo jak ciężkich prac ale jednak hak to wygoda o czym już się przekonałem nie raz. I teraz biję się z myślami, czy inwestować prawie 500zł za sztukę, za oryginał CBM'a, kat 2S, czy może pójść w coś tańszego i wziąć waryńskiego. Generalnie waryński chyba robi nie najgorsze te części ale nie wiem jak jest z hakami. Szukam opinii i ciężko cokolwiek znaleźć. CBM to wiadomo, marka sama w sobie. Ale różnica w cenie dość znaczna bo na 2 sztukach około 400zł. Bardzo bym Was prosił o pomoc w dokonaniu wyboru. Może są na forum osoby które mają haki waryńskiego już jakiś czas i z perspektywy tego czasu, są w stanie wydać jakąś opinię. O opinię CBM'a nie pytam bo wiadomo że to górna półka. 
    • Gość
      Przez Gość
      Czy ktoś wydzierżawił grunty pod fotowoltaike? Szukam informacji czy to opłacalne, jakie mogą być problemy i czy umowy są faktycznie takie piękne i przejrzyste. W tygodniu było już dwóch przedstawicieli chętnych na dzierżawę ziemi.
    • Przez tmic
      Czy ktoś się już spotkał  z umową dzierżawy gruntu pod instalację wodorową ? Szukam informacji o problemach i opłacalności.
    • Przez Michle18
      Witam mam problem renault 90-34 zauważyłem że wałek od przedniego mostu jest uszkodzony (zjedzony frez) od strony skrzyni jest ok moje pytanie brzmi czy jeśli pominę tuleje która łączy wałek z przednim mostem i zespawam to na stałe czy pochodzi to trochę czy musi być jakiś luz na tej złączce wału? Chce zrobić coś na szybko bo robota w polu się szykuje z góry dziękuję za opinie
    • Przez michalsoft
      Witam,
      w sąsiedztwie mojej działki powstać ma turbina wiatrowa. Dziś był przedstawiciel firmy z zapytaniem o zgodę i propozycja dzierżawy  na to żeby nad moimi działkami kręciło się śmigło z wiatraka , ewentualnie może być na tej działce kawałek fundamentu. Ma być ro wiatrak o mocy około 3MW
      Na jakie zapisy w umowie dzierżawy zwrócić uwagę ? CO jest ważne w tym aspekcie ? 
      Czy macie jakieś doświadczenie z tego typu sprawami ?
      Jaki może być ewentualny czynsz dzierżawny?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj