Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Danielhaker też o tym słyszałem i też znam tego gospodarza

No u mnie to coś się mogli wczoraj w nocy kręcić bo ojcieć rano wstał i patrzy że stodoła otwarta była ale nic nie zgineło

A też jakieś dwa tygodnie temu lub coś koło tego to taki jeden gospodarz odemnie ze wsi ganiał złodziejaszków samochodem dwóch złodziejaszków i udało mu się spisać numery auta i poszedł na policję żeby mu powiedzieli do kogo nalęzy ten samochód a jak to sę skończyło to nie wiem

Edytowane przez Matey
Opublikowano

Konrad, temu o którym mówimy to dwa ukradli czy jednego? Bo drugi gospodarz 25km dalej mieszka. Raz coś mi się obiło o uszy że to 3 były w tym 2 pana D.

Parę dni temu u mnie też małe drzwiczki od stodoły były otwarte ale tata myślał że wieczorem nie zamknął. Jutro zapytam.

Opublikowano (edytowane)

Ja też już dokładnie nie pamietam ale wiem że od pana D tego Johna z turem to na pewno mu ukradli bo jeszcze płot nim staranowali a drugi to był albo John albo Zetor i jeszcze stał uczepiony z sieczkarnią do QQ

daniel teraz to będzie coraz więcej tych kradzieży bo wszystko drożeje a do roboty takiemu delikwentowi się nie chce iść to bierze i kradnie i temu trzeba być coraz to bardziej rozważnym kogo się wpuszcza na podwórko

Edytowane przez Matey
Opublikowano (edytowane)

Znów się zaczyna.Dobrze że napisałeś ,myślałem ze ta sprawa z kradzieżami już ucichła.Jak Czyżew osada to sąsiednia gmina,trzeba mieć się na baczności.Piszcie jak nowe wieści macie....

Edytowane przez Mariusz90
Opublikowano

Sodoma ja ostatnio zauważyłem, że ktoś po nocy chodzi po podwórku ale jak z domu wybiegłem to nikogo już nie widziałem. Kiedyś matka mowiła, że widzadziała jakby czyjeś nogi kiedy była w kuchni (kuchnia znajduje się w podpiwniczeniu) i dzień póżniej zauważyłem, że jedno krzesło ogrodowe zgineło. Fakt faktem ostatnio często słyszę jak psy szczekają nasze i sąsiadów. Po za tym sąsiadka mówi, że widzi często pod bramką u siebie pety i nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie to, że u nich nikt nie pali.

Opublikowano

w okolicy pisk niedawno zaje**bali krowy i jałówki oraz siostra sąsiada widziała jak do obory ktoś wbiegał po nocy(lapa z czujnikiem sie zapaliła)

to pewne ;[ ci sami bo do pisk daleko nie mam ;)

 

@ kokoman0 z kąd jesteś?

 

@ Mariusz 90 w ciechanowcu okradli kwiaciarnie gdzie właściciele poszli na zaplecze a oni okradli kwiaciarnie i gdy właściciele przyszl z zaplecza to niczego nie było :blink:

 

u mnie w okolicy kilkanaście lat było spokoju , mi nawet prawie kradli około 30 sztuk bydła bo tira postawili na drodze nie daleko mojej obory ale rodzice usłyszeli jak krowy muczały tak jak nigdy i kiedy złodzieje zobaczyli że moi rodzice wzieli dużego psa ze sobą to migiem wsiedli w tira i pojechali i ile tylko mogli :lol:

Opublikowano

dzisiaj mówili w radiu Białystok że w Ciechanowcu Czyżewie i Nowodworach obrabiają mieszkania. dzieje się to o różnych porach dnia i nocy. na jednej z ulic Ciechanowca włamali się do jednego domu rano a do drugiego po południu. . były też włamy w nocy podczas gdy mieszkańcy spali (tutaj słyszałem wersję o uspaniu domowników gazem). kumpel opowiadał że muszą obserwować ludzi albo są z ciechanowca , bo wykorzystują nawet godzinną nieobecność domowników. mieszkam niedaleko więc trzeba uważać

Opublikowano (edytowane)

Żal takiej ładnej 60-tki. Takim sku*** to ręce siekierą Oderżnąć i wykastrować ich genitalia !!! ;[

 

SĄSIADOWI W ŻNIWA KTOŚ POD****LIŁ 400L ROPY I ZŁOM Z PODWÓRKA. OCZYWIŚCIE WEZWAŁ POLICJĘ ALE ONI NIC NIE ZROBILI ;[

Edytowane przez Kamil5435
Opublikowano

Proponuje, aby nienabijać postów typu "o jak mi przykro", "u nas tez coś ukradli",czy "takim sk.... to bym ...."

Przecież ten kto dał ogłoszenie o kradzierzy sprawdza każdy post z nadzieją ,ze ktoś coś wie.

Powinno się pisać jeśli coś się wie na konkretny temat.

Opublikowano

Ja oglądałem gazetę co w niej sprzedają samochody i na końcu tej gazety wstawiają ciągniki maszyny rolnicze itp. czytałem i patrze ciągnik to sprzedania pisze gościu że ciągnik ma wypożaszenie takie i takie itd,itp a na końcu pisze zagubiony dowód rejestracyjny i sobie myślę jak można zagubić dowód rejestracyjny pisze jeszcze ale tabliczka na ciągniku czytelna

Opublikowano

Znajomemu ukradli w nocy z 28 na 29 Listopada zółtego Ursusa C-330 z miejscowości Lutowo woj Kujawsko Pomorskie powiat Sępoleński. Jeżeli ktos coś wiedział czy słyszał to niech da informacje. Każda jest cenna

Opublikowano

nic tylko kradną ;[ się tego na świecie nazbierało i tak chodzą i wynoszą ludziom dobytek u nas tez chodzą słychy że w nocy gościowi z sąsiedniej wsi okradziono garaż a następnej nocy najprawdopodobniej ci sami poszli do jego sąsiada i to samo zrobili

Opublikowano

U znajomego dziś w nocy ukradli prawie tonę lubofosjiej w workach 50kg.

A w zeszłym roku jedne koło do ciągnika Same które za bliźniaka robiło.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez geno85
      zastanawiam się nad zakupę traktora mechaniczny mianowicie z tych 3 co polecacie traktor mtz 952 zetor 9540 renault 103.54
    • Przez PaweCigo
      Dzień dobry
      Jakiś czas temu kupiłem stary ciągnik rolniczy do użytku hobbistycznego. Skończyłem remonty i ogarnięcie jego ale mam problem z oponami - są krzywe i biją podczas jazdy (tylne). Przy 14km/h jest w miarę ale przy 20 już średnio da się jechać. Jak podniosę na lewarku to biją ale nie liniowo ale tak jakby w jednym obszarze były "wytarte".
      Chciałbym jeszcze trochę na nich pojeździć bo jak już będę zmieniał to pasowały by wypiaskować obręcze, rotor i a dodatkowo one wyglądają całkiem nieźle. Słyszałem, że to może być efekt długiego postoju ale czy da się coś z tym zrobić?
    • Przez artur04c
      Witam, 
      Szukam wilgotnościomierza do zbóż i jest na rynku nowy za 700 zł, ale podejrzewam, że jest chiński. Czy jest sens taki kupić? Są używane Dramiński, ale nie wygląda to za ciekawe w użytkowaniu (bardziej pasuje on stacjonarnie) i jak to z używanymi modelami bywa tego nikt nie wie. Tak samo są modele, które mielą, a inne tylko na docisk. Które polecacie ? Pozdrawiam.  
    • Przez kadol
      Cześć, planuję stworzyć dokładny model 3D ciągnika Ursus C360 w programie Fusion 360, który byłby dostępny dla wszystkich. Dzięki temu każdy mógłby projektować własne modyfikacje i zlecać ich wykonanie, bazując na rzeczywistych wymiarach, bez ryzyka, że podczas pracy zabraknie miejsca i trzeba będzie na nowo przemyśleć niektóre rozwiązania, co mogłoby generować dodatkowe koszty. Uważam, że takie dane mogłyby być przydatne dla szerszej społeczności, ponieważ, patrząc na projekty takie jak Zduntrac, widać, że ludzie mają ciekawe pomysły na tworzenie nowych rzeczy na sprawdzonych konstrukcjach.
      Zanim jednak zacznę, chciałbym się upewnić, czy nie duplikuję czyjejś pracy. Czy ktoś wie, czy istnieje już dokładny model Ursusa C360 (mam na myśli każdą najmniejszą część, nawet podkładki)? Jeśli taki model już istnieje, bardzo proszę o link.
      Z drugiej strony, brakuje mi dokumentacji technicznej, szczególnie przekrojów i wymiarów poszczególnych części. Czy ktoś z Was wie, gdzie można takie dane znaleźć, kupić lub czy są one gdzieś dostępne? Ostatecznym rozwiązaniem byłoby rozłożenie mojej starej "sześćdziesiątki", wykonanie pomiarów i przeniesienie ich do Fusion 360, ale to byłaby ostateczność, której wolałbym uniknąć.
      Z góry dziękuję za wszelkie informacje.
    • Przez AdrianFanDeutz
      Gdzie mozna kupic ile kosztuje obciaznik do ciagnika na przedni tuz waga jaka mnie interesuje to ok 800kg
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v