Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To również nauczka dla nas na przyszłość zeby bardzo skupulatnie chronic swój dobytek. Ale z drugiej strony podobno na złodzieja nie ma zabezpieczenia, którego by nie obszedł :rolleyes:

Opublikowano

Co do tego co pisał Ferdek 07 o mleku to taki cham zarąbie ci kilka litrów a potem mleko ci nie przejdzie bo na wpuszcza w nie jakiegoś syfu

U mojego wuja w tamtym roku zawalili taką beczkę aluminiową 1000-1500 l wodę na pole krowom nią woził przypuszczamy że maczała w tym palce taka menda z naszej wsi ale za rękę nikt nie złapał to nic nie można zrobić.I ten sam gościu zawalił drzewo dla takiego dziadka co ledwie chodzi to jest chamstwo.

Opublikowano

Hmm...

Do poprzedniego postu. Parę rzeczy mi się przypomniało.

 

Mieszkamy na tak zwanych parcelach . Sąsiad ma sąsiada na przeciwko a do następnego jest w lewo lub prawo 200 m. Ale Ci co mieszkają dalej tzn. w polu lub pod lasem maja już większy problem. Sąsiadowi w te wakacje wyniesiono z obory 16 prosiaków. A tego samego dnia rozmawiałem z nim i mówił że psa upaluje za oborą żeby pilnował. No ale następnego dnia gadał z nim mój dziadek i prosiaków nie było. A tydzień wcześniej je szczepił . Prosiaki nosili złodzieje koło 1 KM do samochodu. A mówią że prosiaki to dużo hałasu robią. .Z początku miały iść na handel na prosiaki ale zostawili je na tuczniki.

Opublikowano

to co teraz napisze jest troche śmieszne. :) w jednym gospodarstwie w nocy złodzieje chcieli ukrasc auto :angry: no i jak zrobili troche chalasu to ojciec własciciela wstał i im brame otworzył zeby wyjechali bo myslał ze to jego syn gdzieś jedzie.Dopiero rano sie skapli ze autka juz nigdy nie zobaczą :rolleyes:

Opublikowano

znajomemu ktory handluje materialami bydowlanymi ukradli roczna ladowarke jcb warta 200 tys wynaja do poszukiwan rutkowskiego ale juz z 2 miesiace minely a ladowarki nie znalezli

Opublikowano

1 kilka lat temu we wsi ukradli kobyłę

2 w tamtym roku u naj większego gospodzrza w okolicy (ponad 200 krów) ukradli jałochę

3 elektro narzędzia nowa piła sthil siłownik od białoruśki u kilku gospodrzy jednego dnia

Mieliśmy robić gararz na nowy ciągnik (będzie w wakacje mam nadzieje ) za domem ale po obejrzenu tego materiału w telewizji robimy go pod samym domem ot tak na wszelki wypadek

Opublikowano

Witam,

 

Niestety dziś w nocy 12.07.2011 skradziono ciągnik URSUS C-355 z ładowaczem czołowym TUR -2.

 

Ciągnik koloru czerwonego z kabiną starego typu w kolorze czarnym i brązowym dachem.Ciągnik miał nowe opony radialne STOMIL.

Tur praktycznie nowy dwu- sekwencyjny z rozdzielaczem hydraulicznym koloru czarnego miał zapiętą szypę.

 

Numer rej:

PCR 0024

numer silnika: 219077

numer nadwozia: 219949

Ciągnik skardziono w okolicach Strzelec koło Kutna województwo łódzkie. Kradzieży dokonano między 2 a 5. Udało mi sie ustalić że został załadowany na tira z opandekową naczepą.

 

Za wskazanie złodzieji bądź miejsca postoju ciągnika nagroda!!!

 

Może gdzieś w waszej okolicy pojawi się proszę o wszelkie informację.

tel:608198969

Opublikowano

wiem zdaje sobie z tego sprawę ale nie robiąc nic sobie nie pomogę. Jak pisałem zagląda tu wielu ludzi może gdzieś koś zauważy nowy ciągnik w okolicy to zawsze wydarzenie. Jak pisałem za wskazanie miejsca nagroda w pln. JE...ni złodzieje, jak ich dorwe to będą prosić o Policję.

Opublikowano (edytowane)

jak masz jakieś zdjęcia to dodaj do galerii to będzie łatwiej znaleść

Przypomnij sobie kto był u ciebie na podwórku w ostatnich dniach lub tygodniach to będziesz może pewniejszy kto ci go zajumał

Edytowane przez locke
Opublikowano

no dobra ale powiedz moze nam jak to oni zrobili ze znalazł sie ciągnik na cięzarówce

chodzi mi o to ze musieli maszyne chyba raczej zapalic i wjechac na pake i to chyba nad ranem jest po stokroć głosniej niz w dzien i na pewno jakiś sasiad musiał cos widziec bądż słyszeć bo chyba kilku ton nie wepchali na cieżarówke

Najlepiej powiedz w jaki sposób zafajczyli traktor (skąd garaż stodoła podwórko jak daleko od domu itd )

ps. u mnie sasiad ma pole oddalone o około 1km. od domu i zawsze jak odechce mu sie cos robic to zostawia maszyne na polu i idzie do domku spać. Ostatnio stał na polu kilka dni ok. 4-5 i zgadnijcie czy zginoł ciagnik ....

 

no włąsnie ze nie

Opublikowano (edytowane)

Współczuje ;[

Co się z tom Polską dzieje ? Jednym słowem schodzi na PSY :blink:

Ja też z Łódzkiego powiat Poddębice :unsure:

Edytowane przez niuniek1
Opublikowano

bardzo współczuje, ja też jestem z łodzkiego, ale powiat łęczycki.

napisz w jaki sposób udało im się załadować traktor na tira, gdzie był zaparkowany?

U nas wiele osób trzyma ciagniki pod wiatami ustawionymi gdzieś z tyłu za stodoła poza podwórkiem :(

Ja naszczęście porobiłem dobre zabezpieczenia no i nigdy nie zostawiam ciagnika poza podwórkiem

Opublikowano

@janczar bo akurat żaden nie natrafił na niego, jeśli by go przyuważył pierwszego dnia, to przyjechałby po niego 2 albo 3 dnia. a z resztą to jak go załadowali nie jest tu istotne. bardziej to czy może ktoś był prędzej na podwórku, jakiś nieznajomy, pytał się o drogę lub cokolwiek. musiał wiedzieć gdzie ten ciągnik stoi bo tak od razu bez upewnienia się że w ogóle jest coś do zajumania by ciężarówką nie przyjechał.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez geno85
      zastanawiam się nad zakupę traktora mechaniczny mianowicie z tych 3 co polecacie traktor mtz 952 zetor 9540 renault 103.54
    • Przez PaweCigo
      Dzień dobry
      Jakiś czas temu kupiłem stary ciągnik rolniczy do użytku hobbistycznego. Skończyłem remonty i ogarnięcie jego ale mam problem z oponami - są krzywe i biją podczas jazdy (tylne). Przy 14km/h jest w miarę ale przy 20 już średnio da się jechać. Jak podniosę na lewarku to biją ale nie liniowo ale tak jakby w jednym obszarze były "wytarte".
      Chciałbym jeszcze trochę na nich pojeździć bo jak już będę zmieniał to pasowały by wypiaskować obręcze, rotor i a dodatkowo one wyglądają całkiem nieźle. Słyszałem, że to może być efekt długiego postoju ale czy da się coś z tym zrobić?
    • Przez artur04c
      Witam, 
      Szukam wilgotnościomierza do zbóż i jest na rynku nowy za 700 zł, ale podejrzewam, że jest chiński. Czy jest sens taki kupić? Są używane Dramiński, ale nie wygląda to za ciekawe w użytkowaniu (bardziej pasuje on stacjonarnie) i jak to z używanymi modelami bywa tego nikt nie wie. Tak samo są modele, które mielą, a inne tylko na docisk. Które polecacie ? Pozdrawiam.  
    • Przez kadol
      Cześć, planuję stworzyć dokładny model 3D ciągnika Ursus C360 w programie Fusion 360, który byłby dostępny dla wszystkich. Dzięki temu każdy mógłby projektować własne modyfikacje i zlecać ich wykonanie, bazując na rzeczywistych wymiarach, bez ryzyka, że podczas pracy zabraknie miejsca i trzeba będzie na nowo przemyśleć niektóre rozwiązania, co mogłoby generować dodatkowe koszty. Uważam, że takie dane mogłyby być przydatne dla szerszej społeczności, ponieważ, patrząc na projekty takie jak Zduntrac, widać, że ludzie mają ciekawe pomysły na tworzenie nowych rzeczy na sprawdzonych konstrukcjach.
      Zanim jednak zacznę, chciałbym się upewnić, czy nie duplikuję czyjejś pracy. Czy ktoś wie, czy istnieje już dokładny model Ursusa C360 (mam na myśli każdą najmniejszą część, nawet podkładki)? Jeśli taki model już istnieje, bardzo proszę o link.
      Z drugiej strony, brakuje mi dokumentacji technicznej, szczególnie przekrojów i wymiarów poszczególnych części. Czy ktoś z Was wie, gdzie można takie dane znaleźć, kupić lub czy są one gdzieś dostępne? Ostatecznym rozwiązaniem byłoby rozłożenie mojej starej "sześćdziesiątki", wykonanie pomiarów i przeniesienie ich do Fusion 360, ale to byłaby ostateczność, której wolałbym uniknąć.
      Z góry dziękuję za wszelkie informacje.
    • Przez AdrianFanDeutz
      Gdzie mozna kupic ile kosztuje obciaznik do ciagnika na przedni tuz waga jaka mnie interesuje to ok 800kg
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v