adikpl1

Co z tą Pol... Fabryką

Polecane posty

bratrolnika    28757

Tylko dlaczego w ogłoszeniu napisane jest że skrzynia 24x24, a poniżej jest że 40x40, nie wiedzą co sprzedają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mich9    671

bboyUrsus napisał:

Hehehe wygląd ma taki jakby miał ujechać 200 metrów z pługiem i się rozlecieć 😀 Współczuję temu kto to kupi, raczej za dużo tym nie pojeździ, znając nas to za bardzo przekombionowany, a podnośnik ztylu jak w 80'dziesiatce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Mich9 No tak wygląda, ale raczej się nie rozleci. ;)

Co do wyglądu, no to tutaj ten ''parametr'' nie powala, przednia os jest wysunieta zbyt do przodu, przez co nie ma dobrego dociążenia. Z obrotową szóstką pewnie podskakuje przód jak w 110tce przy czwórce obrotowej.

Jeżeli chodzi o TUZ, to tutaj jest wszystko jasne, bo ten ciągnik pewnie jeździ głównie w transporcie trzciny cukrowej w Afryce, tak jak 25014 i nie potrzebny pewnie lepszy.

 

Edytowano przez MARTINEZUrsus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrotron155    62
5 godzin temu, bratrolnika napisał:

Tylko dlaczego w ogłoszeniu napisane jest że skrzynia 24x24, a poniżej jest że 40x40, nie wiedzą co sprzedają?

Ta skrzynia w dwoch opcjach moze wystepowac. W DF tak bylo jak ojciec kupowal albo 40/40 albi 24/24.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28757

Może tak być jak piszesz, ale to jak zamawiasz ciągnik pod siebie, a nie bierzesz co jest na placu. Jeśli jest tak jak piszesz to powinno być że jest taka i taka, a w opcji może być taka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plewi    0
4 godziny temu, MARTINEZUrsus napisał:

@Mich9 No tak wygląda, ale raczej się nie rozleci. ;)

Co do wyglądu, no to tutaj ten ''parametr'' nie powala, przednia os jest wysunieta zbyt do przodu, przez co nie ma dobrego dociążenia. Z obrotową szóstką pewnie podskakuje przód jak w 110tce przy czwórce obrotowej.

Jeżeli chodzi o TUZ, to tutaj jest wszystko jasne, bo ten ciągnik pewnie jeździ głównie w transporcie trzciny cukrowej w Afryce, tak jak 25014 i nie potrzebny pewnie lepszy.

 

Ten nie był do transportu, tylko do uprawy w Etiopii. A skrzynia to zf więc nie jest zła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28757

I taka to polityka ursusa, jeden ciągnik, przez trzy lata jak jest na rynku trzy silniki montowane. Będziesz chciał coś dokupić to będzie jak z czesciami do Renowki z lat 90-jeden model jeden rocznik, i trzy typy klocków albo dwa typy rozrządu, trzeba z Vin-em latać. Ułóż do sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@bratrolnika Czyli co, zero wyboru? Tylko jeden silnik? A może ktoś nie chce dpfa i woli kohlera. I wtedy powie ''panie, to się zapycho, bede musio czyścić. Zajrze do oferty innej marki''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28757

A czy będzie wybór? Zmienili Perkinsa na deutza, teraz w ogłoszeniach znów jest Perkins, jeśli wprowadza tego kohlera to znów Perkins na zniknie z oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...z farmera to nie wstawiajcie linków na siłę bo Was jeszcze kto pozwie o prawa autorskie. pod każdym artykułem jest regulamin a w nim wszystko jest opisane. Dlatego za każdym razem co wstawiam coś to, od razu usuwam bo zawsze zapominam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janekjan01    3
Dnia 3.09.2018 o 20:25, bratrolnika napisał:

A czy będzie wybór? Zmienili Perkinsa na deutza, teraz w ogłoszeniach znów jest Perkins, jeśli wprowadza tego kohlera to znów Perkins na zniknie z oferty.

jakkolwiek rekomendacja pozytywna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28757

Nie wiem, nie czytałem, co to w ogóle za produkcja ten kohler? Zachód czy bliski wschód? Zresztą co by nie było, większość rolników twierdzi że Perkins to "nasz" sprawdzony, wytestowany, i mało pali, a ten to opinie pewnie będą różne. Oby nie był to strzał w kolano dla tego najlepiej sprzedającego się ciągnika w gamie Ursusa

Edytowano przez bratrolnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@bratrolnika Kohler jest amerykańskiej produkcji bodajże. 

Co do Perkinsa, to jak może wiesz, a może nie, jest dosyć mułowaty. Każdy użytkownik Ursusa to mówi, także myślę, że sporo ludzi weźmie nowego Ursusa w wersji Kohler (oczywiście Perkins dalej będzie miał swoją popularność :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj