Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kradzieże w waszych wsiach

262 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Pawel423

Pawel423

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 31 styczeń 2009 - 14:24

Kradzieże w waszych wsiach Ja też jestem z okolic płocka jakieś 50km i z tymi ciągnikami to rok temu była prawdziwa plaga bo w mojej okolicy to ok 30 ciągników z ginęło i to nie jakieś tam duże lub nowe takich nie tknęli woleli te małe jak c330, c360,t25 itp. I podobno to wszystko do ukrainy poszło. Brali tylko ciągniki jak jakiś sprzęt był przypięty to na miejsce go odstawiali. Nawet w telewizji o tym mówili. A po za tym to jakieś 6 lat temu ukradli mi szlifierkę i wiertarkę a następnej nocy kable od spawarki a jakieś 3 lata puźniej sąsiadowi kury. Na razie jest spokuj.
MOJE CIĄGNIKI:
-Belarus 820
-C360
-T25

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Kradzieże w waszych wsiach Dzisiaj, 04:02
  •  

#22 Share BSZ110

BSZ110

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 297 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Ciężarówki;)

Napisany 31 styczeń 2009 - 14:51

Kradzieże w waszych wsiach A może do tego tematu dodamy jeszcze taki tytuł... Czy u was też tak są rolnicy zazdrośni jak coś się nowego kupi lub cos ładnie wschodzi na polu a ktos po tym jezdzi??????

#23 Share masseyferguson6140

masseyferguson6140

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1432 postów

Napisany 31 styczeń 2009 - 14:54

Kradzieże w waszych wsiach U nas nie było jeszcze przypadku żeby zakosili ciągnik kolesiowi w sylwester wleźli do obory i spuścili krew z dwóch młodych jałówki i zostawili (chore) ;).
Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Nie daj się okraść! zobacz »

•  

#24 Share kombajn

kombajn

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 254 postów
  • Zainteresowania:Maszyny ich przeróbki, przebudowy i udoskonalenia :) z pasją buduje konstrukcje od podstaw mam wiele pomysłów za mało czasu i pieniędzy...<br />

Napisany 31 styczeń 2009 - 16:21

Kradzieże w waszych wsiach Kolego maciek08 nie miałem na myśli mijakowa co do kradzieży paliwa, choć też słyszałem jak tam kradną, podejrzewam że to jedna grupa (w sumie nie daleko jedna wioska od drugiej) wyspecjalizowała sie i zmienia tylko wioski łupiąc wszystko co sie da...
Wszystko to jest moją osobistą opinią. więc prosze jej nie krytykować. chyba że pisze głupoty ;)

#25 Share Strachu

Strachu

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 75 postów

Napisany 31 styczeń 2009 - 18:06

Kradzieże w waszych wsiach Mi to 2 lata temu ziemniaki prosto z pola pod koniec czerwca zwineli... Ale wykopali sobie sami ;)

#26 Share miszka31

miszka31

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1138 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze

Napisany 31 styczeń 2009 - 18:12

Kradzieże w waszych wsiach ja straciłem dwa rozdzilacze łanu tzw czuby od Z56 a i jeszcze radio z ciągnika ale sie znalazło ;)

#27 Share kombinator18

kombinator18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 888 postów

Napisany 31 styczeń 2009 - 18:21

Kradzieże w waszych wsiach U mnie to lubieli sobie kurki indyki itp zajomac ale jak przygarnalem Owczarka Kaukaskiego to boja sie pod bramke podejsc :) :)

A tak na inny temat google dzis zeswirowaly do konca wpisuje agrofoto a wysakuje mi ze witryna niebezpieczna i nieda sie wejsc :) :) :)

Wiec badzmy czujni Agrofoto che nam cos ukrasc ;) :) :) :)
DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

#28 Share adamkon

adamkon

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja, sporty siłowe

Napisany 31 styczeń 2009 - 18:32

Czy u was też tak są rolnicy zazdrośni jak coś się nowego kupi lub cos ładnie wschodzi na polu a ktos po tym jezdzi??????

Moj ojciec jaies 10 lat temu scinal bizonem zboze sasiadowi, a drugi sasiad wnosil na te pole kamienie, zeby kombajn zlapal. Chyba zrobil to z zawisci ze sam nie mial wtedy kombajnu.

#29 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 31 styczeń 2009 - 18:42

Kradzieże w waszych wsiach Koledze ukradli MF 255.Nie znalazł się.

#30 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 31 styczeń 2009 - 19:04

Kradzieże w waszych wsiach U mnie na szczęście nic nie zginęło. Niedawno obrobili sklep 350 m odemnie i u jednego wyrwali kłódkę od obory a stał tam C-360 ale nadal stoi ;) miał tylko podniesioną maskę. Nic mu nie zginęło. Parę lat temu ukradli mu świniaka. W dodatku jeszcze u niego go ubili i zostawili flaki. Facet mieszka 5 km od gospodarki.

k0b gdzie dokładniej mieszkasz??

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share jarekw

jarekw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 492 postów
  • Zainteresowania:budownictwo, rolnictwo, ornitologia

Napisany 31 styczeń 2009 - 19:11

Kradzieże w waszych wsiach Rok temu, było u nas głośno o kradzieży ciągnika, wyjechał prosto z garażu, była lekka zima, pola przypruszone śniegiem, ciągnik zostawił ślady. Policjanci z psem tropiącym szli po śladach ponad 20 km i znaleźli ciągnik w stodole u złodzieja. Ponoc bardzo był zdziwiony jak zobaczył policjantów.
Mój kolega ma pole bezpośrednio przy drodze powiatowej, jak ostatnio z nim rozmawiałem, to mówił, że ziemniaków nie sadzi, warzyw nie sieje, bo i tak nigdy nic nie udało mu się zebrac, chyba że jakieś resztki. Wszytko przejezdni wybrali.
Poszukuję osób posiadających pojemniki paszowe "POJ-PASZ" firmy BIN, proszę o kontakt przez PW lub gg 1772781

"Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali" - Jan Paweł II

#32 Share KAROL0905

KAROL0905

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 418 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo oraz nowe technologie uprawy i hodowli

Napisany 31 styczeń 2009 - 19:33

Kradzieże w waszych wsiach U mnie z jakieś 6 lat temu 400 l ropy wyniósł ktoś z garażu. W tym samym czasie w mojej okolicy wielu ludziom poginęła ropa z zbiorników beczek. Przychodził , brał sobie 2 kanistry i szedł spowrotem. U mnie w garaży były 2 wiertaeki boscha slifierka kable tego nie ruszył tylko ropa . A tak po zatym to mojej okolicy znajomemu wynieśli pług 3 skibowy za stodoły

#33 Share sylwek20prosto

sylwek20prosto

Zaawansowany

• Validating
  • PipPipPip
  • 186 postów
  • Zainteresowania:motocykle , rolnictwo itd... ( ';' )

Napisany 31 styczeń 2009 - 19:40

Kradzieże w waszych wsiach no u mnie to jest juz chyba tradycja z tymi zlodziejami jak ludzie kupuja nawozy to zarAZ im gina mi juz zginely 2 walki przekazu WOM i jedna sruba lacznik centralny ale tak to chodza nocami mi ktos juz kilka razy w nocy po podwurku pozapal swiatla szkubel wyrwali z kluto i zboze ukradli ale juz teraz im sie nie uda i takie tam kiedys mi probowali ukrasc 2 krowy w nocy ale sie nie udalo bo moj tata zajechal z drugiej strony laki krowy doic i uslyszal jak ktos rozmawia a to szli po moje krowy i wzieli i prowadzili i moj tato dfognal jednego goscia i wiemy kto to jest a wtedy to kradli w mojej wsi bardzo duzo bydla nawed z obory wyprowadzali ale jak tata zlapal jednego i zobaczyl ze to czlowiek z naszej wsi to puscil go ale na policje nie szedl bo to sasiad byl cholera jedna i od tamtej pory nikomu bydlo nie ginelo .pozdro

#34 Share damian40000

damian40000

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3200 postów

Napisany 31 styczeń 2009 - 20:17

Kradzieże w waszych wsiach W tamtym roku ukradli w sąsiedniej wsi C-360 nie znalazła sie, dwa lata temu sąsiadowi w nocy zabili jałowice na łace (cielną) rano była tylko skóra i łeb, gościowi próbowali wyprowadzić z obory byka ale ich spłoszył, kilka wsi dalej gość złapał złodzieja wyprowadzającego krowę w nocy, złamał mu nogę i żebra młotkiem i potłukł mu poloneza, nie wiem jak dokładnie to sie skończyło ale musiał napewno ostro sie tłumaczyć że mu tak nerwy puściły.

#35 Share lukasz27

lukasz27

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 588 postów

Napisany 31 styczeń 2009 - 20:28

Kradzieże w waszych wsiach kuzynowi na jesień ukradli akumulatory z 360 i osiemiemdziesiątki i spuścili paliwo.
sprzedam kombajn fortschritt E 517

#36 Share maciek08 maciek08

maciek08
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 31 styczeń 2009 - 20:39

Kradzieże w waszych wsiach no w moich stronach w gospodarstwach nic nieginie ale kilka lat temu było pełno włamań do nieskończonych domów i głównie kradli elementy centralnego ogrzewania, kaloryfery ogrzewacze a nawet i piece wymontowali. Oprócz tego brali wszystko co potrzebne do wykończenia domów. Częśc łupów się znalazła w hurtowni...

#37 Share Pawel20

Pawel20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 928 postów

Napisany 31 styczeń 2009 - 20:46

U mnie prawie w sasiednich wsiach w marcu bedzie rok jak ukradli jednej nocy Johna Deera 6220+tur, a drugiemu gospodarzowi Zetora proxime 8441 z 2004roku i temu samemu MTZ80 z 1991 i została mu sie tylko C-330.
A tak to cisza jak narazie.

U mnie w okolicy była taka sytuacja 3 czy 4 lata temu, wtedy też ukradli gospodarzowi kilku miesięcznego John Deera tez z turem, ale szczęsliwie znalazł go sam na własną reke, albo przez przypadek. Konkretnie to znalazł ogłoszenie o sprzedazy identycznego ciągnika jak jemu skradziony, skontaktował się ze sprzedajacym i pojechał na miejsce z innym gospodarzem. Gdy był juz na miejscu okazało się, że to jego maszyna (bez problemu rolnik pozna swój sprzęt), później zadzwonił na policję i wszystko się wyjasniło, ale kilka miesięcy był bez głównego ciągniak w gospodarstwie. Znalazł go pod Lublinem, a skradziono go w województwie mazowieckim. Prawdziwa bezszczelnośc złodzeji, żeby ogłaszać się jeszcze ze skradziony sprzetem.

*co najzabawniejsze w jednym ze schowków Johna znaleziono parafgon fiskalny z jednego ze sklepów w naszej okolicy, więc chyba wszystko jasne skąd była ta maszyna,

#38 Share Pawel423

Pawel423

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 01 luty 2009 - 12:59

Moj ojciec jaies 10 lat temu scinal bizonem zboze sasiadowi, a drugi sasiad wnosil na te pole kamienie, zeby kombajn zlapal. Chyba zrobil to z zawisci ze sam nie mial wtedy kombajnu.

U mojego znajomego na jesieni jak kukurydze ciął jednorzędówką to mu na kukurydzy zawiesili śrubę od mocowania skiby do pługa. Wszystkie noże mu strzaskało i na złom. :angry:
MOJE CIĄGNIKI:
-Belarus 820
-C360
-T25

#39 Share BSZ110

BSZ110

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 297 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Ciężarówki;)

Napisany 01 luty 2009 - 13:11

Kradzieże w waszych wsiach W mojej okolicy może nic tak nie ginie ale jest okropna zazdrość a później zemsta

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share masseyferguson6140

masseyferguson6140

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1432 postów

Napisany 01 luty 2009 - 13:15

Kradzieże w waszych wsiach Ostatnio dziadek mi opowiadał jak po wojnie ze wsi koleś miał od domu oddaloną około 300m szopę z drzewem i po jakimś czasie raz drzewo zaczynało znikać ktoś podkradał sytuacja powtarzała się kilka razy w tygodniu więc właściciel drzewa się zmądrzył i postanowił pójść do szopy i w kilku drewnach wykorkował dziurę i wsypał proch i zostawił po tygodniu wydało się u którego faceta ze wsi rozwaliło piec w chałupie rozwiązał problem bez policji.
Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa