Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Ulman    5643

I jak ma być dobrze skoro nepotyzm jak w muzynskim kraju


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6517

Jaki nepotyzm, to tylko zabezpieczanie stanowisk. Może i lepiej że startują inaczej jeszce gotowi mocą jakiejś nocnej ustawy skompletować samorządy w ramach towarzyskich spotkań. Jak mówiłem, jeśli wybiorą to znaczy że na Panią zasługują. Pozostaje liczyć na fakt iż może być rozsądniejsza od męża. Ale plan awaryjny by się przydał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Taaa , a jego rodzina to tylko Michał Gabriel i inni anieli ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5643

Jak oceniać po rodzinie to nie wiem czemu bratanica prezesa stuka się z kim popadnie. Stryjo to wszak wzór cnot wszelakich. A może cos w tym jest i wzorem prezesa jest tak samo kłótliwa i podejrzliwa ze żaden chłop na dłuższą metę nie wytrzyma


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3323

Rasim nacjonalizm szowinizm zawsze wartościują w/g pochodzenia.
W ocenianiu po rodzinie mistrzostwo osiągnęli którzy poszukiwali aryjskich korzeni nawet u swego wodza półżyda.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
8 godzin temu, Ulman napisał:

Jak oceniać po rodzinie to nie wiem czemu bratanica prezesa stuka się z kim popadnie. Stryjo to wszak wzór cnot wszelakich. A może cos w tym jest i wzorem prezesa jest tak samo kłótliwa i podejrzliwa ze żaden chłop na dłuższą metę nie wytrzyma

A ty  jesteś    obrońca  ,,łopozycji,,  że  zawsze jak ktoś  coś na opozycje  bądż  POprzedni  rząd  napisze  ty  zaraz  atakujesz  PiS   ????

Płacą  ci chociaż  za to  czy za  darmochę  to robisz  ???  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A kogo krytykować jak teraz PiS rządzi ? To że żądzą , nie jest równoznaczne , że zawsze mają rację . Jak coś spieprzą , to chyba normalne że komuś się nie podoba i krytykuje ? Czyżby PiS i Twój prezes byli nieomylni , że krytykować zabraniasz ? Nie każdy ma klapki na oczach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5643

Jeśli według twojej logiki można osądzać  po rodzinie to czemu nie stosujesz tego do rodziny prezesa? Niewygodne? A może jego to nie dotyczy. bo w PISie tak może być a u innych nie? 

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Nie interesuje mnie  życie  osobiste    rodziny  polityków  niema to żadnego znaczenia.

Czyli  robisz  to  za darmo  jak  nie przymierzając  ,,frajer,,  ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4310

A tobie ile płacą za ślepa obronę dobrej zmiany i ataki na nic nie znaczącą opozycję? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6517

No dobra, ale już mieliśmy dekomunizację, deubekizację, deratyzację , deprawację i denuncjację. To co? Śpiewka od nowa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jak nie , jak ciągle wklejasz jakieś niusy o dzieciach np Wałęsy , czy syna Tuska ? Zakłamany i fałszywy jak zwykle . Twu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Taaaa , jak jEGO ukochanego PiSu nie dotyczy . Może coś o Antku byś marecek napisał . Kiedy o UFO jakieś sensacje ?

Ty , dobra , zgoda . Tę babę to już dawno na kopach powinien ktoś wy***ać , ale powiedz co taki tWÓJ prezes zrobił , wyprodukował , stworzył , że Państwo polskie  - ochronę i inne dywidendy mu funduje . Jak mi wytłumaczysz, to masz u mnie 4pak Perły . Potrafisz ?

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

xD  xD  xD 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6517

Antonii został przystopowany. Wyniósł się nawet z gratami, z siedziby MON. Teraz kiedy Morawiecki mianował szefem PGZ swojego człowieka kurczy mu się pole manewru. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

@Ulman

Dzięki jego karcie wyborczej mafia reprywatyzacja A.D.2018 u szczytu potęgi

@daron64

Miało być pięknie,trzecia kadencja poudecji ,i trzeci rok rządów.Tylko z tytułu wyłudzonego podatku VAT państwo Polskie okradzione na 90mld.Oto kwintesencja jego karty wyborczej

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6517

Poczekam, może Ziemkiewicz opublikuje jaki elaborat na temat tego co w d*pie ma zachód. Już cieszę się na ucztę intelektualną podczas lektury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj