Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
8 minut temu, Ulman napisał:

No ale jak nasza dzielna władza ma walczyć z wszechobecnym układem skoro obywatele ni chcą wskazać złodziei?

Mozesz to jakoś udowodnić Marku czy  znowu mam sobie sam znależc😀

Czyli  uważasz że powinniśmy  pomagać  ścigać  Państwu  oszustów  co  oszukują Państwo  i nie płacą podatków ???

Ja nic ci nie będę udowadniać.

Skoro twierdzisz że tak nie było  to ty to udowodnij  że  w memie  który wkleił  Bogdan jest napisana nieprawda 

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19861
31 minut temu, marekfarmer napisał:

w 2012 roku  w Polsce  to było  za rządów   ,,profesura,,  

https://www.pb.pl/ceny-paliw-bily-rekordy-w-2012-r-931546

żeby nie było.....

co tam złotówka różnicy, najlepiej rzucić hasło nie ważne czy to prawda czy nie.Narobić przy tym hałasu a jak się wyda po cichu sprostować-skąd ja to znam

21 minut temu, marekfarmer napisał:

 

Ja nic ci nie będę udowadniać.

Skoro twierdzisz że tak nie było  to ty to udowodnij  że  w memie  który wkleił  Bogdan jest napisana nieprawda 

a co Ty chcesz udowadniać??Twoje manipulowanie rzeczywistością??

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19861

ale czy ja o tym nie napisałem???

Ty pisałeś o 7,-/litr

U mnie cena 6 nie przekroczyła

Czytałeś co było główną przyczyną takiego wzrostu cen??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5594

A skąd ma wiedzieć jak pewnie znowu skopiował ? 

Ciekawe ze w Wawie jest  1/4  złodziei i podobnie w innych miastach. W stolicy byłoby pewnie Ok 0,5mln osób a w kilku większych miastach pewnie z milion by się do zamknięcia nadało I właśnie mnie olśniło - PIS ich do paki nie wsadza bo nie ma tyle miejsc w więzieniach. Będą toczyć z nimi walkę psychologiczną - wiemy ze jesteście złodziejami i może was wsadzimy a może nie🙄

  • Haha 1

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
35 minut temu, soltys48 napisał:

 

U mnie cena 6 nie przekroczyła

 

A kogo obchodzi co było u ciebie  xD  Jednak nie 1zł różnicy,  krąży  gdzieś po sieci  fotka z Orlenu z pod Niemieckiej granicy z ceną  ok 7zł  jak znajdę wrzucę :) 

Podatki za wykonane  Usługi  do US  zapłaciłeś  ??

5b7ea3c1b537c_p.jpg?1535108010

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1959
Ten artykuł o cenie paliw czytaliście cały? Pamiętacie co się później wydarzyło? I to za tej samej ekipy...
Przygraniczna cena. Że same auta na niemieckich blachach tam tankują nie wspominasz? Pewnie - był też czas że jak miałeś euro kupione miesiąc wcześniej tovtaniej wychodziło w niemczech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19861
19 minut temu, marekfarmer napisał:

A kogo obchodzi co było u ciebie  xD  Jednak nie 1zł różnicy,  krąży  gdzieś po sieci  fotka z Orlenu z pod Niemieckiej granicy z ceną  ok 7zł  jak znajdę wrzucę :) 

Podatki za wykonane  Usługi  do US  zapłaciłeś  ??

 

Tyle samo co obchodzi co cena gdzieś w PŚCIMIU .........

MNie interesuje jedno 7 złotych nie było i kropka.

Podatki zapłaciłem tak jak TY za handel.....

Edytowano przez soltys48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8545
2 godziny temu, zetorki12 napisał:

No i bardzo dobrze , ale mało tego .

no mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3197
3 godziny temu, witejus napisał:

,,Że co? ukrócono zyski "tym co kradli"? Może i tak, czyli jeszcze kolejni dołączą do rzeszy polskich dziadów. " -cytat

dysydent ,jesteś jednym z tych co im ukrócono zyski że się nad nimi użalasz?

Jak dotychczas za mojego życia nie było możliwości w Polsce uczciwie się dorobić, może za wyjątkiem krótkiego okresu przedakcesyjnego gdy państwo było zbyt słabe aby potrafiło zedrzeć np. zyski z handlu walutami, budowaniu manufaktur wykorzystujących niskie płace siły najemnej (tak zrodziła się potęga przemysłu meblarskiego) i kilku innych pomniejszych sektorów, istotnym inkubatorem polskich biznesmenów były kontakty zagraniczne do ściągania produktów wysokich technologii i czerpanie zysków z marż i tu Kulczyk może być jakimś przykładem.
Ja się nie użalam. Ja pamiętam gdy zwykły samodzielny handel nazywano spekulacją, rzeczony handel walutami był  kryminalnym przestępstwem a zwykły badylarz w mediach był kreowany na podejrzane indywiduum mimo że warzywnictwo jest jednym z najbardziej pracochłonnych zawodów i ci ludzie to była najwartościowsza klasa jaką po sobie komuna zostawiła bo polegali tylko na sobie i własnej pracowitości. 
Ja się obawiam że złodziejstwem będzie nazywana skuteczność gospodarcza a na razie największym złodziejem jest państwo polskie które pragnąc wydatkami upodobnić się do zachodnich sąsiadów ponad miarę zdziera z biedaków jeszcze długo - swoich obywateli. 
Za co wykończono Kluskę? Za rzekomy opór w płaceniu haraczy? bo jaka różnica czy wymusza na mnie haracz bandzior czy skarbówka? bandziorowi mogę łeb rozwalić.
Dostrzegam u PiS-u zrozumienie zagrożeń radykalizacji nastrojów społecznych bo sam J. Kaczyński wysyłał sygnały do Brukseli gdy oskarżano Go o zbytni nacjonalizm. Powiedział coś w stylu że mogą przyjść następni przy których zatęsknicie jeszcze do PiS-owskiego internacjonalizmu. 
Żałosną przewrotnością jest to co się teraz dzieje w propagandzie władzy która nie rozumie iż nie wygrała dla tego że byli tacy dobrzy ale że konkurenci byli tak słabi i to PO jest niejako fundatorem tego sukcesu a jaka wdzięczność? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
37 minut temu, soltys48 napisał:

Tyle samo co obchodzi co cena gdzieś w PŚCIMIU .........

MNie interesuje jedno 7 złotych nie było i kropka.

Podatki zapłaciłem tak jak TY za handel.....

Nie było i kropka  coś mi to przypomina  a raczej kogoś  

Ja żadnego ,,handlu,, nie prowadzę

Więc jak rozumiem podatków za usługi nie płacisz   działalności nie masz założonej bo i KRUS  trza płacić  wyższy.   :/   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19861

Czego mogłem się więcej spodziewać niż zamieszczenia kolejnej kopii........

Nie miałem racji pisząc ,że cena paliwa nie była na poziomie 7 zł??

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Tu nie chodzi oto czy było dokładnie 7zł  

A oto  że  ówczesny  premier   zwany  przez  niektórych  ,,profesurem,,  mówił na jakimś balu  że  ,,teraz K*rwa  paliwo i po 7zł może być,,

Od  taką postawę  miał ówczesny premier względem swoich wyborców  xD  xD  xD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19861

NIe chodzi??To dlaczego pisałeś o cenie 7 zł??

Czyżbym miał rację ??

1 godzinę temu, soltys48 napisał:

https://www.pb.pl/ceny-paliw-bily-rekordy-w-2012-r-931546

żeby nie było.....

co tam złotówka różnicy, najlepiej rzucić hasło nie ważne czy to prawda czy nie.Narobić przy tym hałasu a jak się wyda po cichu sprostować-skąd ja to znam

a co Ty chcesz udowadniać??Twoje manipulowanie rzeczywistością??

 

Edytowano przez soltys48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8545
10 minut temu, dysydent napisał:

Jak dotychczas za mojego życia nie było możliwości w Polsce uczciwie się dorobić, może za wyjątkiem krótkiego okresu przedakcesyjnego gdy państwo było zbyt słabe aby potrafiło zedrzeć np. zyski z handlu walutami, budowaniu manufaktur wykorzystujących niskie płace siły najemnej (tak zrodziła się potęga przemysłu meblarskiego) i kilku innych pomniejszych sektorów, istotnym inkubatorem polskich biznesmenów były kontakty zagraniczne do ściągania produktów wysokich technologii i czerpanie zysków z marż i tu Kulczyk może być jakimś przykładem.
Ja się nie użalam. Ja pamiętam gdy zwykły samodzielny handel nazywano spekulacją, rzeczony handel walutami był  kryminalnym przestępstwem a zwykły badylarz w mediach był kreowany na podejrzane indywiduum mimo że warzywnictwo jest jednym z najbardziej pracochłonnych zawodów i ci ludzie to była najwartościowsza klasa jaką po sobie komuna zostawiła bo polegali tylko na sobie i własnej pracowitości. 
Ja się obawiam że złodziejstwem będzie nazywana skuteczność gospodarcza a na razie największym złodziejem jest państwo polskie które pragnąc wydatkami upodobnić się do zachodnich sąsiadów ponad miarę zdziera z biedaków jeszcze długo - swoich obywateli. 
Za co wykończono Kluskę? Za rzekomy opór w płaceniu haraczy? bo jaka różnica czy wymusza na mnie haracz bandzior czy skarbówka? bandziorowi mogę łeb rozwalić.
Dostrzegam u PiS-u zrozumienie zagrożeń radykalizacji nastrojów społecznych bo sam J. Kaczyński wysyłał sygnały do Brukseli gdy oskarżano Go o zbytni nacjonalizm. Powiedział coś w stylu że mogą przyjść następni przy których zatęsknicie jeszcze do PiS-owskiego internacjonalizmu. 
Żałosną przewrotnością jest to co się teraz dzieje w propagandzie władzy która nie rozumie iż nie wygrała dla tego że byli tacy dobrzy ale że konkurenci byli tak słabi i to PO jest niejako fundatorem tego sukcesu a jaka wdzięczność? ;)

podsumowując Twój elaborat to masz rację PiS powinien po d*pach całować Schetyna end company że trafiła im się taka ,,opozycja"

(banda niedołężników)

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
3 minuty temu, soltys48 napisał:

NIe chodzi??To dlaczego pisałeś o cenie 7 zł??

Czyżbym miał rację ??

 

 

1 godzinę temu, marekfarmer napisał:

d8dd5b4f2e0813e635d08eb8d31584ef.jpg

 

Ale takich miejsc, gdzie cena diesla przekroczyła magiczną granicę 6 złotych jest znacznie więcej. 6,21 - tyle trzeba zapłacić w Straszynie na Pomorzu 

Czytaj więcej na https://www.rmf24.pl/ekonomia/news-drozyzna-na-stacjach-paliw-diesel-przekroczyl-6-zl-za-litr,nId,429768#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4275
8 minut temu, marekfarmer napisał:

Tu nie chodzi oto czy było dokładnie 7zł  

A oto  że  ówczesny  premier   zwany  przez  niektórych  ,,profesurem,,  mówił na jakimś balu  że  ,,teraz K*rwa  paliwo i po 7zł może być,,

Od  taką postawę  miał ówczesny premier względem swoich wyborców  xD  xD  xD 

Jak nie o to chodzi,  jak dokładnie o tym rozmawialiśmy.

A Jarosław,  co mówił o cenach paliw? Gdzie się podziały jego jaja? 

Jaka jest jego postawa? On ma w d*pie ile kosztuje paliwo. Czemu nie odważy się obniżyć podatków z nim związanych? Przecież niższe paliwo mogłoby znacząco wpłynąć na ceny produktów? 

A no dlatego,  że w opozycji nie trzeba liczyć wydawanych pieniędzy.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Jakoś ,,jaja,,  mają   i po 14zł  do ha do paliwa  dokładają  plus  30zł  do każdej DJP  

:)  :)  :)  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Z tego co wiem to  UE  wymusza  nakładanie akcyzy na paliwo  więc  dlaczego ,, nienależnie pobrane,, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6461

Ja w kontekście tych składowych które nie powinny dotyczyć paliwa zużywanego przez maszyny rolnicze. A czy oni nazwą to zwrotem akcyzy, czy drogowego, czy środowiskowego nie ma znaczenia. I tak było nienależnie pobrane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Dlaczego  nienależnie pobrane  możesz rozwinąć myśl  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6461

Jeżeli muszę co jakiś czas pracować na agregacie prądotwórczym zużywającym  200 l/ha pracy, to w jakim stopniu agregat wpływa na zużycie dróg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj