Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Nie wiem co to za portal  chciał zetorki linka to mu wkleiłem ja to słyszałem w Radio RMF FM :) 

,,Hotel "Marriott" był jedną z naszych tzw. przystani. Mieliśmy ich kilka w samej Warszawie. Ludzie wiedzieli, że w danym dniu, w danych godzinach i w danym miejscu można nas spotkać i porozmawiać ws. ewentualnych interesów.

Wielokrotnie spotykałem tam polityków KLD (Kongres Liberalno-Demokratyczny – polska partia polityczna o charakterze liberalnym, działająca w latach 1990–1994, przewodniczącymi partii byli m.in. Janusz Lewandowski oraz Donald Tusk). Ugrupowania już nie ma, ale ludzie stamtąd istnieją do dziś i to w polityce międzynarodowej, jeden z nich jest dziś potężnym politykiem. Robiliśmy z nimi biznes i kręciło się.,,

http://telewizjarepublika.pl/masa-robilismy-interesy-z-czolowymi-politykami-kld-jeden-z-nich-jest-dzis-poteznym-czlowiekiem,44593.html

 

 

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Normalnie przejrzałem na oczy .

A to RMF FM to słuszna stacja ?

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5584
Przed chwilą, marekfarmer napisał:

Nie wiem co to za portal  chciał zetorki linka to mu wkleiłem ja to słyszałem w Radio RMF FM :) 

Może to kłamliwy portal Axela Springera? O.o

  • Haha 1

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Niewiem sprawdź sobie  ale  doniesienia są z RMF FM  a  ten portal tylko to cytuje

 

A tutaj znajdziesz  więcej informacji na temat  spotkań na 11 piętrze  hotelu Mariott

to-tylko-mafia-historia-nieprawdopodobni

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5584

Znajdż sobie:/, sprawdź sobie :S i tak cały czas.xD A może coś od siebie?

 Swoją droga to masz ciekawe źródła. Dwóch mitomanów i gangster. Najlepszy jest podtytuł : HISTORIA NIEPRAWDOPODOBNIE PRAWDZIWA I GORSZA NIZ SAMO PIEKŁO O.o:S:(:):DxD.  


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6425
18 minut temu, marekfarmer napisał:

Nie wiem co to za portal  chciał zetorki linka to mu wkleiłem ja to słyszałem w Radio RMF FM :) 

,,Hotel "Marriott" był jedną z naszych tzw. przystani. Mieliśmy ich kilka w samej Warszawie. Ludzie wiedzieli, że w danym dniu, w danych godzinach i w danym miejscu można nas spotkać i porozmawiać ws. ewentualnych interesów.

Wielokrotnie spotykałem tam polityków KLD (Kongres Liberalno-Demokratyczny – polska partia polityczna o charakterze liberalnym, działająca w latach 1990–1994, przewodniczącymi partii byli m.in. Janusz Lewandowski oraz Donald Tusk). Ugrupowania już nie ma, ale ludzie stamtąd istnieją do dziś i to w polityce międzynarodowej, jeden z nich jest dziś potężnym politykiem. Robiliśmy z nimi biznes i kręciło się.,,

http://telewizjarepublika.pl/masa-robilismy-interesy-z-czolowymi-politykami-kld-jeden-z-nich-jest-dzis-poteznym-czlowiekiem,44593.html

 

 

A znakiem dla przechodniów była firanka do polowy opuszczona. A gdyby na parapecie stała paprotka, to znaczy że w lokalu Niemcy robią kocioł. Konspiracja struktur mafijnych najwyższych lotów.:D

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5584

Na poczatku lat 90 tych to Masa mieszkał w bloku i handlował walutą i kradzionymi samochodami a nie do żadnej mafii należał. Jakby on coś znaczył to już dawno dostał by zawału albo by go meteoryt zabił.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4621
22 godziny temu, Ulman napisał:

To ty w niemieckiej fedrujesz?

nieeeee chodziło mi o zwyczaj 

7 godzin temu, DTaras napisał:

Teraz sobie sami porównajcie rolnika i jego pracę do pracy górnika i idące za tym przywileje.

pracowałeś kiedyś w górnictwie to po h*ja się odzywasz  ??? mogłeś isć do szkoły iśc do szkoły adwokat i prokurator itp byś na wszystko lał jak to jest pier**lić ?? mentalnością polaka teraz podaje ci przykład co miastowy uważa kim jest rolnik 

Wywalić ich na zbity ryj. Towarzystwo się rozchulało i tylko strajki, dopłaty, odszkodowania im w głowie. Unia dopłaca, robią z tym co chcą nikt ich nie sprawdza, i jeszcze im mało ciągną od Państwa czyli nas ludzi pracujących w miastach. Czy ktoś im zabronił ubezpieczać uprawy od takich zagrożeń jak dziki-Nie , dziki są od dawna tylko raptem ktoś wpadł na pomysł , a może kasę wyciągniemy od rządu. Pewnie rozkradnijmy ile się da. A Rząd głupi i się daje doić przez górników, rolników, frankowców i zaraz całej rzeszy poszkodowanych przez los ludzi. Kto frankowcom kazał brać kredyt we frankach, połaszczyli się to płacą. Jestem młodą osobą i raczej stronię od tej całej popier... polityki ale to co się wyprawia w Polsce to przyprawia mnie o mdłości. Zygać się chce na cały ten chory ustrój. Gdzie jest prezydent, czy zgadza się na ten cały cyrk??? Bo Pani Kopacz chyba nie ma pojęcia co robi, za chwilę się okaże że podniesie wek emerytalny do 75lat bo przecież trzeba wypłacać odszkodowania cwaniakom.Przyjadą zrobią kilka blokad, marszy i już kasa jest. Ludzie u włądzy stuknijcie się w czoło i zastanówcie nad tym.Wypier... na wies pseudorolnicy, bo Ci prawdziwi to ciężko pracują

 

czym się rożni od twojego paralogicznego podejścia do innych zawodów typowa polska mentalność ten traktorem nie orał pola nie widział w d*pie był gówno widział 

szkoda ze ten sam poziom prezentujesz 

  • Like 1

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5584

Miastowym się wydaje że rolnicy maja tak super. Górnikom sie wydaje że najciężej na świecie pracują, są przewodnią siłą narodu i bez nich będziemy siedzieć przy świeczce.

Jedni i drudzy sa w błędzie. Rolnik luksusów nie ma a górnik to normalny pracownik jak murarz czy spawacz.

To że rząd jest głupi, ze frankowicze są sami sobie winni i ustrój chory to ma rację


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4621

chłopie proponuje ci zobaczyć odcinek górnicy czy tam jest normalna praca....        górnikom się nie wydaje tylko kiedyś poszli do kasy a dzisiaj ??

morze praca nie jest najciężejszy to fakt ale warunki klimatyczne i ta temperatura  

Edytowano przez Roman176

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5584

Ty ryjesz pod ziemią a murarze skacza jak małpy na wysokosciach. Jestes takim samym robotnikiem jak murarz tylko ci sie wydaje że robisz coś ważnego i masz misję zabezpieczenia energetycznego kraju.  Gierek nakładł do głowy że górnik to specjalny , lepszy zawód a to guzik prawda. Wszedzie na świecie to zawód jak inny


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4621

murarz skacze po rusztowaniu  w normalnych warunkach atmosferycznych  wiesz wo gule co to kamień piaskowiec co się dzieje jak kombajn wjeżdża nawet własnego nosa  nie widać no ale przecież ty gadasz bo wiesz..... co jak itp gdyby tak było to mularze nie spierdalali by z kopalni s powrotem do budowlanki  jak się go zapytasz to ci powie bo tam niema okien co to znaczy ........


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5584

Tak, tak a w hucie jest gorąco a w stoczni sa opary podczas spawania i malowania. Nie chcesz to nie pracuj, Zrobia to inni. 

Tobie się wydaje że górnik to jakiś specjalny zawód tak samo jak ci sie wydaje ze jesteś prawicowcem


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4621

dlatego niema innych haha brawo ty 

W Polsce zabraknie górników, bo młodzi nie chcą pracować w kopalniach. "Sytuacja jest dramatyczna"

http://wyborcza.pl/7,155287,22503194,polsce-zabraknie-gornikow-bo-mlodzi-nie-chca-na-kopalnie-sytuacja.html?disableRedirects=true

normalna praca wysokie nagrody i co rąk brakuje do pracy 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5584

To przyjadą ukraińcy


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4621
4 minuty temu, Ulman napisał:

Tak, tak a w hucie jest gorąco a w stoczni sa opary podczas spawania i malowania. Nie chcesz to nie pracuj, Zrobia to inni. 

Tobie się wydaje że górnik to jakiś specjalny zawód tak samo jak ci sie wydaje ze jesteś prawicowcem

zaśmierdziało tu mentalnością tępaka jak tego miastowego  h*ja robią dobrze żyją........

1 minutę temu, Ulman napisał:

To przyjadą ukraińcy

Śląsko godka: Dupisz farmazony dobrze ze my mamy na wszystko określenie Ślązacy  


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5584

No, a bez ciebie to by się ten kraj  od razu zawalił. xD . Właśnie dlatego że górnicy maja takie mniemanie o sobie to kopalnie nigdy nie bedą funkcjonować normalnie. Gierek spaczył mentalność i tak zostało.  Po co te inwektywy? Merytoryki brakuje i nerwy ponoszą:)

 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4621

nie tylko bez logiki nie moge od ciebie jednej rzeczy wyciągnąć tak dobrze a wolą być murarzami o co kaman ??  ulman wytłumacz mi jak każda inna ??

2 minuty temu, Ulman napisał:

Właśnie dlatego że górnicy maja takie mniemanie o sobie to kopalnie nigdy nie bedą funkcjonować normalnie. Gierek spaczył mentalność i tak zostało.

dlatego jesteś idiotą porównaj ile zarabiają w czechach gierek tam dał im 12tyś  ?? barbórki 14  jakie przywileje porównaj nas do eu ?? to najmniej mamy xD hehe 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5584

Bo jak mieszkają w Warszawie to co maja fedrować?  Metro?:D Z reszta murarzy czy spawaczy też brakuje.  Murarz to zawód w którym można się rozwijac i dokształcać, mozna pracować dłużej, mozna miec własną  działalność a górnik to zawód ograniczony i bez przyszłości. 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4621

ahhhhhhh chłopie tak jak inni mogą produkować jedzenie taniej pokazałeś poziom..........


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5584

No moga produkować taniej , No i co ?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4621

...............


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951
Ulman - nie widzisz, że nie dociera? Roman - naprawdę? Kurzy się? Wiesz może jak się cement produkuje? Nie trzeba pod ziemię zjeżdżać żeby poczuć się jak w kopalni węgla kamiennego. Gdzie cement - na przetwórstwo zajrzyj.
Metro zdaje się metodą górniczą idzie... Pora spać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653
6 godzin temu, Roman176 napisał:

dlatego niema innych haha brawo ty 

W Polsce zabraknie górników, bo młodzi nie chcą pracować w kopalniach. "Sytuacja jest dramatyczna"

http://wyborcza.pl/7,155287,22503194,polsce-zabraknie-gornikow-bo-mlodzi-nie-chca-na-kopalnie-sytuacja.html?disableRedirects=true

normalna praca wysokie nagrody i co rąk brakuje do pracy 

Pasibrzuchy z central związkowych boją się, że składek nie będzie miał kto płacić i nie będzie kogo autobusami  pod sejm wozić by rozpierduchy robić i wymagać na rządzie kolejne przywileje.  Jak nie będzie komu robić na dole to może w końcu sami rękawy zakasają i tam pojadą. Bo przywileje emerytalne takie jak dla górników pracujących na dole pis już im dał.

Prawda jest taka, że kopalnie w których wydobycie się opłaca będą pracować i stać ich będzie na konkurencyjne na rynku płace. A te nie ekonomiczne będące garbem dla całego społeczeństwa zostaną zamknięte i problem z którym żaden rząd od lat nie umie sobie poradzić sam się rozwiąże.

Nie ma co gloryfikować jednych zawodów kosztem innych. Każdy jest potrzebny. Jest wiele trudnych zawodów. Ale nie każdy ma takie przywileje jak górnik. A zwłaszcza działacz związkowy, który na dół nie zjeżdża.

Roman zabawne wytykasz mi i innym czytanie Wyborczej a widac, że sam gorliwie to robisz.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj