Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Co tam panie w polityce?

galeria
Lely Terra
DTaras    1951

A to już innej pompy tam nie idzie wsadzić? Skoro tunerzy mogą.. Ale niewiem. Małe cumminsy z RAMów to widziałem tylko sprawne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
7 godzin temu, piotreku1 napisał:

Oj racylek mam z ciebie ubaw  😄 niedawno usłyszałem w sklepie jak dziadek mówił,,  dzięki PiS frajerzy nieudacznicy  Ci niezaradni życiowo poczuli się dumni docenieni"   

Pewnie pękasz z dumy że możesz trolowac 😄

 

ubaw to masz z siebie bo nie potrafisz przekonać ludzi czego mają głosować na KO

ja na siebie zarabiam żeby żyć na pewnym poziomie. nie liczę od pierwszego do ostatniego czy mi starczy. także na mnie ten socjal nie robi wrażenia. to są grosze ale jak dają to się bierze

pewnie te dziadki miały w kieszeni tyle co ten pisowski socjal bo nikt normalny nie traktował by tego jako poważnie.

za granicami był i jest socjal od lat i jakoś tam nikt nie mówi żeby nie dawać kasy biednym czy przybyłym uchodzcom którzy mają nikłe szanse na jakiekolwiek zatrudnienie

6 godzin temu, Ulman napisał:

A co to ma wspólnego z tym co pisałeś ? No chyba ze zaradnością nazywasz szmacenie się i głosowanie na tych co dajom piniondze. Len i gamoń w każdym  normalnym systemie powinien mieć żle a w zidiociałym socjalizmie jest wspierany  by odzyskać godność. 

tylko że to kompletnie bezsensowne z matematycznego czy ekonomicznego punktu widzenia. lepiej mieć więcej niz mniej i tego nie oszukasz że ktoś sie szmaci.

po za tym trudno takim jak TY uświadomić sobie w pustych łbach że ktoś może popierać pis na socjal czy nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
7 godzin temu, DTaras napisał:

Racyl said: "tobie ślina na język nic nie przynosi po za wsciekłością że innym też sie dobrze żyje. jesteś w mniejszości kolego" Z tą sentencją to akurat się nie zgodzę. To w naszej rzeczywistości oksymoron. Choć bardziej raczej antylogia może... Then next: "to już skończenie przez ciebie zawodowej szkoły rolniczej jest dla ciebie wykształceniem 😂" Tak Racylu, jest to wykształcenie. Może i chrome ale jest. Tym bardziej, że możesz studia skończyć a dalej być durniem. Kwestia podejścia wykształciucha. Stawiam, że były to wszystko kpiny a nie jakiekolwiek argumenty. Czyżby dysydent o kursywie zapomniał?

gadasz trzy po trzy a 40-tka na karku i ani baby ani dzieci. nie rozśmieszaj ludzi z tą zawodówką rolniczą gdzie uczniów trzymają tylko po to aby szkoły nie zlikwidowali i każdy   z nich jest na wagę złotę i taki nauczyciel w tej szkole kilka razy się zastanowi nad każdą postawioną jedynką

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
26 minut temu, racyl napisał:

ubaw to masz z siebie bo nie potrafisz przekonać ludzi czego mają głosować na KO

No proszę troll racylek wie lepiej z czego ja mam ubaw 😄

Powalasz ludzi na kolana swoją ,,inteligęcją" 😄 przynajmniej idzie się pośmiać  A śmiech to zdrowie więc może i z 100lat będę żył  😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

Jak Ty, Racyl, nic nie rozumiesz... a wszystko wiesz🤔 Mirro - tego jeszcze żem nie widział. Rzędówkę by założył na drucie i pewno by poszło 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
32 minuty temu, piotreku1 napisał:

No proszę troll racylek wie lepiej z czego ja mam ubaw 😄

Powalasz ludzi na kolana swoją ,,inteligęcją" 😄 przynajmniej idzie się pośmiać  A śmiech to zdrowie więc może i z 100lat będę żył  😄

są upośledzeni ludzie co sie sami do siebie śmieją i Ty do takich należysz 😄

szkoda takiemu socjalu bo żadna baba nie chcę mieć z takim nic wspólnego i tak marudzi że jedni to  mohery a drudzy to trolle

 

Edytowano przez racyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

Mirro - tzn nie przypominam sobie aby w tym 6bt siedziała taka pompa. Ale czort wie gdyż w sprawnego łap się nie pcha.. Poza tym w RAMach rzędowa szóstka ma 5,9 litra. No i zwątpiłem. A może jednak widziałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
18 minut temu, racyl napisał:

są upośledzeni ludzie co sie sami do siebie śmieją i Ty do takich należysz 😄

szkoda takiemu socjalu tylko co z tego jak żadna baba nie chcę mieć z takim nic wspólnego i tak marudzi że jedni to  mohery a drudzy to trolle

 

Oj bije od Ciebie,, inteligencją "  😄 A na dodatek jasnowidz  😄

Ty tak piszesz sam z siebie czy ktoś Ci dyktuje ? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

widzę że  aż tak ci ślinka cieknie na socjal 😄

tylko niestety bykowego nie chcą płacić

jedyne blondyny jakie się uśmiechają na twój widok to te zamknięte w oborze

pora się wziąść za siebie kolego

 

Edytowano przez racyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

Najpierw sentencja: "są upośledzeni ludzie co sie sami do siebie śmieją i Ty do takich należysz", a następnie to: "😄" Czyżby samokrytyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

babę sobie znajdż,  czas najwyższy, 40 -tka na karku i stary byk przed kompem całe dnie spędza

 

marzą mu sie pieciokąty z ustawki a na co dzień nie umie nawet jednej mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

1 godzinę temu, racyl napisał:

widzę że  aż tak ci ślinka cieknie na socjal 😄

tylko niestety bykowego nie chcą płacić

jedyne blondyny jakie się uśmiechają na twój widok to te zamknięte w oborze

pora się wziąść za siebie kolego

 

Oj trolku pisiorku  chcesz zabłysnąć co? Ale z ,,szamba nie zrobisz perfumerii " 😄

Edytowano przez piotreku1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

głupie ludzie to muszą zaraz powtarzać co powie ich mentor z PO ?

najpierw były mohery teraz trole a co następne będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

może Rydzyk?..... całuj po rękach😘 przejeżdząłam obok jetgo złotej pomarańczy lśniąca

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

no niezłe 🤣 kto głupi to niech go sponsoruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie rozumiem, jako zwolennik pis ...to z kogo teraz kpisz?

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pis to nie jest tylko  rydzyki i jego biznesy. rydzyk to jest problem dla samego Kościoła bo nie wiedzą jak go przyporządkować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4613

albo własnie kościół chce własnie takie maszynki do kasy ??


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
101010    379
4 godziny temu, DTaras napisał:

Jest kilka powodów, przez które baba jest mi niepotrzebna.

Czyżby @DTaras podążał śladami Jarosława ;) ?

  • Haha 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
52 minuty temu, Roman176 napisał:

albo własnie kościół chce własnie takie maszynki do kasy ??

Pis=Rydzyk ....po trupach do celu czyt. na plecach biednych ludzi.

Co on ma w sobie....prawdę/jest pomazańcem.....aż się boję posłuchać go /jego wpływu....może powinnam ....jakoś nigdy dłużej niż kilka minut..

DTaras a Ty co masz w sobie, że takim uwielbieniem Cię tu darzą ^_^ 

 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

na plecach biednych ludzi PIS doszedł i jest przy władzy ? dobrze się czujesz YWA ? wszystko u ciebie w porządku ?

 

 

1 godzinę temu, Roman176 napisał:

albo własnie kościół chce własnie takie maszynki do kasy ??

to jest koleś nie do ruszenia. nikt nie potrafi nad nim zapanować z władz kościelnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3049

dokladnie na glosach biedy umyslowej ,mentalnej i finansowej pis doszedl do wladzy i jeszcze 4 lata bedzie , biedy przybywa-  przynajmniej wedlug oficjalnych danych...

 https://businessinsider.com.pl/finanse/makroekonomia/wzrost-ubostwa-w-polsce-przyczyny-polityka-insight/vdl5pg7?utm_source=detal&utm_medium=synergy&utm_campaign=allonet_detal_popularne

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/torun-3-mln-zl-na-nowy-projekt-ojca-rydzyka/brlsbvf?utm_source=detal&utm_medium=synergy&utm_campaign=allonet_detal_popularne

rydzyk jest jak najbardziej do ruszenia- kustosza lichenia ruszyli i co -i nic zlote kopuly stoja, tak samo bedzie z toruniem-dluzej klasztora nizli przeora...... nie wiem czy juz podawalem ale w jednym z seminariow duchownych na I rok nikt sie nie zglosil- z kosciolem bedzie tak jak komunizmem-sam sie zawali, zostanie tylko ojciec dyrektor wiecznie zywy😛


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj