Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

dysydent    3149

no i muszę poczytać jeszcze raz forum bo nie wiem o co chodzi :D 
W każdym razie metoda Ulmana to ryzyko oplucia błotem (bycia oplutym) 

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6431
24 minuty temu, racyl napisał:

ktoś cie umieści na jakieś liście to musisz mu spłacić dług wdzięczności

Chyba w tym miejscu pokazują się konotacje mafijne.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

jak zwykle 500+, bolek, osły i komuuna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6431

Racyl a przebrnąłeś już przez formularz rekrutacyjny co Ci go ww linku zapodałem wcześniej?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

translator jakoś nie trawi mi tego i muszę zrezygnować 😁

Spróbuje do TEERAZ rekrutować

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

I trzeba sobie jakiś pseudonim wymyślić czy sami dają😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

a już miałem zostać tw racyl😥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6431

Ładnie czy nie ale to strona dla Izraelczyków(teoretycznie), więc przynajmniej wypadałoby stworzyć pozory. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3056

 do zostania agentem mossadu wystarczy mieszkac w pozydowskim domu czy  trzeba miec przodka z "jedwabnego" ??????? kurna,nie lapie sie ..

30 pazdziernika 1918 r w krakowie polskie wojsko przejelo akta cesarsko-krolewskiego wywiadu, akurat mieli inne zajecia i dopiero przed swietami bozego narodzenia zajeli sie ich dokladnym sprawdzanie i okazalo sie ze prawie polowa zaginela😛😛😛,  ciekawe co tam bylo......

slabe te laweczki- u mnie ma ponad 90 lat i trzyma sie w miare, tylko zlodzieje ukradli dodanego w latach 2000 orla z metalu .

 

http://www.malopolska.uw.gov.pl/PressArticlePage.aspx?id=9942#pid=3


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5586
2 godziny temu, racyl napisał:

 To jest polityka a nie wybieranie najlepszego specjalisty do firmy. większość ludzi czerpie wiadomości na kogo mają głosować z ulotek czy reklam gdzieś przypadkowo zobaczonych

Awanturników typu niesiołowski, szczerba czy pawłowicz wybierają też dla jaj ludzie

Nawet jakby był 2 miesiące dostępny to by nie wiedzieli wszyscy nad czym głosują. Spece też mają swoje poglądy i czarnowidzctwo o czym się przekonaliśmy przed wyborami w 2015

Partia co jest zbiór okresłonych celów i dążen co nawet w 100% każdy poseł tego nie rozumie. Jakby tak było że część chce tak a część inaczej to szybko prowadzi to do rozłamu

Zazwyczaj wolna wola jest w sprawach światpoglądowych

 

A skąd kaczyńscy mieli wiedzieć ze za kilka lat będą oni szefami ?

wtedy wszyscy chcieli zmiany i nikt się nie zastanawiał czy z tym wypada a tamtym  nie

Na tym polega demokracja

eksperci też mają poglądy. nie zapyta kilku takich i jest rozłam partii

co 4 - 5 lat jest plebiscyt, wyścigi kto więcej reklam powiesi, wiecej poda dłoni a przzede wszytkim obieca

I to jest kwintesencja zidiocenia które panuje w demokracji. Ludzie akceptują fakt że wybieraja jełopów by nimi rządzili

2 godziny temu, racyl napisał:

ktoś cie umieści na jakieś liście to musisz mu spłacić dług wdzięczności

 

To jest w pełni swiadoma  akceptacja patologii 

2 godziny temu, mirro napisał:

Dobra, wiem że to durne co wkleiłem ale nie mogłem się powstrzymać.

Durne ale takie właśnie jest najlepsze.

 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ropuch   
Gość Ropuch
18 godzin temu, Ulman napisał:

 

Durne ale takie właśnie jest najlepsze.

 

Dla durnia   wszytko co durne  jest  najlepsze  :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951
To co Pany z prawa i lewa czy tam z lewa i jeszcze bardziej lewa albo najlepiej - wszystkim wkoło życzę żeby było choć wesoło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

czy kiedykoliwiek w Polsce ktos poniesie jakiekolwiek konsenkwencje złego zarządzania pieniedzmi zarowno wójt jak i radni ?  https://www.tvp.info/40663762/gmina-w-woj-zachodniopomorskim-przestaje-istniec-przez-dlugi-pierwszy-przypadek-w-polsce

w hiszpani mozna ale pewno odwołania bedą  https://www.pb.pl/byla-burmistrz-madrytu-i-jej-ludzie-maja-zaplacic-ponad-25-mln-eur-949426    . . kiedys oglądałem wywiad z tym wojtem to sie zastanawiałem kto go wybrał . jego plan na ratowanie gminnej  kasy to były wiatraki , stawianie wiatrakow szkoda słow w polsce brak jest jakiego kolwiek honoru ludziom do ostatniej chwili chcieli by szkodzić zamiast sie poddac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6431

A co byś tam widział? Strefę ekonomiczną? Dymiące fabryki?  Akurat tam to ciężki temat bo tern bardziej nadaje się na poligon niż infrastrukturę. Ja jestem pełen podziwu dla tych co tam coś robią. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ropuch   
Gość Ropuch
1 godzinę temu, jarecki napisał:

czy kiedykoliwiek w Polsce ktos poniesie jakiekolwiek konsenkwencje złego zarządzania pieniedzmi zarowno wójt jak i radni ?  https://www.tvp.info/40663762/gmina-w-woj-zachodniopomorskim-przestaje-istniec-przez-dlugi-pierwszy-przypadek-w-polsce

w hiszpani mozna ale pewno odwołania bedą  https://www.pb.pl/byla-burmistrz-madrytu-i-jej-ludzie-maja-zaplacic-ponad-25-mln-eur-949426    . . kiedys oglądałem wywiad z tym wojtem to sie zastanawiałem kto go wybrał . jego plan na ratowanie gminnej  kasy to były wiatraki , stawianie wiatrakow szkoda słow w polsce brak jest jakiego kolwiek honoru ludziom do ostatniej chwili chcieli by szkodzić zamiast sie poddac .

Przypomnij  sobie  jak  PO-PSL  zadłużyło   nasz  kraj   a gdyby nie kasa  z offe  to by było jak z tą gminą  a i  tak  masz  fanatyków   KO  nawet na tym  forum   :(  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

dla których ludzi jestes pełen podziwu ? dla idiotow co parabankach porzyczki biorą  ? daj spokój powinni poniesc konsekwencje na swoim majątku , jezeli radny widzi ze zle sie dzieje to powiadomia odpowiednie służby po to jest rada . u mie na radnego we wsi gosc miał program  ,,przydało by sie pare groszy ''  wygrał .bo kontr kandydat był zamożny . i mówili ze mu jeszcze mało O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8062
3 minuty temu, Ropuch napisał:

Przypomnij  sobie  jak  PO-PSL  zadłużyło   nasz  kraj   a gdyby nie kasa  z offe  to by było jak z tą gminą  a i  tak  masz  fanatyków   KO  nawet na tym  forum   :(  

Ty nie bądź taki hurra do przodu bo nie masz jeszcze bladego pojęcia jak PIS zadłuża nasz kraj. 

A niby z kąd mają na te wszystkie socjalne? Z BUDŻETU PAŃSTWA? !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6431

 

51 minut temu, jarecki napisał:

dla których ludzi jestes pełen podziwu ? dla idiotow co parabankach porzyczki biorą  ? daj spokój powinni poniesc konsekwencje na swoim majątku , jezeli radny widzi ze zle sie dzieje to powiadomia odpowiednie służby po to jest rada . u mie na radnego we wsi gosc miał program  ,,przydało by sie pare groszy ''  wygrał .bo kontr kandydat był zamożny . i mówili ze mu jeszcze mało O.o

Dla rolników. W końcu to forum rolnicze a niesamorządowe.

Edytowano przez mirro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj