Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Gość   
Gość

W kolejce po wazelinę stoi ... A;amo w sekrecie mi mówił ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16953

zetorki12 napisał:

....doina zmiana , jak obecnie jest najlepsza , moim zdaniem ....

jutro wydrukuje i oprawie w ramki, bo to niecodzienne slowa z Twoich ust

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5600

Może to zaraźliwe jest? A może to kolejna dziś prowokacja?😁


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
2 godziny temu, Ulman napisał:

Morawiecki miał u Sowy rację że gawiedź powinna obniżyć oczekiwania bo to wszystko pierdyknie tylko że teraz w trosce wyborców dobrej zmiany musi chłop kłamać. Tylko czekam jak obiecają skrócenie tygodnia pracy do 35 godzin.

 

 

Morawiecki miał  rację    a  ten z PGE  co tam  o kręgosłupie  Radosława mówił   to miał rację???

 Co  tam  Radosław każdemu  zrobi   bo nie dosłyszałem  ????

A z tą  dotacją  dla  LOT  400 milionów  i  wypłaceniu  sobie  zaraz premii  to  mówił prawdę  ????

Komu to chcieli  LOT  sprzedać  Turkom  ????  czy  Niemcom ????

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Marek , kogo przewidujesz na następcę Morawieckiego ? Bo tak z jakiś miesiąc pewno trzeba będzie zastąpić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5600

A uważasz że Sikorski nie miał racji mówiąc co robimy Amerykanom? Teraz się mogło tyle zmienić że już sie wypieliśmy. 

Pewnie o LOT mówił prawdę ale to tak jak teraz dokładka do telewizji Kurskiego. Bodajże 800 mln wpompowali a premie w TVPis też na porządku dziennym. Widzisz tu jakąś różnice czy tylko chcesz wierzyć że jakaś jest


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Ja nie wiem co ty czy Sikorski robicie Amerykanom  mnie  wasze prywatne  upodobania  nie interesują  

A w TVPO  to ile wpompowali  jakieś  dane  masz  ????

Ja tam widzę  różnicę  i to kolosalną  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6475

Wszyscy nagrani na taśmach u Sowy mieli rację. Morawiecki, Sikorski i kto by tam jeszcze nie paplał czego, o zapomniałem o Bieńkowskiej, mieli rację. Wypowiadali swoje oceny sytuacji i niestety były trafne. Kulczyk też miał rację i numer mógł być przedni, gdzie choć raz wygrzmocilibyśmy Ukrainę. Od początku mówiłem że mają rację a że rozmawiali w stylu nie wersalskim to już inna sprawa. Niestety niektórym jełopom nie mieści się w głowie że można o takich sprawach rozmawiać w ten sposób. 
Otóż można i rozmawia się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
6 minut temu, marekfarmer napisał:

Ja nie wiem co ty czy Sikorski robicie Amerykanom  mnie  wasze prywatne  upodobania  nie interesują  

A w TVPO  to ile wpompowali  jakieś  dane  masz  ????

Ja tam widzę  różnicę  i to kolosalną  

Daj coś konkretnego , po za jadem nienawiści .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5600
10 minut temu, marekfarmer napisał:

Ja nie wiem co ty czy Sikorski robicie Amerykanom  mnie  wasze prywatne  upodobania  nie interesują  

A w TVPO  to ile wpompowali  jakieś  dane  masz  ????

Ja tam widzę  różnicę  i to kolosalną  

Twoja sprawa co widzisz.  Najgorsze że tego udowodnić nie potrafisz.

Nawet nasz prezydent się przy Trumpie pochylił😊 

Ile dokładali do TVP  "....przez ostatnie 8 lat"?

Ponoć prezydent mówił w Polsacie że te taśmy nic nie znaczą bo Morawiecki nie wiedział że jest nagrywany a rozmowa była prywatna. Brzmi znajomo😷

Zetorki - to nie nienawiść , To bezsilność i osamotnienie

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029
1 godzinę temu, zetorki12 napisał:

W kolejce po wazelinę stoi ... A;amo w sekrecie mi mówił ...

@zetorki   Ziemkiewicz.... Ziem-kie-wicz! 

@ulman a może obejrzał się wreszcie i zobaczył d. wysmarowana wazeliną i wstyd się przyznać😂

Edytowano przez agromatik

"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Co jak co ,. ale podziwiam samozaparcie . Wszyscy już boki z niego zrywają , a ten dalej wali pod wiatr . Ile za takie coś muszą płacić ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
3 minuty temu, Ulman napisał:

Twoja sprawa co widzisz.  Najgorsze że tego udowodnić nie potrafisz.

Nawet nasz prezydent się przy Trumpie pochylił😊 

Ile dokładali do TVP  "....przez ostatnie 8 lat"?

Ponoć prezydent mówił w Polsacie że te taśmy nic nie znaczą bo Morawiecki nie wiedział że jest nagrywany a rozmowa była prywatna. Brzmi znajomo😷

O tuż  potrafię   za  Po-PSL   prywatyzowali  co  się  dało   nawet  LOT  próbowali   jak słychać w taśmach  

PiS  teraz to odkupuje  i odbudowuje  to co  POprzednicy  zniszczyli

Gospodarka mimo  gigantycznych sociali ma się coraz  lepiej   rankingi rosną    

Deficyt  spada 

Reszty  kasy  z OFE  nie  wzięli  a twoja śpiewka  przez pewien okres była  że  chcą wziąć  ale jakoś  to się nie sprawdza.

,,Profesur,,  tak  rządził  że  150mld   dziury  w budżecie  miał    i Gdyby nie kasa z OFE  to by  zbankrutował   

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6475

Pamiętaj o PGZ  tam dopiero jest niekończące się pasmo sukcesów. Nawet stocznie w Radomiu pracują pełną parą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1963
Skąd ta pewność Marku? Z korekty wzrostu? To w głównie kreatywna księgowość. Siła nabywcza złotówki spada... Nie odnoszę takiego jak Ty wrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5600

Poprawa w czasach koniunktury to sukces jak cholera.  Na OFE przyjdzie czas jak skończy się hossa w gospodarce 

Jak nie z OFE to wezmą z innego źródła   https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/rzad-zabierze-srodki-z-funduszu-gwarantowanych-swiadczen-pracowniczych/k79s26r

Ile nowych podatków wprowadzili ci dobrodzieje?

Wszystko sprzedali i zniszczyli a nikogo z nich  nawet o to nie oskarżyli. Wiadomo kto, wiadomo co i nic sie nie dzieje.  Nieudolne te PISiaki.

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1963
Mirro - ja podobnie jak Ty nie rozumiem co oni się tych treści czepili. Nie daję wiary w kelnerów i ich sprawstwo a to w całej tej sytuacji jest najistotniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6475

Ja tylko jestem ciekaw czy Ursus , zanim upadnie. zdąży wprowadzić do sprzedaży ciągnik który bym chciał kupić. Taki potrzebny mi do pracy i spełniający jakieś standardy w zakresie eksploatacji. Tak żebym mógł powiedzieć, no faktycznie udało się im.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
6 minut temu, Ulman napisał:

Poprawa w czasach koniunktury to sukces jak cholera.  Na OFE przyjdzie czas jak skończy się hossa w gospodarce Ile nowych podatków wprowadzili ci dobrodzieje?

Wszystko sprzedali i zniszczyli a nikogo z nich  nawet o to nie oskarżyli. Wiadomo kto, wiadomo co i nic sie nie dzieje.  Nieudolne te PISiaki.

Najpierw reforma  sądownictwa   

Bo co to da  jak  ich  sędziowie  zaraz  ich wypuszczą. Myślisz że poco  tak  Gerzdorf   bronią   dla  idei

8 minut temu, DTaras napisał:

Skąd ta pewność Marku? Z korekty wzrostu? To w głównie kreatywna księgowość. Siła nabywcza złotówki spada... Nie odnoszę takiego jak Ty wrażenia.

Czyli  bez  150mld z OFE  by nie zbankrutował  ????

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nic nie zmieniałem . To co na tapecie , to opisuję . Zawsze np chwaliłem za to że nie wpuścili otwarcie terrorystów . A  że kupa śmiechu z ich głupot to wyśmiewam . 

Nie potrafię wychwalać idiotyzmów jak marecek i dlatego może wydawać się że jestem przeciwnikiem PiS . Nie widzę alternatywy .

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5600
2 minuty temu, DTaras napisał:

Mirro - ja podobnie jak Ty nie rozumiem co oni się tych treści czepili. Nie daję wiary w kelnerów i ich sprawstwo a to w całej tej sytuacji jest najistotniejsze.

Oczywiście że nie ke;lnerzy. "Ten uczynił kto zyskał" 

 

Marek - czyli najpierw musisz mieć swoich sedziów by ich zamknąć? Czyli jak za komuny? Ty jestes  wzorcem PISowskiego patologicznego myślenia.

Bronią Gersdorf a Brudziński broni Jarka i co z tego wynika? Że Jarek to patol?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Przynajmniej nie oficjalnie i potrafili niby się przeciwstawić .

2 minuty temu, mirro napisał:

Pewnie nawet nie wiedzą że wpuścili.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj