Skocz do zawartości
Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Co tam panie w polityce?

hubertuss    483
Napisano (edytowany)

@marekfarmer nie udawaj głupiego i nie zapieraj się modlitwą. Wiece partyjne odbywające się 10 każdego miesiąca pod pałacem prezydenckim nie są żadną modlitwą. A wiecami politycznymi. Gdyby odmawiano tam tylko pacierze nikt by tak mocno nie protestował. Niestety co miesiąc wchodzi tam klaun na drabinkę i innym klaunom tłumaczy, że niedługo zwycięża i prawda o zamachu smoleńskim wjedzie na jaw. Podczas gdy ponad wszelką wątpliwość nawet z sekcji zwłok ofiar wychodzi, że nie było tam żadnych wybuchów. Ludzi to wkurza i protestują przeciwko temu kabaretowi i szkalowaniu nie winnych ludzi.

@Alamo zrobiłeś z siebie durnia i to nie moja wina. Teraz się możesz wypierać ale każdy widzi co napisałeś. Dokładnie to co pogrubiłem w poście z 7 czerwca mówi opozycja.

Oszołomie poczytaj o gettach w Europie,w Polsce takich gett dzięki temu że nie jesteście przy korycie nie ma.

Nie musimy się bać,do nas muzułmanie nie idą sznurem,niesprawdzani jak na zachodzie,więc oszołomie nikt nie przeniknie,a odpowiednie służby w Polsce na ten temat mają więcej informacji niż internet z którego korzystasz,także bezsprzecznieTwój mózg w tej materii jest wysoce zawężony.

Jak cię wyśmiałem to zacząłeś coś bełkotać o Polakach. Pomimo, że pisałeś o muzułmanach, którzy do nas nie idą całymi sznurami jak na zachodzie. Czyli chodziło o uchodźców z Syrii a nie Polaków/polskich terrorystów.

Jaki Ty tępy Jesteś.Mój wpis dotyczył Polaków których zacytowałeś.Przeszczepu głowy chyba nie zrobią co ? służby o takich wiedzą kim oni są już tam miejscu,w przeciwieństwie do milionów muzułmanów tępoto,a tak na dodatek wyznawco przyjmowania islamu,na zachodzie radykalizują się i dokonują zamachów również Ci urodzeni w drugim pokoleniu,jako obywatele danego kraju,Niemiec,Szwecjii czy Francjii.I co Ty na to?Dalej chcesz przyjmować?Powinieneś się leczyć .Doskonale znam Twoją propagandę,próbujesz obrzucić kraj i zdrowo myślących błotem folksdojczu,że o to mamy już problemy jakie mają na zachodzie,więc wpakujmy sobie islamistów jak lewactwo każe.Forsujesz ten nurt bo tak Twoja narracja każe,która w gatki robi przed Mekrelową A los Polski i przyszłych pokoleń ciebie nie obchodzi.Nie ze mną te numery lemingozo.

Jesteś na tyle tępy, że nawet nie umiesz napisać tego co masz na myśli. A gdy cię wyśmiałem próbujesz coś tam zmyślać, że to dotyczyło Polaków. Widać, że jesteś głupi jak but.  Może jesteś jakoś spokrewniony z Romanem bo on ma podobne problemy w tym zakresie.

Twój tekst dotyczył Polaków? Na pewno jesteś świadom tego co piszesz? To Polacy idą do nas sznurem, niesprawdzeni? To, że służby będą sprawdzały czy tam sprawdzają tych uchodźców jak i to, że nie musimy się ich bać mówi dokładnie PO i N. Czyżbyś zmienił poglądy i zaczął mówić to samo co PO i N? Gratuluję zmądrzałeś.

Więc daruj sobie ten bełkot o wszystkim i  o niczym. Każdy widzi co napisałeś i co podkreśliłem pogrubiając czcionkę. Wybierz sobie czy zrobiłeś z siebie idiotę pisząc to co mówi opozycja, czy zmieniłeś poglądy? Innej wersji nie ma każdy widzi co napisałeś.

Ja pokazują głupią propagandę pis. Straszącą uchodźcami idącymi z Syrii gotowymi wysadzać, mordować i gwałcić. Tym czasem @Alamo pisze jak politycy PO i N, że nie musimy się ich bać bo służby sprawdzają a oni do nas nie idą całymi sznurami. Robi z siebie idiotę albo zmienił poglądy. A prawda jest taka, że pis oprócz głupich haseł nie ma pomysłu co zrobić z tymi o których pisze @Alamo, że w drugim pokoleniu się radykalizują. Nie ma pomysłu co zrobić z np Polakami którzy wstąpili do ISIS i są Polakami od pokoleń. Tak samo jak nikt w Europie nie wie co zrobić aby nie radykalizowali się obywatele UE będący niemi od pokoleń. Są tylko tępe hasła nie wpuszczać Muzułmanów. A nikt nie ma pomysłu co z milionami, którzy są już w UE. W końcu @Alamo od tego bełkotu zwariował i zaczął pisać to co mówi opozycja.

Tutaj napisem ci to co teraz powtarzam drugi raz. Próbujesz zmyślać, że dotyczyło to Polaków podczas gdy każdy widzi, że pisałeś o muzułmanach, którzy nie idą do nas całymi sznurami jak na zachodzie i że nie musimy ich się bać. Mądry człowiek napisał by , że się pomylił. Ale głupek taki jak ty próbuje udowodnić, że napisał coś innego niż w rzeczywistości jest napisane. Czym tylko udowadnia, że nie umie wyrazić swoich myśli w piśmie.

Dobudowanie słów których nie wymieniłem świadczą o koniecznym leczeniu umysłowym.   "Polacy idą Do nas sznurem" stać cię żeby zacytować to? i podać dowody w którym zdaniu tak napisałem?Jeżeli nie podasz jesteś głupkiem 

Podałeś linki o "polakach"  w szeregach ISIS,

http://www.dziennikb...kiego,id,t.html

https://euroislam.pl.../polacy-w-isis/

Moja odpowiedz brzmiała więc w związku z nimi "jako że przeszczepu głowy na kolorową nie zrobią służby o nich wiedzą więcej niż internet z którego pobierasz informacje, żaden z nich nie przeniknie do kraju" A Ty jako chujejtus ubarwiasz moje słowa na opak bez zastanowienia,co jest wygodne dla Twojej propagandy.

Co ma piernik do wiatraka? Na terenie Ukrainy działają ruscy agenci dopuszczając się infiltracji.Masz rozumek orzeszka ziemnego nie wiedząc o Tym?

Twój tekst jest dobitnym dowodem na histerię

Nic z twoich słów nie dobudowuję bo to bzdury same są. Cytuje wszystko co napisałeś. A napisałeś, że nie musimy bać się Muzułmanów, którzy nie idą do nas całymi sznurami jak na zachodzie czyli dokładnie tak jak mówi opozycja. Bo niby co Polacy, polscy terroryści idą na zachód sznurem jak na zachodzie? Puknij się w łeb bo już nie wiem o co w tych twoich bzdurach chodzi. Zrobiłeś z siebie durnia pisząc to co mówi opozycja a teraz nie udolnie próbujesz to wszystko odkręcić i wychodzą jeszcze większe bzdury.

Nie wiem jakich dowodów chcieć może ode mnie głupek, który nie rozumie co pisze i czyta. To ty napisałeś, że twój tekst dotyczył Polaków. Więc zapytałem czy chodzi o Polakó, którzy idą całymi sznurami. Tam jest znak zapytania, który dla ciebie analfabeto pogrubiłem i powiększyłem.

Daruj sobie chujejtusa bo ja się przez "ch" nie piszę. A ty za to sam jesteś pierwszą częścią tego słowa. Bo wystarczyło by napisać, że się pomyliłem. Ale ty na swój głupi sposób próbujesz udowodnić jak głupi jesteś i wmówić komuś, że napisałeś coś innego niż napisałeś. A każdy widzi co napisałeś.

Podsumowując byłeś głupi, jesteś głupi i będziesz głupi. Umiesz tylko wyzywać. A merytorycznie coś mądrego napisać to już dla ciebie problem. Nie rozumiesz co piszesz nie rozumiesz co czytasz. Bo gdzie niby ubarwiam twoje słowa na opak skoro cytuje twoje posty bez żadnych zmian w twoim tekście.

A może ty nie jesteś głupi tylko zapisałeś się do PO i N. I dlatego nam tłumaczysz, że nie musimy bać się, że Muzułmanie nie idą do nas całymi sznurami? To co którą wersję wybierasz: jesteś głupi i nie wiesz co piszesz czy zapisałeś się do opozycji?

Edytowano przez hubertuss

mirro    211

Hubertus zwolnij trochę, proszę. Teraz już tylko lecisz ad personam. O ile wiem o co Ci chodzi, o tyle proszę abyś trochę spuścił z tonu.

lukejro    146

Pragnę zauważyć jedno że gdyby nie Protestująca chołota , to ta miesiecznica nawet nie była by zauważona , pewnie było by coś w tv i tyle a tak , Policja musi interweniować i wielce pokrzywdzeni udają że coś im zrobiono , po co to , chołota robi dym nikt inny . No ale wysyłają pożnie listy do ułe jak to w Polsce jest źle , gdyby była zagrożona demokracja albo gdyby posłuchać "bolka" już dawno byli by zpałowani i był by spokój :)

A ja odpowiem Ci przewrotnie. Gdyby nie "protestująca hołota" nie byłoby miesięcznic. Tam już przecież nie chodzi o modlitwę tylko o konfrontację.  Ani jedni ani drudzy nie chcą ustąpić żeby nie wyjść na przegranych.  Jedni i drudzy to nie muzułmanie a jednak się zradykalizowali.... ;-) 

Powiedz mi też obchodzisz miesięcznice wszystkich bliskich którzy zmarli już ponad siedem lat temu???

Wiadomość z agroFakt.pl

hubertuss    483
Napisano (edytowany)

@miro sorry ja rozumiem, że kogoś to może razić. Ale co mam zrobić gdy osoba, której pokazałem jak sama zrobiła z siebie durnia próbuje za to mnie wyzywać. Wypisując jakieś głupoty raz po raz zmieniając zdanie i udając, że napisała co innego niż napisała.  @Alamo napisał nam, że mamy nie bać się Muzułmanów bo do nas nie idą całymi sznurami. Zupełnie jak opozycja. Może faktycznie się pomyliłem. Może nie jest głupi a zapisał się po prostu do opozycji i zmienił zdanie. Więc faktycznie moja wina.

marekfarmer    4525

@marekfarmer nie udawaj głupiego i nie zapieraj się modlitwą. Wiece partyjne odbywające się 10 każdego miesiąca pod pałacem prezydenckim nie są żadną modlitwą. A wiecami politycznymi. Gdyby odmawiano tam tylko pacierze nikt by tak mocno nie protestował. Niestety co miesiąc wchodzi tam klaun na drabinkę i innym klaunom tłumaczy, że niedługo zwycięża i prawda o zamachu smoleńskim wjedzie na jaw. Podczas gdy ponad wszelką wątpliwość nawet z sekcji zwłok ofiar wychodzi, że nie było tam żadnych wybuchów. Ludzi to wkurza i protestują przeciwko temu kabaretowi i szkalowaniu nie winnych ludzi.

.

Głupiego  co najwyżej to ty  tutaj  udajesz  jak  jest  niewygodny  dla ciebie  temat  to  milczysz  jak  Polsat TVN  i reszta  Postepowych  Mediów  o  Najnowszych  Taśmach  Prawdy  ,,Sowa i Przyjaciele,,  gdzie  wyszły  kolejne  Demokratyczne   układy  POstepowych  POlityków   którzy  umawiają  się  na  Niszczenie  Mediów  w Polsce.  Kupowanie  sobie  Porszaków  za  Publiczne  pieniądze   nie wspominając  o  obsadzaniu spółek  skarbu  Państwa  przy  udziale  Duchownych  a przecież  POstepowi  POlitycy  rozdzielali  kościół  od  Państwa.

Ja wiem  boli  was  to  że  od  7  lat  miesiąc  w miesiąc  ci ludzie  się  spotykają  na Mszy  Świętej a Potem w Modlitwie  idą  pod  Pałac  Prezydencki  a na Koniec  Przemawia  Jarosław  Kaczyński.  Manifestacje  KOD  były  szumne  a teraz  co  nic  wielka  lipa  a PiS  cały  czas  miesiąc  w miesiąc  Modli  się  za Ofiary  Katastrofy  Smoleńskiej.

Twoi  Nowośmieszni  idole  powiedzieli  ci  że są to wiece  i te bzdury  powtarzasz :lol: :lol: :lol:

Kogo  Jarosław  Kaczyński  Szlakował  co  Rosjan  którzy  zbezcześcili   zwłoki  ofiar  w Katastrofie  Smoleńskiej ???

Twoim  zdaniem normalne  jest  zaszywanie serca   nodze ????

Normalne  jest  wsadzanie do  jednej trumny  3 rąk  ???

Normalne  jest  wsadzanie 2 czy 3   miednic  do jednej trumny ???

lukasz7604    72

modlic sie  a robic sceny to dwie opcje

Masz rację, jedni się modlą drudzy robią sceny. W przyszłym miesiącu i drudzy będą się modlić do wielkiego męczennika - Frasyniuka i cudownie zmartwychwstałego Wojciecha Diduszko.

daron64    106

Nikogo nie boli, ze ktoś sie modli, tylko ze robiony jest z tego wiec wyborczy, ot kolejna okazja zeby powtorzyc, zeby ludzie na marszu nie zapomnieli, kto stoi po właściwe stronie, a kto p stronie ZOMO. Nic wspólnego z uczczeniem pamięci tych ludzi to nie ma. Jakby sie konczylo na mszy nie byloby problemu. Jak Twoim zdanie to jest normalne, to co, ja tez powinienem każdego 19wrzesnia robić msze za ojca, a potem blokować pol gminy robiąc marsz pod oborę/do garażu/na pole, gdzie ojciec pracował(niejedną kadencje) i robić przemowienia jaki rząd jest ch*jowy, bo
dostęp do leków przy nowotworach jest beznadziejny, bo lekarze nieodpowiednio traktują ludzi?

rolnik34    18

Masz rację, jedni się modlą drudzy robią sceny. W przyszłym miesiącu i drudzy będą się modlić do wielkiego męczennika - Frasyniuka i cudownie zmartwychwstałego Wojciecha Diduszko.

robiene scen i durnot

hubertuss    483

Co mnie taśmy Sowy obchodzą. Jeśli ktoś tam nagrany złamał prawo niech go pisowska prokuratura ściga. Pis tak samo obsadza państwowe spółki albo i jeszcze lepiej. To co mam te taśmy przeżywać. Na rozdział kościoła od państwa żaden rząd sobie nie pozwoli. Nawet Miller się z kościołem dogadywał. A co dopiero Tusk czy Kaczyński.

Mnie nie boli, że ktoś spotyka się na mszy. Niech się spotyka i modli nawet pod pałacem. Ale po co wygrażać wszystkim, oskarżać itd. I nie chodzi tutaj nawet o ostatni wiec. Bo teraz akurat pis wykorzystuje te niedbałe identyfikacje przeprowadzane przez ruskich. Ale ile tam było wcześniej oskarżań ile oszustw itd. I to co się dziej pod pałacem to nie żadna uroczystość religijna. Bo tak samo jak wesele jest po mszy w kościele to nie znaczy, że samo przyjęcie weselne jest uroczystością religijną.

Mi nikt nic nie musi mówić bo mam oczy i uszy. Kaczyński się tam nie modli. On urządza wiece partyjne, gdzie podkręca swoich wyborców mówiąc prawdy i półprawdy. Np z tą agenturą. O agenturze powiedział ale jakoś konkretnie nie odważył się wskazać tych agentów z imienia i nazwiska. 

hubertuss    483

Tu nie chodzi o żadną wiarę. Ale o władzę. Jarosław Kaczyński postanowił jakoś wykorzystać śmierć brata i robi to konsekwentnie przez 7 lat. Nie wzdragając się nawet przed największym kłamstwem. Jak choćby wciskanie kitu o zamachu nie mogąc tego udowodnić. Pod pałacem jak niektórzy usiłują chyba tylko sobie wmówić, że w trakcie modlitwy padają słowa oskarżeń bez pokrycia, kłamstw bez dowodów i tym podobne. A pisowska propaganda nazywa to uroczystościami religijnymi.

Gdyby ci ludzie nawet z Kaczyńskim na drabince odmawiali tylko pacierze i wspominali zmarłych nie było by takich scen i protestów. Ale tam nie o to chodzi. To jest wiec skierowany do elektoratu. Kaczyński używa tam specjalnych słów, i zwrotów. Jak np już niedługo zwyciężymy, jesteśmy coraz bliżej prawdy itd. 

lukejro    146

Tak masz rację, miało nas w d*pie. Teraz w d*pie ma nas PiS. Jestem ciekaw czy dożyję takich czasów kiedy zwykły obywatel, posiadający solidne wykształcenie i doświadczenie zawodowe będzie mógł dostać pracę w jakimkolwiek urzędzie??? U mnie w gminie wygląda to tak, że stołki w urzędach i instytucjach podległych samorządowi są obsadzane przez PO a w tych podległych władzom centralnym przez PiS. Dochodzi do takich kuriozalnych sytuacji, że jeszcze nie ma oficjalnej listy kandydatów a już można się dowiedzieć kto wygra.... Po prostu jedni i drudzy robią z ludzi idiotów.... A ta cała "dobra zmiana" jest dobra tylko dla członków PiS....

mirro    211

Nadzieje Twe jednak chyba płonnymi pozostaną.  Ale może to i lepiej. Dobrze byłoby aby solidnie wykształcony i obyty zawodowo zakładał własny interes, zatrudniał ludzi i pracował na PKB tego kraju. Działalność stricte urzędnicza nie jest niezbędna. Rolnik mógłby produkować żarcie bez konieczności myślenia o pani z okienka. W drugą stronę się nie da bo jednak żarełko do życia jest niezbędne. :D

staszek131415    2020

modlic sie  a robic sceny to dwie opcje

Kto robin sceny ?TO ci sami c siępod limuzyny wgrudniu rzucali i w obronie demokracji :P :P zakucali pracę dziennikarzy tak im owolnosc chodziło teraz przedstawienia za pieniądze sponsorów robią by koryto odzyskać B)

hubertuss    483
Napisano (edytowany)

Jedni robią sceny i drudzy robią sceny. Obywatele Rp robiąc swoje sceny chcieli być lepsi od Kaczyńskiego, który robił swoje sceny. Niby propaganda pisu nazywa wybryki Kaczyńskiego na drabince modlitwą ale każdy kto choć trochę słyszy wie, że to żadna modlitwa a wiec partyjny.

Bogdan mnie tam słowa ks Sowy nie ruszają. Bo tez mnie nie interesuje życie Jana Kowalskiego ani ks Sowy. Też chciał bym wygodnie żyć choć nie palę cygar. I robię wszystko by tak było. A to, że ktoś nie ma chleba. Ja powiem niech idzie do roboty. Prawdziwy liberał z tego księdza. Choć ze względu na jego profesję słowa nie na miejscu. Ty pewnie myślisz, że politycy pisu nie mają cię w d. I, że przejmują się czy masz chleb. No cóż gratulują naiwności. Politycy każdej partii mają nas w d. A łasza się tylko przed wyborami. W końcu nie kto inny jak Kurski swego czasu polityk pisu powiedział, że ciemny lud wszystko kupi.

A najbardziej zabawne jest, że próbuje się podać ludziom wypowiedź tego księdza jako członka po. Widać propaganda pisu wzięła sobie słowa o ciemnym ludzie głęboko do serca i serwuje między innymi Bogdanowi takie rarytasy. Wmówili wam też, że Głos to też członek po?

mirro    211

Jakie słowa nie na miejscu? Toż On tam był prywatnie, a nie służbowo. Normalnie, po godzinach pracy z kolegami. Posiedzieli, pośmiali się może walnęli po kielichu i gadka się rozkręca. Raz w życiu udało mi się spić kapelana w stopniu porucznika, potem omijał moją kompanię szerokim łukiem. Ale wtedy zaczynał służbę i nie był jeszcze obeznany w temacie.

zetorki12    1938

Przerywa milczenie ? Wcześniej wiedział i nie mówił ? Toż to tak się nie godzi :o :huh: .

Roman176    1079

Jedni robią sceny i drudzy robią sceny. Obywatele Rp robiąc swoje sceny chcieli być lepsi od Kaczyńskiego, który robił swoje sceny. Niby propaganda pisu nazywa wybryki Kaczyńskiego na drabince modlitwą ale każdy kto choć trochę słyszy wie, że to żadna modlitwa a wiec partyjny.

Bogdan mnie tam słowa ks Sowy nie ruszają. Bo tez mnie nie interesuje życie Jana Kowalskiego ani ks Sowy. Też chciał bym wygodnie żyć choć nie palę cygar. I robię wszystko by tak było. A to, że ktoś nie ma chleba. Ja powiem niech idzie do roboty. Prawdziwy liberał z tego księdza. Choć ze względu na jego profesję słowa nie na miejscu. Ty pewnie myślisz, że politycy pisu nie mają cię w d. I, że przejmują się czy masz chleb. No cóż gratulują naiwności. Politycy każdej partii mają nas w d. A łasza się tylko przed wyborami. W końcu nie kto inny jak Kurski swego czasu polityk pisu powiedział, że ciemny lud wszystko kupi.

A najbardziej zabawne jest, że próbuje się podać ludziom wypowiedź tego księdza jako członka po. Widać propaganda pisu wzięła sobie słowa o ciemnym ludzie głęboko do serca i serwuje między innymi Bogdanowi takie rarytasy. Wmówili wam też, że Głos to też członek po?

a jak sie odniesiesz co powiedział petru na temat mediów sprzedać wszystko bo bd z nami więcej lemingi ozy ????   :D  :D  :lol:  :lol:

znowu miałem racje na temat mediów   pralnia mózgu jesteś żywym przykładem tego ...

jak o tusiu 80% mediów mówi dobrze   to dobrze bo obcy kapitał ,a ze sprzedał 40%  przecież każdy morze mieć chwile słabości hehe

tak własnie produkuje się baranów B)  

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się