Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Agrest    25628

Chcesz mieć wroga? pożycz pieniądze lub zacznij gadkę o polityce. Zawsze aktualne w pierwszej kwestii, częste w drugiej (jak zbieżność poglądów to podobnie jak w pestycydach - nie dotyczy). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5576

Może Al ma pojecie o pługach ale tutaj rzuca hasła propagandowe obecnej władzy , komunały i banały. 

 

 

 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258

Na razie w rezimówce ani słowa o samospaleniu

Jest juz, tylko jak opisane. W niezależnej ani słowa o motywach, w TVP, że prawdopodobna przyczyna może być protest wobec polityki rządu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6404

A oto kolejna odsłona wojny polsko-PiSowskiej. Chyba stracimy dowódcę 16WDZ. To pokłosie kretyńskiej ustawy deubekizacyjnej. Teraz już nawet odbywający ZSW przed 1990 powinni mieć się na baczności. A ktoś tu nie tak dawno udowadniał mi że nie przekroczymy tej granicy.

A jakie tłumaczenie.

"Ministerstwo Obrony Narodowej informuje, że przebieg całej służby generała dywizji Marka Sokołowskiego jest znany Biuru Bezpieczeństwa Narodowego od 2011 roku, kiedy szefem BBN był Stanisław Koziej .W 2011 roku biogram z przebiegiem całej służby gen. Sokołowskiego został przekazany przez MON do BBN w związku z nominacjami generalskimi. W przesłanej wówczas korespondencji znajduje się jednoznaczne stwierdzenie, że Marek Sokołowski w latach 1987 do 1988 został wcielony jako poborowy do zasadniczej służby wojskowej najpierw w Centrum Szkolenia WSW a następnie w Oddziale WSW."

 

http://www.mon.gov.pl/aktualnosci/artykul/najnowsze/komunikat-mon-32017-10-19/

Znowu wina Tuska!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

Dobra  zmiana  tak jak napisałeś 

W końcu  ludzi  stać  na węgiel  i wykupili  tak  PiS  dobrze  Rządzi 

:D :D :D

:D :D

:D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AlaCapone    5015

PiS mówi głośno i wyraźnie: NIE CHCEMY IMIGRANTÓW!

Platforma chciała nas zalać falą tych ludzi, którzy chcą mordować i gwałcić.


"Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona swoim doświadczeniem!" - ciągle muszę o tym pamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

No tak mamy męczennika . Już go porównują do tego gościa co się spalił na dożynkach za komuny. Zastanawiam się kogo powinni leczyć, jego za życia czy tych co teraz męczennika z niego robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258

PiS mówi głośno i wyraźnie: NIE CHCEMY IMIGRANTÓW!

Platforma chciała nas zalać falą tych ludzi, którzy chcą mordować i gwałcić.

Al, nie obraz się, ale prostacka i krzywdząca, dla tych którzy naprawdę uciekają przed wojna, generalizacja. To, że część z nich dokonuje zamachów nie znaczy, że wszyscy są tacy. Choć w tym jednym zgadzam się z PiS, tzn że nie chcą ich przyjmować.

 

Paweł tak a propos męczenników-

Wczoraj TVP porównywała sprawę p. Rosiaka do Popiełuszki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frajerka    0

przepraszam nie wiem dlaczego nie umieszczacie moich postów na waszym forum czyżbym była trędowata jeżeli nie interesuje was moje zdanie proszę nie przesyłac mi wiadomości na mejla

pozdrawiam serdecznie moderatora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AlaCapone    5015

Metody działania PO niewiele lub wcale nie różnią się od byłej SB.

Zresztą Platforma broni interesów byłych pracowników, czytaj oprawców z SB.


"Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona swoim doświadczeniem!" - ciągle muszę o tym pamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

oboje zostali zamordowani, oboje za poglądy, jednego SB drugiego jakiś fanatyk Po bodajże.

 

To co stało się  w Łodzi  to były  owoce  ,,Polityki  Miłości,,  Donalda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3049

ten gosc w stalowej woli to cos krzyczal w stylu- maryja zawsze dziewica czy cos podobnego ????
bo nie ma wydania specjalnego info, nie przerwano programu, na niemieckich ,francuskich czy angielskich kanalach nie mowia w kolko o tym .
wiec nie jestem doinformowany.
widzicie jaka jest roznica -gdyby to bylo na zachodzie to tvp info przez wiele dni by walkowala temat , jak w sasiedniej wsi 14-latek
wysadzil sie przy konstruowaniu bomby tez nikt nie robil wydan specjalnych i nie trabil na cala polske


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6404

Trochę powagi bo problem jest dużo większy niż wznoszenie okrzyków. Jeżeli mamy przypadki inspirowania się zamachowcami z zachodu i próby powielania wypracowanych przez nich schematów działania, to jest to najlepszy przykład że minister Błaszczak nie rozumie z czym ma doczynienie. Zapewnianie iż nie ma imigrantów więc jest bezpiecznie to typowe zamykanie oczu aby móc powiedzieć iż nie widzę problemu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

ten gosc w stalowej woli to cos krzyczal w stylu- maryja zawsze dziewica czy cos podobnego ????

bo nie ma wydania specjalnego info, nie przerwano programu, na niemieckich ,francuskich czy angielskich kanalach nie mowia w kolko o tym .

wiec nie jestem doinformowany.

widzicie jaka jest roznica -gdyby to bylo na zachodzie to tvp info przez wiele dni by walkowala temat , jak w sasiedniej wsi 14-latek

wysadzil sie przy konstruowaniu bomby tez nikt nie robil wydan specjalnych i nie trabil na cala polske

 

Zapomniałeś  ????

https://www.youtube.com/watch?v=KiGnksy_VZY        

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AlaCapone    5015

Tylko PiS obronił nas przed pseudo uchodźcami, żaden inny, bo PO i PSL bez naszej zgody planowały zagładę Polaków.

Ci ludzie stanowią potencjalne zaplecze dla terrorystów.

Przymusowa relokacja to bzdura i cofanie się do totalitaryzmu, ale to norma w UE i PiS na to nie pozwolił!


"Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona swoim doświadczeniem!" - ciągle muszę o tym pamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6404

Generalnie jeżeli jakieś kontrowersyjne posunięcie nie przynosi sukcesu, to PiS na pewno będzie kreować się na czołowego "obalacza" tego przedsięwzięcia. Zaiste trzeba do tego umiejętności i roztropności.

No ten PO i PSL to na prawdę miały rozmach. Tak bez zgody narodu zaplanować jego zagładę. Ho, ho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jest juz, tylko jak opisane. W niezależnej ani słowa o motywach, w TVP, że prawdopodobna przyczyna może być protest wobec polityki rządu.

 

No tak opozycja gotowa jest poświęcić życie nieświadomych ludzi po trupach do celu :wacko:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6404

Sugerujesz że przeszedł pranie mózgu w "opozycyjnych meczetach" a następnie zaświtała mu w głowie myśl iż tym posunięciem przyczyni się do upadku miłościwie panujących? A może ktoś z opozycji podał mu ogień? Zastanów się trochę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj