Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

Znaczy się,romanie...... wp***dolić cyganowi to po chrześcijańsku???

 

Parę lat już w kościele nie byłem ....a tam takie zmiany. Chociaż często słucham radia belzebuba z Torunia to mogłem się domyśleć że to idzie w tą stronę ;) .

 

Widzisz dobrze że Radia posłuchasz może Pan Bóg da Ci tę łaskę i przed śmiercią się nawrócisz Bóg cieszy się z każdego nawroconego barana B) Nawet Jaruzelski pojednał się z nim przed śmiercią

jaki mój niedouku ? 

dałbym wam ale kopa a nie 500+ nieroby  :D  :D  :D

 

Ty lepiej oddaj to co zabrałeś łajzo póki jeszcze masz z czego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Co jak co ale powoli likwiduje się proceder pracy dorywczych przez bezrobotnych - dziś byle obszczymur na kacu chce 13zł/h za jakąś pracę z wydajnością 90-letniego dziadka, dzięki czemu coraz więcej ludzi woli usługi firm - drożej ale szybko i solidnie. Jak mam dać takiemu 130zł dniówki za np połupanie z ledwością 2 metrów drewna do tego piwko, fajeczki i coś do jedzenia to wolę kupić połupane 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

 

- Co do wzrostu ściągalności podatku vat to sam pis nie jest w stanie rzetelnie policzyć o ile ta ściągalność zrosła za sprawą zminimalizowania czy tam zmniejszenia ilości oszustw.

Ściągalność VAT wzrosła po wprowadzeniu przy towarach wrażliwych tzw. solidarnej odpowiedzialności, czyli nieuczciwa firma przestaje płacić podatek, wkracza fiskus i z klienteli korzystającej z usług tejże ściąga pod przymusem podatek pomimo że już raz go zapłacili. 


"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Tusk oddał śledztwo Rosjanom z myślą o rzetelnym przeprowadzeniu postępowań w takich sytuacjach .   Katyń jest dowodem rzetelności ?

Potwierdzają to ekshumacje jak podchodzili do śledztwa.

Bandziorów pruszkowskich nie skazano za błędy prokuratury i sąd dał sprawę do ponownego rozpatrzenia . Podobnie jest  ze Smoleńskiem . Co byś powiedział jakbyś modlił się przed grobem bliskiej osoby a w grobie leżałby jakiś żul ?

Co do sąsiadów to się mówi , że żyje z nimi jak Polska z Ruskimi . 

Katyń był w czasach II wojny a w owych czasach informacja krążyła o wiele wolniej, łatwiej było coś ukryć i zmanipulować. W Smoleńsku miałeś dziennikarzy, kamery , naszych polityków, BOR,  GPSy, GSMy itd.  Co do ekshumacji to powinieneś przyjąć do wiadomości że  zwłoki po takim wypadku rzadko są w dobrym stanie. Najczęściej porozrywane na kawałki, nadpalone i do tego jeszcze ubłocone.  Jak w trumnie znajdą palec innej osoby to  nie powinno to dziwić bo w takich wypadkach to normalne tym bardziej że była presja by szybko sprowadzić zwłoki i wyprawić pogrzeby. A że ruscy są niedbali to zgoda a zapewne nie specjalnie się przykładali na co zasłużył sobie Lech Kaczyński i jego świta , ciągle ruskim pyszcząc.

Co do grobu bliskiej osoby. Zgon z przyczyn naturalnych,czy w wypadku nie masakruje tak zwłok więc czemu miałby tam być ktoś inny?  

Jak ktoś żyje źle z sąsiadami jest albo głupi albo kutwa. 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

żonę mam ale pierwsze kariera  :P  nie to co ty 

Petru i Michnik zapowiadali wielki krach a Agencja Moodys optymistycznie o perspektywach wzrostu gospodarczego Polski!

Czytaj więcej na: https://prawicowyinternet.pl/petru-i-michnik-zapowiadali-wielki-krach-a-agencja-moodys-optymistycznie-o-perspektywach-wzrostu-gospodarczego-polski/

 

nowośmieszna  ekonomia  niema nic  wspólnego z  rzeczywistością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Trochę Pis uszczelnił przekręty . Ci co przywożą do mnie paliwo już nie są tacy konkurencyjny z cenami dlatego że już nie idzie paliwo z Niemiec na lewo .

Nie wiadomo czy dobrze czy źle .  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Jest drożej więc zostaje ci mniej pieniędzy. Z czego tu się cieszyć?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan675    1635
Opozycja totalna załamana! Wszyscy eksperci jednomyślnie: Polskę czeka bardzo dobry rok!
ludzie-500x334.jpg
  shuterstock.com
Specjaliści dawno nie byli tak jednomyślni. Polska wychodzi z dołka w ekspresowym tempie. Cały 2017 r. może zamknąć się wzrostem PKB o 3,5 proc.

 

Informację podaje "Dziennik Gazeta Prawna", która przeanalizowała ostatnią prognozę dla Polski, jaką podała agencja ratingowa Moody’s. Podniosła ona prognozę wzrostu PKB Polski na 2016 r. z 2,9 proc. do 3,2 proc.. Polskie Ministerstwo Finansów skomentowało to, że "choć skala rewizji prognoz nie jest duża, to zdecydowanie następuje w pożądanym kierunku".

Co ciekawe "DGP" zapytało krajowych ekonomistów o komentarz do tej sprawy. I okazuje się, że są zgodni: wzrost będzie jeszcze szybszy. Na podstawie ich kwartalnych szacunków można oceniać, że w całym 2017 r. gospodarka powinna urosnąć o niemal 3,5 proc. Gdy podobne prognozy zbieraliśmy pod koniec grudnia ub.r., szacunki na 2017 r. mówiły o dynamice PKB na poziomie nieco powyżej 3 proc. Poprawa perspektyw ma w naszej ocenie charakter trwały i strukturalny, dotyczy bowiem zarówno konsumpcji, jak i inwestycji - komentował prognozę Moody’s wicepremier Mateusz Morawiecki.

 Z prognoz analityków wynika, że pod względem tempa wzrostu PKB najlepszy będzie III kw. Wtedy PKB powinien być o 3,7 proc. większy niż rok wcześniej. W końcówce roku będzie zaś już lekkie osłabienie. Powód? Zadziała efekt bazy. W ubiegłym roku III kw. był najsłabszy, co oznacza, że teraz najłatwiej będzie poprawić właśnie ten wynik. W końcu ub.r. gospodarka zaczęła wychodzić z dołka, więc w IV kw. przy podobnej koniunkturze tempo wzrostu będzie mniejsze.

Widać, że rząd Beaty Szydło kieruje Polskę na konkretne tory. Spełniają się prognozy o tym, że Polska faktycznie może być wkrótce potęgą!

 

 
 

sm

Źródło: Dziennik Gazeta Prawna


 

 
 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Czyli sukcesy takie same jak w 2014 i 2015.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Bardzo dobry pomysł B)

Gdzie masz ten spadek inwestycji? wSZYSCY INWESTUJĄ  na potęgę jakich to dróg się nie buduje u Ciebie za stodołą? :P :P

 

Na jaką potęgę? Masz jakieś dane? Bo jeszcze miesiąc czy dwa temu sam Kaczyński mówił, że samorządowcy i przedsiębiorcy na złość pisowi nie chcą inwestować.U mnie w okolicy nie wyasfaltowane drogi wyasfaltowała po. Nawet na pole mam asfalt. Ale może ty mi napisz konkretnie. Jakie przetargi na budowę jakich odcinków autostrad lub ekspresówek rozstrzygnął pis i gdzie ruszyły prace? Bo na razie jak to u ciebie. O wszystkim i o niczym piszesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Za roczny budzet na 500+ można by wybudować 500 km autostrad. ale ze nie można mieć wszystkiego więc autostrad nie będzie, śmigłowców też nie będzie a jak się rozpędzą to niebawem niczego nie będzie  -  jak mawiał klasyk


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Schetyna ma przebić 500+ . Nadal będziesz im kibicował ?

 Limuzynami nie zatrzymamy ruskich ktoś tam napisał wcześniej to po co budować autostrady skoro ruskie i tak je zbombardują .  :D  :D

Edytowano przez Zbyszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Będę kibicował tym co 500+ odbiorą. Po co dawać 500+ jak ludzie to przepierniczą ?

Za tą kasę skończyli by w rok A1 i A2 a potem jeszcze ze 2 lata i wszystkie ekspresówki byłyby zrobione. 

Co świadczy o tym że ruscy mogą przyjść i zbombardować?

 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A do czego nam autostrady? Jak ktoś jej potrzebuje niech zbuduje a nie po moje rękę wyciągać :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

A po to żeby germaniec przyjechał po te twoje parę świniaków  :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

To pewnie koleje, lotniska i porty też nie potrzebne. No i to samo z kopalniami, rafineriami czy nawet elektrowniami - jak ktos potrzebuje niech zbuduje a nie wyciąga rekę po Staszkowe.  :wacko:  :wacko:  :wacko:  

Staszku , to była intelektualna perwersja :lol:


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A po to żeby germaniec przyjechał po te twoje parę świniaków  :lol:

 

Nie żeby swoją padlinę przywiózł na promocję do swojego marketu żebyś w promocji kupił i jeszcze mu podziękował :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

W przeciwieństwie do ciebie nie latam w niedziele po marketach i szukam taniego mięcha od ńiemca 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

w kocu to  Niemce  pożyczyły  na 500 +  :D  :D  :D


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

No co ty ;)  Toż to kasa na pińćset jest z uszczelnienia Vat a obligacje niemcy kupują bo jesteśmy najlepszą gospodarką w UE, Zazdroszczę nam tego i obligacje kupują by mieć udział w tym sukcesie :)


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4609

Czyli sukcesy takie same jak w 2014 i 2015.

no wiadomo 2014 kasa z offe i sprzedaży ziemi 

2015 zniszczenie sprzedanie połowę rsp 

Znaczy się,romanie...... wp***dolić cyganowi to po chrześcijańsku???

 

Parę lat już w kościele nie byłem ....a tam takie zmiany. Chociaż często słucham radia belzebuba z Torunia to mogłem się domyśleć że to idzie w tą stronę ;) .

 

to zależny bo pracy nie podejmą  ,malutkimi dzieciakami leży na chodniku przy minus 20 i zebra o kasę koczy się targowisko  przyjeżdża

po nią auto za 150tyś  poczytaj co oni wyprawiają,chodzą po domach i zebra ją kasę dasz im jedzenie to rzuci  ci na placu   


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

O to, to ! I jeszcze wtedy źle było to wszystko liczone a teraz jest dobrze liczone i jest prawo i sprawiedliwiość,  tylko jakoś jak ratingi obnizyli tak nie wróciły na poprzednie poziomy. Pewnie tez się nie poznali na geniuszu rozdawania pożyczonej kasy za darmo :P


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4609

romus do zadnego kosciola nie chodzi -musi grzeszyc jedynym grzechem ktory interesuje ksiezy, ale to wina jego zony bo  robi kariere :D  :D  :D , a on "na recznym "jedzie  ;)  ;)  ;)

odwaga godna kiboli -pobic 15-letnia dziewczynke,

 

gdzie pobili dziewczynkę?? znów brałeś coś przed snem ?? 

 

jacuś taki swiatowy patrzy w internet a tu wielki obrócą rumów

 https://www.youtube.com/watch?v=Vg-yf1JoxeU

popatrz sobie 

https://www.youtube.com/watch?v=S88_tBY992E

 

 

jednym drugim dają wp***dol to bd mieli po chrześcijańsku 

wiem ze jesteście lewakami a wasze źródła tego nie przewidują tylko polaków obwijaną biedni Romowie

 

jacuś dzień ie wp***dol byś dostawał  


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj