Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Roman176    4609

zobaczcie warto rozmawiać aktorka oskarżyła pana nowoczesnej o wyprowadzanie miL z teatru  był tam dyrektorem 


009219_r0_940.jpg


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Niech idzie do prokuratury a nie papla w TVPIS


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4609

http://www.rp.pl/artykul/1141279-Krzysztof-Mieszkowski-zostanie-w-Teatrze-Polskim-we-Wroclawiu.html#ap-1


program na żywo 


Niech idzie do prokuratury a nie papla w TVPIS

 

lepsze niż axe springer  i udając głupków 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Przecież ty nie udajesz :)


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4609

ja to inaczej widzę gupki wybierają głupków 


:P


 

tu jest przykład 


nowoczesna kobieta  :lol:

Edytowano przez Roman176

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

ja to inaczej widzę gupki wybierają głupków 

:P

 

I dlatego PIS wygrał wybory :wacko:


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4609

no tam same prf a reszta jacyś ojce niewiadomych przemian 

 

no ale to by zawsze rządził a niezłodziejska po po 2  :P


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Przynajmniej jesteś szczery, Nowoczesna i Kukiz maja taka wadę że nadal nie mają jakiegoś spójnego programu. To czy program PiS jest zły ocenimy za 2 lata. 

 

Zawsze piszę co myślę. Nie mam problemu z przyznaniem  na kogo głosowałem ani nie mam problemu z krytyka tej partii czy jej lidera. Jeśli coś co robią mi się nie podoba.

Z pisem i ich programem to jest taka sprawa, że to co robią teraz bardzo w wielu aspektach rożni się od tego co obiecali. Tak na szybkiego z pamięci:

Ministrem obrony miał być Gowin w żarnym razie Macierewicz. Szydło osobiście to zapowiadała. Nikt z pisu nie obiecywał w kampanii walki z Trybunałem czy Sądem Najwyższym. Duda nie obiecywał, że będzie łamał konstytucję

Obiecano za to

pytać obywateli o opinię w referendach.podczas, gdy się tych referendów zakazuje.jak np w Warszawie czy w sprawie reformy edukacji. I tu Kukiz 15 jako wielki zwolennik referendów jakoś specjalnie pisu nie krytykuje.

Duda obiecał przewalutowanie kredytów frankowych po kursie zaciągania i już wiadomo, że tak nigdy nie będzie

Szydło obiecała 500 na każde dziecko. 

Obiecywano nie podnosić podatków.

Już po tym roku z kanałkiem widać, że wiele obietnic wyborczych to były kłamstwa. Nie trzeba czekać jeszcze dwóch lat.Zresztą nie ma na co. Pis w zasadzie swoje najbardziej głośne hasła jak 500 plus i obniżenie wieku emerytalnego już zrealizował. Już skończyły się podarki. 

Z drugiej strony widać wyraźnie, że politycy pisu którzy kiedyś krytykowali po jak choćby za te loty Tuska dzisiaj robią to samo. Szydło lata do Krakowa jak Tusk do Gdańska. Pisowska władza nie domawia sobie przywilejów. Lista Misiewiczów przekroczyła po roku liczbą 1000 nazwisk listy hańby po psl powstałe po 6 latach rządów i to dwukrotnie. Do tego mamy kontrowersyjne ustawy jak ta Szyszki o wycince drzew gdzie nawet sam Kaczyński podejrzewa lobbing. No i dziwne kontakty i przelewy w ministerstwie obrony.

Podsumowując to samo co za po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

Wiesz jedynie co jest kontrowersyjne w ustawie o wycince drzew to to że dopiero PiS ją wprowadził. Przypomnę ci że takiej ustawy nie było i lasy oraz parki miały się dobrze. Szczególnie okłamany jako wyborca PiS się nie czuje. Co nie znaczy ze jestem też bezkrytycznie zadowolony. MON ma pod górkę bo panie tam nadal jest "beton" i nie widzę powodu żeby akurat na forum sprawę MON opisywać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

No właśnie takiej ustawy nie było i lasy i parki miały się dobrze. Teraz jest i mają się źle. W Łebie 4 ha lasu nad morzem poszło bo potrzebne było miejsce na nowy hotel. Ludzie tną co tylko się da. I wcale nie chodzi tu o rolnika czy innego człowieka co to przy domu przeszkadzające mu drzewo zetnie. Chodzi tutaj o działki warte ciężkie miliony i to jak ścinając drzewa wartość tych działek dla biznesu jeszcze bardziej rośnie.

Co do MONu nie wiem gdzie ten beton. Bo sam Macierewicz chwali się wymianą 90 % kadry. To co na beton wymienił? A może MON ma pod górkę ze względu na nie jasne powiązania Macierewicza z D Amato? Jakieś dziwne przelewy 15 tys dolców miesięcznie od PGZ dla firmy amerykańskiej w której ten D Amato jest udziałowcem, czy tam zasiada w zarządzie? A może pod górkę jest dlatego, że ten D Amato jest lobbystą firmy produkującej Black Hawki? Dużo jest tam takich znaków zapytania. Może kiedyś będzie komisja śledcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

Poczytaj o Łabie, bo działka na której miał stanąć jest zalesiona to działka obok została wykarczowana, podobno jest w rękach holendra. Black Hawk maja najdłuższy resus i były sprawdzone w każdym klimacie na świecie. Pod tym względem są najlepszymi śmigłowcami na tym przetargu. Przelewy od PGZ idą w różne strony, kupują teraz już nie tylko gotowy sprzęt ale know how. Tego ostatniego mocno brakuje. 

Beton nadal jest na niższych szczeblach, wyższe regularnie są wymieniane. O strukturze w MON to widzę że zbyt wiele nie wiesz więc po co ten temat poruszasz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Czy to działka obok czy nie obok to wycięto 4 ha lasu w Łebie. Na pewno nie dla zabawy bo to duże koszty są. To kto jest jej właścicielem tez nie ma żadnego znaczenia.

To czy BH jest najlepszym śmigłowcem to się okaże. Bo nie wiadomo jaką wersję wcisną nam amerykanie. BH produkowane czy tam składane w Polsce mocno odbiegają od tego czym lata armia amerykańska. No i jest jeszcze kwestia kluczowa ile za nie zapłacimy. I co powiecie jak sztuka wyjdzie drożej niż caracal?

 

https://oko.press/damato-lobbysta-polskiej-grupy-zbrojeniowej-rzadu-macierewicza/

 

Nie wiedziałem, że za takie know how płacimy? No tak takiego know how na pewno nam brakuje.

 

http://wyborcza.pl/magazyn/1,124059,20839126,black-hawk-wyladowal-nowojorsko-smolenski-lacznik-macierewicza.html

 

Beton to sam Macierewicz. Nie potrafi nic konkretnie zrobić. Kręci jakieś podejrzane wałki i układy. A takim jak ty opowiada o betonie. Nie zwalaj na żaden beton. Bo najłatwiej znaleźć jakiegoś winnego tylko nie siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

Z 3 które startują w przetargu AW i UH są dla siebie konkurencją natomiast Caracal to żadna konkurencja dla nich nie jest. Same silniki dwóch pierwszych biją wytrzymałością i obsługa to francuskie gówno. AW startował ostatnio z niecertyfikowanymi silnikami, ciekawe czy to się zmieniło. 

 

Dalej jestem natomiast zdania że powinniśmy śmigłowiec wyprodukować własny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Zmiana z 35 na 33 może i jest kosmetyczna ale zmierza w dobrym kierunku. Tym bardziej, że w styczniu było i po 38 % dla pisu. Projekty składały rożne partie opozycyjne. Ale nie ma co się cieszyć. Czy to Kukiz czy Nowoczesna czy Po wszystko lądowało w śmietniku. Więc Kukzi 15 nie ma tu jakichś szczególnych dokonań na tle opozycji. Za to ma istotne dokonania jako partia z której odeszło najwięcej posłów od początku kadencji. A jak będą w sondażach spadać to odejdzie jeszcze więcej. Kukiz sobie nie radzi z tym wszystkim. Nie widać go w mediach. Może boi się gaf a może ma to gdzieś. Ale moim zdaniem Kukiz 15 powinien wejść do następnego sejmu z banalnej przyczyny. Odbiera głosy pisowi. 

Tak głosowałem na Nowoczesną i nie wstydzę się tego napisać. Choć wielu z was wstyd śmiało napisać na kogo się głosowało. Petru mnie rozczarował. Ale nie wiem po co Roman wklejasz te durne ilustracje. Przecież to jest od debili dla debili. Punkt 5 jest kwintesencją durnoty kogoś kto to wyprodukował. Bo sam nie wie ile jest państw na świecie a komuś wyrzut robi. Mnie to nie rusza. Bo wiem, że zrobił to gorszy dureń niż Petru. 

Bolek Bolkiem a w szeregach pisu nowi agenci jak np nie jaki pan Przyłębski ambasador w Berlinie mąż pani Juli prezes TK. Dziwnym trafem jego teczkę ktoś wypożyczył z IPN mniej więcej w czasie jego nominacji na ambasadora. Dziwnym trafem data i miejsce urodzenia Wolfganga pokrywają się idealnie z danymi pana Przyłębskiego.

 

Nie wstydzisz się?A powinieneś :P :P większych oszołomów w sejmie to nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A Pawłowicz znasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

W każdej partii jest przynajmniej kilku oszołomów, tyle że w nowoczesnej ich gęstość jest bardzo duża. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No właśnie takiej ustawy nie było i lasy i parki miały się dobrze. Teraz jest i mają się źle. W Łebie 4 ha lasu nad morzem poszło bo potrzebne było miejsce na nowy hotel. Ludzie tną co tylko się da. I wcale nie chodzi tu o rolnika czy innego człowieka co to przy domu przeszkadzające mu drzewo zetnie. Chodzi tutaj o działki warte ciężkie miliony i to jak ścinając drzewa wartość tych działek dla biznesu jeszcze bardziej rośnie.

Co do MONu nie wiem gdzie ten beton. Bo sam Macierewicz chwali się wymianą 90 % kadry. To co na beton wymienił? A może MON ma pod górkę ze względu na nie jasne powiązania Macierewicza z D Amato? Jakieś dziwne przelewy 15 tys dolców miesięcznie od PGZ dla firmy amerykańskiej w której ten D Amato jest udziałowcem, czy tam zasiada w zarządzie? A może pod górkę jest dlatego, że ten D Amato jest lobbystą firmy produkującej Black Hawki? Dużo jest tam takich znaków zapytania. Może kiedyś będzie komisja śledcza.

 

Kto chciał pod budowę to ciął bez problemu a kto chciał sobie wyciąć bo mu zacieniało dom to nie dostał pozwolenia PiS zrobił z tym porządek więc głupot nie pisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco25    300

W każdej partii jest przynajmniej kilku oszołomów, tyle że w nowoczesnej ich gęstość jest bardzo duża. 

 

Jeśli miałbym wybrać kogoś sensownego z Nowoczesnej to nie licząc spraw poza politycznych to wziął bym tą Panią od bara bara z Madery i może Szłapkę ale to w ostateczności reszta to dno i dwa metry mułu....


Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

Terminy realizacji tak w przypadku Leonardo jak i LM są nierealne. Na razie linie montażowe maja obłożone wcześniejszymi kontraktami więc może 2020 to będzie bardziej realny termin jakichkolwiek dostaw. Drugi wariant tzn wyremontowane używki z pustyni w stanach też jest mało prawdopodobny bo tam zostały już tylko bardzo stare wersje. Trzeci temat to sprawa rzeczy które ma klepnąć senat US do sprzedania nam jako państwu zewnętrznemu. Będzie problem bo wersje dla wojsk specjalnych to kilka bardzo ciekawych patentów. No chyba że nasi każą sobie pomalować je na carbon mat i napiszą że są niewidzialne dla przeciwnika. 

Koniec końców i tak zabulimy jak mały Kazio. Że nie wspomnę o częściach. Zdaje się NIK duński już opublikował raport jak to planowane koszty mają się do życia i warto byłoby się zastanowić.

Nie widzę szans na złożenie u nas kompletnej linii montażowej ani jednego ani drugiego producenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

Pełnej linii montażowej w Polsce nie otworzy żaden obcy inwestor. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Nie wstydzisz się?A powinieneś :P :P większych oszołomów w sejmie to nie ma ;)

 

Napisał wyborca pisu, gdzie co drugi poseł to oszołom.

 

W każdej partii jest przynajmniej kilku oszołomów, tyle że w nowoczesnej ich gęstość jest bardzo duża. 

 

W pisie największa z naczelnym oszołomem Antonim. Mało który poseł opowiada takie bajki jak on. O broni magnetycznej o okrętach za dolara i masę masę innych rzeczy. Które ludzi na świecie i w Polsce w osłupienie wprawiały. O tym co opowiadał na temat wypadku w Smoleńsku to już mi się nawet pisać nie chce.

 

Kto chciał pod budowę to ciął bez problemu a kto chciał sobie wyciąć bo mu zacieniało dom to nie dostał pozwolenia PiS zrobił z tym porządek więc głupot nie pisz

 

A to ciekawe bo teraz Kaczyński chce zrobić porządek z tym porządkiem. Ustawa idzie do poprawki. Za da tygodnie będziesz już ta poprawioną chwalił. Bo tak będzie trzeba. Ot taki los obrobionego propagandowo wyborcy pisu.

 

Jeśli miałbym wybrać kogoś sensownego z Nowoczesnej to nie licząc spraw poza politycznych to wziął bym tą Panią od bara bara z Madery i może Szłapkę ale to w ostateczności reszta to dno i dwa metry mułu....

 

Ona by cię na pewno nie wzięła. A mułu większego niż w pisie nigdzie nie znajdziesz. Oni zanim coś zrobią da razy tyle zepsują. 

 

@mirro ja myślę, że ci producenci są w stanie wcisnąć te nasze 16 śmigłowców gdzieś w kolejkę. Skroją nas oczywiście za to słono. Zresztą logicznie myśląc 2020 wcale nie wydaje się tak odległy. Bo sama procedura przetargowa potrwa ładny czas. Nie wiem do kiedy obowiązuje etap zbierania ofert. Ale pamiętać trzeba też o protestach negocjacjach, czasie na rozpatrzenie ofert i protestów i tym podobnych. Jak to zwykle z takimi przetargami. Mamy 2017 procedury zejdą ze dwa lata. I będzie zaraz 2020.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

Jeszce mi powiedzcie że dostaniemy do każdego BH po 2szt M134 Minigun i już jestem na tak.

MH-60-black-hawk-7.62mm-minigun-ftd.jpg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Dostaniemy jak odpowiednio zapłacimy. Gorzej, że nigdy nie dostaniemy takiego BH jak armia amerykańska. Dostaniemy odpowiednio drogi model w gorszej specyfikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj