Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pawelek98    1180
14 minut temu, DamianRolnikSkup napisał:

Będą jaja jak w marcu nie będzie komu kupować 😂

tak o to sobie można gdybać 

kupować będzie zawsze komu kwestia ceny,

przecież mimo wszystko jakaś równowaga światowa (zbożowa będzie)

np. mówią że import oleju napędowego spadnie o 20%, to być może estrami chociaż 1/4 z tego importu pokryją

nie wiadomo jak jeszcze ta wojna przebiegać będzie wystarczy jakieś zamieszanie grubsze od naszej strony i od nowa jazda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalk13    26

Nie ma koronawirusa więc i zboże głównie pszenżyto i kukurydza wziecia nie mają...  Ostatnie 2 lata wszystko szło na bioetanol i płyny do dezynfekcji a teraz w końcu zaczęli traktować jak zwykłą grypę, więc trzeba bimber pędzić 🍾🌽🌾😉

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszBONQ    34
Dnia 23.01.2023 o 13:53, zbitom793 napisał:

@LukaszBONQ a jak u Ciebie cena na dziś?

1200 netto, z ceną tucznika też się wygłupiają...

Edytowano przez LukaszBONQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszBONQ napisał:

Dnia 23.01.2023 o 13:53, zbitom793 napisał:

@LukaszBONQ a jak u Ciebie cena na dziś?

1200 netto, z ceną tucznika też się wygłupiają...

Skąd jesteś?


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Netto ? 


Kupie zboże, płatność w dniu załadunku 

Wycena tylko we wiadomości prywatnej po podaniu kodu pocztowego.

Sprzedam wapno z transportem KUJAWIT, RADKOWIT (standard, Premium) / granulowane POLCALC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

zachód cena ok ale na wschodzi i centrum poniżej 1100 na paszarniach transport zje różnicę lub nawet gorzej wyjdzie


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

od 250 do 100 zł dopłaty do tony, warunek gospodarstwo nie większe niż 50ha, no śmiech na sali ta ich dopłata, jeszcze wyjdzie taki osioł i pierdoli że zboże powinno już być sprzedane bo zaraz się zaczną nowe zbiory i nie będzie miejsca miał rolnik na magazynie, co on ma kurxa do tego ile kto ma miejsca, no od razu bym uja odstrzelił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1539

mi się wydaje że nie chodzi o gospodarstwo tylko dotacja do max danej uprawy do 50 ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    8984
1 godzinę temu, pawelkarczewski napisał:

od 250 do 100 zł dopłaty do tony, warunek gospodarstwo nie większe niż 50ha, no śmiech na sali ta ich dopłata, jeszcze wyjdzie taki osioł i pier**li że zboże powinno już być sprzedane bo zaraz się zaczną nowe zbiory i nie będzie miejsca miał rolnik na magazynie, co on ma kurxa do tego ile kto ma miejsca, no od razu bym uja odstrzelił

Możliwe że dostaliśmy sygnał aby nie zwlekać z sprzedażą bo może być jeszcze gorzej. 

A fakt jest taki że nie wprowadzono żadnego rozwiązania aby zboża z UA nie napływały do na s i nie zostawały na naszym terenie.

22 godziny temu, adrian09 napisał:

850 brutto podlaskie ok. Szepietowa

O kurna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274
1 godzinę temu, pawelkarczewski napisał:

od 250 do 100 zł dopłaty do tony, warunek gospodarstwo nie większe niż 50ha, no śmiech na sali ta ich dopłata, jeszcze wyjdzie taki osioł i pier**li że zboże powinno już być sprzedane bo zaraz się zaczną nowe zbiory i nie będzie miejsca miał rolnik na magazynie, co on ma kurxa do tego ile kto ma miejsca, no od razu bym uja odstrzelił

do przenżyta też ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szulc    0

Kolego DamianRolnikSkup podaj cenę netto pszenżyta 21-044 . Nie mogę wysłać wiadomości na priw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ceny podam do końca tyg. bo pszenżyta nie mam nic otwartego do skupu.

 

  • Sad 1

Kupie zboże, płatność w dniu załadunku 

Wycena tylko we wiadomości prywatnej po podaniu kodu pocztowego.

Sprzedam wapno z transportem KUJAWIT, RADKOWIT (standard, Premium) / granulowane POLCALC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Pavel
      Jakie odmiany pszenzyta siejecie i jakies spostrzezenia plonu czy podatnosci na choroby w stosunku do odmian wczesniejszych w waszych gospodarstwach?
    • Przez pawel101210
      hej ...... na wiosne z wujkiem mamy plany zasiać PSZENŻYTO JARE .... będziemy siać około 0,5 ha .... jaką poradzicie odmiane zasiać ja bym radził MATEJKO .... ile trzeba siać Kg na ha ... a jaką zaprawke pod zboże i oprysk ...
    • Przez hazel
      Witam szanownych forumowiczów  W tym roku postanowiłem obsiać 6 ha pszenżytem. Po siewie wykonałem oprysk preparatem Glean 75wg na chwasty dwuliscienne lecz gdy byłem dziś na polu obejrzec uprawe zauważyłem że jest też trochę chwastów i do was kieruje tutaj pytanie jakim srodkiem wykoncać poprawkę na wiosne i czy jest wg sens robienia poprawki a jak tak to jaki srodek byscie zastosowali 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj