Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@jarekzss1988 No to pogratulować ceny. Zależy dużo od lokalizacji. Mnie cena satysfakcjonuje, u nas z reguły nikt więcej jak Cedrob nie płaci. Oni max chyba 1250-1270 netto płacili w listopadzie i chyba dużo kontraktów podpisali bo tydzień temu nie kupowali. Tu gdzie sprzedaję max tydzień i jest kasa chociaż nie potrzebuje na już

Opublikowano
3 godziny temu, Norman napisał:

Mazowieckie zachód. Ja dziś jutro sprzedaję resztę pszenżyta po 1300 brutto RR,(1215 netto) tydzień wcześniej cześć poszła po 1120 brutto RR (1050 netto).  Inni płacą 1100, 1150 netto.

 

3 godziny temu, jarekzss1988 napisał:

1340netto z odbiorem z podwórka marzec kwiecień. 

w jakich firmach takie ceny macie ??, przyślijcie je do Lubelskiego bo tutaj takich cen nie ma narazie.

Opublikowano

Dzisiaj sprzedane 16 ton po 1300 netto z odbiorem z podwórka + dwaj pracownicy do pomocy w załadunku. Lokalny świniarz kupił, cena brana z okolicznego przedsiębiorstwa handlującego zbożem.

Opublikowano
drobny napisał:

1350 netto

Sprzedawać ,czekać jak myślicie ?

Też się zastanawiam 1300 netto łódzkie i chyba sprzedam połowę zobaczymy co przyszłość przyniesie może dobić do 1500 a może runąć na 1000

Opublikowano
marszal1999 napisał:

Kaczmarek Leśniczówka okolice Bielaw/Soboty

Tak myślałem że o niego chodzi. widziałem właśnie taką cenę na FB. Ciekawe czy przy większej ilości by coś dołożył do tej ceny

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v