Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
W dniu 22.02.2026 o 12:53, tytanowyJanusz napisał(a):

Ładny wynik 💪 ile N dałeś?

Jesienią pod agregat 13 kg , wiosną 1 dawka 61 kg, 2 dawka 55 kg. Dwa razy dobra ochrona od grzyba.

  • Like 1
Opublikowano

To nie najgorsza cena.

Ja w zeszłym tygodniu ładowałem po 670 netto ale umowa wcześniej trochę podpisana. Teraz u nich podobno juz 20 zł mniej. 

Agrolok cena max z dziś podobno 620 :/ netto

Gadałem ze znajomym to pszenicę z nowych zbiorów podobno kontraktują powyżej 900 zł Ale to pszenica. Ciekawe jak pszenżyto :) Ktoś może wie?

Opublikowano
23 minuty temu, maroko napisał(a):

 

Gadałem ze znajomym to pszenicę z nowych zbiorów podobno kontraktują powyżej 900 zł Ale to pszenica. 

Gdyby to prawda była to azotu trzeba jej jeszcze sypnąć?

Opublikowano

Jeszcze zebrać ten co nie zdążył się rozpuścić ;)

A tak poważnie to ja nie sugeruję się ceną zboża przy dawaniu azotu. Teraz jest niska. Moim zdaniem w tą zimę będzie na pewno sporo wyższa. Jakoś mało ludzie poobsiewali na zimę w okolicy. Nie wiem jak u Was.

Sprzedałem 1 tira bo miałem załadowane pod sam dach prawie a jeszcze w innych miejscach i chcę trochę pouprzątać z tym miejsc. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v