Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
11 godzin temu, Strongman napisał:

Tak ale udciwy co można powiedzieć.

Bo są tacy ze tanio płacą i jeszcze za pieniadzami trzeba latać.

Tak jak ten z Łosic. Jak mu tam zarzuty prokuratorskie podobno ma g.

Opublikowano

Temu to raz sprzedałem ze dwa lata temu, ale platne przy odbiorze było. Wielu jeszcze czeka na kasę.

A poza Kosieradzkim można zawieść do Niemojek, czy Krzeska gdzie ja woziłem. I też kasa pewna. Jak całe auto to i podstawi swoje. Plus Kosieradzkiego to to że ma pompy.

Opublikowano (edytowane)

Ale za te pompy liczy taniej zresztą ma tez niższą cenę ostatnio.

Ja tam sprzedaje do niemojek lub stw

13 minut temu, tytanowyJanusz napisał:

Tak ma pompe na solówce i lata koło mnie, koło Radzynia 

Ma i ten drugi co ma biedrę tylko podobno teraz długo na pieniądze trzeba czekać i u niego jeszcze taniej 

Edytowane przez Strongman
Opublikowano

Teraz u większości miesiąc czasu. A Pan K ma już 4 pompy. Zwykle 10zl od tony za pompę, choć w tym roku już chyba nie odliczał. Po prostu tanien płaci ogółem. I tak ludzie wożą...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v