Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja tam jeszcze teraz na jesieni posiałem, ale chyba będę szedł od następnego roku w pszenicę - przynajmniej u mnie cały czas ją biorą, a z pszenżytem to nie dość, że nakłady podobne, popyt słabszy, cena niższa. Choć w tamtym tygodniu znajomy woził pszenicę do skupu, to paszówka po 630. Też szał.

Opublikowano
1 godzinę temu, FarmerDyzio napisał:

Trzeba będzie się naprawdę zastanowić nad sensem siania pszenżyta. Ogólnie przy tych cenach brak logiki będzie uprawianie 5 i 6 klasy.

Będę uprawiać dopłaty, albo cofnę się w czasie tzn. jeden oprysk od badyla z jednorazowym strzałem 200kg saletry i aby do żniw. Szkoda będzie patrzeć na bidote no ale cóż... 

  • Like 1
Opublikowano
13 godzin temu, tytanowyJanusz napisał:

Będę uprawiać dopłaty, albo cofnę się w czasie tzn. jeden oprysk od badyla z jednorazowym strzałem 200kg saletry i aby do żniw. Szkoda będzie patrzeć na bidote no ale cóż... 

jakie odmiany siejesz?

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v