Szczerbatek902

Members
 • Ilość treści

  699
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

11 Good

1 obserwujący

O Szczerbatek902

 • Ranga
  Zaawansowany
 • Urodziny 06/05/1980

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. w lubelskim i okolice po ile na ten za pszenzyto, gdzie sprzedajecie ?
 2. 590 u mnie u kogo taka cena ??
 3. gdzie kupie w dobrej cenie w detalu mocznik lub saletrzak z importu w okolicach Lublina ??
 4. a jak u was ceny pszenżyta , bo wszyscy żyją ceną pszenicy a po ile sprzedajecie ostatnio pszenżyto, poleci ktoś jakiegoś dobrego odbiorcę w Lubelskim??, mam do sprzedania aktualnie jedno auto.
 5. Ten co pisze płaci słabo (Rafalscy https://m.facebook.com/story/graphql_permalink/?graphql_id=UzpfSTMxNzA4MTczNTg0NjU5ODo5NDU5NTM0MzYyOTI3NTU%3D ) , gorzej płaci "GS" w Łęcznej bo tylko 1280zl brutto i ma słabe dane bo mówi że trzeba podnieść bo Rafalscy podnieśli na 1300zl , a w chwili gdy to mówił już na ich FP na Facebooku była cena 1400zl. Ostrożnie płaci Walenciuk z Ludwina , ale podąża za trendem i pieniądze w 3dni , a Kowalczyk z reguły płaci najlepiej , chyba że nie potrzebuje towaru to się nie wysila,mam do nich najbliżej więc głównie ich cennik mnie interesuje. 25km ode mnie w LSW , Janówek u Kozaka są już lepsze ceny , czasem opłaci się zawieźć , ktoś wspominał , że tam już 1500zł. Powiedz , jak to wygląda z Twojej perspektywy ? ja teraz aktualnie mam jedno auto pszenżyta do sprzedania i to jego cena mnie interesuje i u Rafalskich aktualnie 1250/t a u Kowalczyka 1200/t więc niby 50 zł więcej ,do Rafalskich nigdy nic nie sprzedawałem,może ty masz jakieś doświadczenia z nimi jak z płatnościami i czy nie ucinają z ceny na byle czym ??
 6. LLE 1200zl brutto jęczmień , 1400zl pszenica w jednym z słabiej płacących skupów. a kto jeszcze w LLE dobrze płaci?? bo Kowalczyk wcale nie jest aktualnie konkurencyjny cenowo np za pszenzyto daje tylko 1100brutto pszenica wczoraj była 1350 więc dzisiaj może też już 1400 brutto.
 7. w jakich firmach takie ceny macie ??, przyślijcie je do Lubelskiego bo tutaj takich cen nie ma narazie.
 8. to u Kowalczyka coś strasznie słabo z ceną ostatnio ,za pszenżyto też dają tylko 1030 brutto.
 9. @Uziu92 o pszenicę nie pytałem bo już sprzedana tylko o pszenżyto , handlowałeś z nimi jak z płatnością i ogólnie podejściem ??
 10. Miał ktoś do czynienia z Firma Handlowo-Usługowa "KALINOWSKI' ze Starej Kornicy ???
 11. @Agrest gdzie umowe podpisałeś na pszenżyto za taką cenę ??
 12. gdzie można dostać dobra cenę na pszenżyto w woj.lubelskim , mam małą ilość ok 15 ton, mam propozycję na 570 brutto więc słabo da radę gdzieś więcej dostać, okolice Lbn ??
 13. można mieszać razem 0,4L optimus 175ec+1,5L Aminoprim + siarczan magnezu 15kg ??
×
×
 • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj