Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Lokalny handlarz skupuje a potem sprzedaje po 140zl/ 100 kg i jest chętnych to dla kur / czy innych zwierząt. Nawet bawi się w workowanie po 25 kg z big bagow usypuje . 

Opublikowano

tak jeszcze dodam ze ta sama firma (ziarnpol z kwidzyna) próbuje sprzedawac materiał siewny jęczmienia za 3 kafle.

 

Ponad 4 krotna przebitka na materiale siewnym....no takich jaj jak żyje nie pamietam przy zbożu niehybrydowym.

Opublikowano
19 godzin temu, nunu85 napisał:

tak jeszcze dodam ze ta sama firma (ziarnpol z kwidzyna) próbuje sprzedawac materiał siewny jęczmienia za 3 kafle.

 

Ponad 4 krotna przebitka na materiale siewnym....no takich jaj jak żyje nie pamietam przy zbożu niehybrydowym.

to jest taka sama zasada, próbują sprzedać Ty też możesz próbować sprzedać jęczmień na OLX po 2000 zł/t

jak znajdą kupca to w czym problem? szukaj taniej ja pier** 

Opublikowano
1 godzinę temu, DamianRolnikSkup napisał:

 szukaj taniej ja pier** 

Nie szukam.

Przy takich cenach sieje swój zeszłoroczny.

Niech się udławią tym kwalifiikowanym.

 

I nie jestem w tym sam bo juz sie kilku sasiadów odzywało czy im nie odsprzedam na siew.

Opublikowano (edytowane)
Dnia 30.03.2023 o 10:26, Rolnik1973 napisał:

680 + VAT dziś 

Będzie po 500 w żniwa? Jeszcze trochę I nawet koszty za nawozy się nie wrócą 🤦‍♂️

Edytowane przez GRZES1545
  • Thanks 1

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v