Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Mazowieckie zachód wczoraj pytałem to zależy kto cena netto zł/t od 940 do 1065. Tydzień wcześniej szło dostać 1050-1120.

Edytowane przez Norman
Opublikowano

Mazowieckie zachód ja dziś połowę ( 14 T) sprzedałem po 1050 netto można było po 1200-1250 w grudniu sprzedać. Nad resztą myślę. Z pszenicą czekam jak złapie okolice 1250 netto to sprzedam. Ogólnie niby kilku kupuje chyba z myślą o porcie w maju, choć i niektóre podmioty wstrzymały skup. Ktoś pisał że Agrolok płać 10650 i faktycznie tak powiedzieli ale na magazynie, z odbiorem ode mnie za auto już 1010. Mimo bliskiej odległości.

Opublikowano
Dnia 25.02.2022 o 23:41, koordynator napisał:

Umŏwiona przyczepa 12 na poniedziałek po 1150netto. łŏdzkie.

A dokładniej do firmy AGRO-KOCIĘBA ? 

Jak możesz powiedzieć 

Opublikowano

Mazowieckie zachód. Ja dziś jutro sprzedaję resztę pszenżyta po 1300 brutto RR,(1215 netto) tydzień wcześniej cześć poszła po 1120 brutto RR (1050 netto).  Inni płacą 1100, 1150 netto.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v