Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Dnia 8.11.2021 o 21:56, malorolny121 napisał:

Agrolok. Podobno pszenica 50 zl w dół,  i rzepak też. 

Może po prostu oferta na zakup dla jakiejś firmy się skończyła a już inna była tańsza. Ogólnie od poniedziałku pszenżyto w górę ponad 1000 netto  przedstawiciel mi powiedział.

Opublikowano

Dziwne rzeczy dzieją się w ostatnim czasie na krajowym rynku tak jak pisałem wczesnij rynek krajowy nawet nie zareagował na spadki matifa i ceny poszły do góry, matif później także odbił. U mnie 1050brutto pszenzytko😀

Opublikowano

Właśnie podpisałem umowę na całe auto po 1027,- brutto, LLB, za tydzień załadunek, przelew od razu po zważeniu auta i wypuszczam kierowcę jak kasa będzie na moim koncie. Ziarno ogląda wizualnie czy czyste i sprawdza wilgotność. Rok temu sprzedawałem im po 599 brutto...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v