Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)
4 godziny temu, FarmerDyzio napisał:

Tak myślałem że o niego chodzi. widziałem właśnie taką cenę na FB. Ciekawe czy przy większej ilości by coś dołożył do tej ceny

Skąd jesteś? Jaką masz ilość? Mogę zrobić lepszą cenę, szybki przelew po załadunku w razie obaw o pieniądze.

Edytowane przez LukaszBONQ
Opublikowano (edytowane)

na miejscu 1400, 97-306. Jakbym miał odebrać to muszę wiedzieć ile km, bo musiałbym wynająć jakiś transport. Kwestia dogadania

Edit: Dzięki za odzew, udało się kupić. Pozdrawiam

Edytowane przez LukaszBONQ
Opublikowano
Dnia 9.03.2022 o 16:38, LukaszBONQ napisał:

na miejscu 1400, 97-306. Jakbym miał odebrać to muszę wiedzieć ile km, bo musiałbym wynająć jakiś transport. Kwestia dogadania

Edit: Dzięki za odzew, udało się kupić. Pozdrawiam

Czy jesteś nadal zainteresowany pszenżytem. kiedyś dzwoniłem do ciebie okolicę Radomska.

 

Opublikowano
2 godziny temu, LukaszBONQ napisał:

To z żytem? Nie mam kiedy podjechać obejrzeć, będzie tata w Kamieńsku ale to jak z piekarni zadzwonią. Będę dzwonił

ok , czekam na telefon 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v