Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość
1 godzinę temu, 6465 napisał:

Będą to przedłużać do wyborów. A PO POwiedzą a POcałujta nas w PiSde.

Może dadzą 🤔

1 godzinę temu, GRZES1545 napisał:

I znowu będzie krzyk że ściągnęli z UA bo pazerne chłopy nie chcieli w Polsce sprzedać?🤔

Się wrzuci na magazyn ,jak nie będzie ceny to dostawie bydła opasowego i przerobie 🙂

1 godzinę temu, Mateuszmq napisał:

Kupione pszenżyto na pasze z dostawą na podwórko po 730

Kolego przepłaciłeś 🤷

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toooomaszewski    500
16 minut temu, Aktywnyrolnik7245 napisał:

 

Kolego przepłaciłeś 🤷

Ale zaraz jakiś inny kolega na af napisze, że sprzedał po 730, i wtedy skomentujesz: mm kolego, dobrze sprzedałeś 😅

Kolega po tyle kupił, bo tak mu pasowało 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateuszmq    22

Każdy region ma inną cenę... U mnie praktycznie tylko żyto w okolicy siane ze względu na słabe ziemie. Z chęcią kupię taniej, jeśli masz po żniwach ok 125 ton jęczmienia i 25 ton pszenżyta 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja chętnie kupie resztę w tej cenie 


Kupie zboże, płatność w dniu załadunku 

Wycena tylko we wiadomości prywatnej po podaniu kodu pocztowego.

Sprzedam wapno z transportem KUJAWIT, RADKOWIT (standard, Premium) / granulowane POLCALC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    8985
10 godzin temu, tytanowyJanusz napisał:

700zł/t na rękę ale tylko koło 150t może przyjąć w takiej cenie, potem może nawet 600zł...

 

Agrifirm 680netto wczoraj dzwoniłem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258

U nas kuzyn dzwonił po skupach, to problem ze sprzedaża. Coś mu tam zostało z ubiegłego roku, to jeden skup nie skupuje, na drugim mu powiedzieli, że jak chce, to oni mu mogą chętnie ze dwa auta sprzedać. Na trzecim ponoć też zasypani. 

W ogóle co roku, jak obserwuje po ile tu piszą ludzie, że sprzedają, to pomimo że do portu od nas jest ~150km, to ceny niższe, czasem znacząco, od tego co piszą ludzie, że dużo bardziej na poludnie dostają 🤷

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522
1 godzinę temu, daron64 napisał:

pomimo że do portu od nas jest ~150km, to ceny niższe, czasem znacząco, od tego co piszą ludzie, że dużo bardziej na poludnie dostają

Tak to jest jak się mieszka w czarnej d*pie, mnie toteż dotyczy, żeby nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7588

To i tak za***ista cena na pszenżyto jak żniwa ruszą , na pełną parę to cena żeby nie spadła na 350 zł .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

U mnie łódzkie 650 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eryk841    1

U mnie na bramie płace 800 zł/t.  Wolsztyn Bojadła 

 

Chętnych brak....

Edytowano przez eryk841

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcino84    4
galan99 napisał:

To i tak za***ista cena na pszenżyto jak żniwa ruszą , na pełną parę to cena żeby nie spadła na 350 zł .

no i co juz po zniwach i gdzie ci ta cena spadla. jak mnie smieszy takie wrozenie. jak bylo po 1500 to pewno wrozules ze bexzie po 2000 co? hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25632

Mogę sprzedać po 700netto locco moje gospodarstwo 120-140t. Wilgotność w przedziale 14,5-15,5.

Coś i 12% będzie ale uczciwie mówiąc większość bliżej 15

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JanKrzysztof    1975
39 minut temu, marcino84 napisał:

no i co juz po zniwach i gdzie ci ta cena spadla. jak mnie smieszy takie wrozenie. jak bylo po 1500 to pewno wrozules ze bexzie po 2000 co? hehe

Agriplus Szamotuły pszenica paszowa z 880 zł na 800. Wiedzę na temat cen widzę czerpiesz z Agrobiznesu i Tygodnia.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thor1984    685

jeden skup 600 brutto i zawalony może z 10 - 15 ton jeszcze przyjmie i trzeba czekać, drugi 640 brutto. WZW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Pavel
      Jakie odmiany pszenzyta siejecie i jakies spostrzezenia plonu czy podatnosci na choroby w stosunku do odmian wczesniejszych w waszych gospodarstwach?
    • Przez pawel101210
      hej ...... na wiosne z wujkiem mamy plany zasiać PSZENŻYTO JARE .... będziemy siać około 0,5 ha .... jaką poradzicie odmiane zasiać ja bym radził MATEJKO .... ile trzeba siać Kg na ha ... a jaką zaprawke pod zboże i oprysk ...
    • Przez hazel
      Witam szanownych forumowiczów  W tym roku postanowiłem obsiać 6 ha pszenżytem. Po siewie wykonałem oprysk preparatem Glean 75wg na chwasty dwuliscienne lecz gdy byłem dziś na polu obejrzec uprawe zauważyłem że jest też trochę chwastów i do was kieruje tutaj pytanie jakim srodkiem wykoncać poprawkę na wiosne i czy jest wg sens robienia poprawki a jak tak to jaki srodek byscie zastosowali 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj