Polecane posty

koordynator    41

tylko dziś wzrost 40zł w lokalnej paszarni na 700 netto, więc te 680 brutto to trochę nie aktualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koordynator    41

A jednak podwyżka i sprzedane po 840 netto + 7 zł za parametry. Cena mnie satysfakcjonuje i umówiłem po tej cenie resztę na poniedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koordynator    41

Dziś cena już 820. Chyba dobrze że ostatnio resztę wywiozłem po 840. Średnia cena w tym sezonie u mnie wyszła 780zł netto Pszenica dalej trzyma w cenniku 900.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@bialy2005 czynny masz obecnie skup zboża? po ile teraz pszenżyto u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

dzwon 602 888 262


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

nie chcę mocno tyłka zawracać. gość ma kilkanaście ton i zastanawia się czy nie pohandlować. podaj orientacyjną cenę.

a zadzwonić zadzwonię. będe chciał 2 składy wapna od Ciebie, ale tak na samym początku żniw.

Edytowano przez pafnucy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12438

U nas pszenżyto ciężko sprzedać po 750. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drobny    216

Co do wapna tez byłbym zainteresowany patrząc że moje regiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
denar16    1

Sprzedane pszenżyto po 850netto z podwórka północna Wielkopolska PZL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gromi    80

Frankiewicz, ale np Transrol z Leszna płaci ok 1 tys brutto za tonę pszenżyta. Cena idzie w górę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gromi    80

Frankiewicz jest wypłacalny, termin płatności 14 dni. Tej drugiej firmy osobiście nie znam

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4273

Jutro mają podstawić przyczepy. Przy słabej gęstości i sporej wilgotności (57-63/16 -nie mogę sobie poradzić z dosuszeniem) 800netto. Dwie przyczepy opierdole, to co zostanie płytko rozsypie i na wiosnę jedną sprzedam. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Pavel
      Jakie odmiany pszenzyta siejecie i jakies spostrzezenia plonu czy podatnosci na choroby w stosunku do odmian wczesniejszych w waszych gospodarstwach?
    • Przez pawel101210
      hej ...... na wiosne z wujkiem mamy plany zasiać PSZENŻYTO JARE .... będziemy siać około 0,5 ha .... jaką poradzicie odmiane zasiać ja bym radził MATEJKO .... ile trzeba siać Kg na ha ... a jaką zaprawke pod zboże i oprysk ...
    • Przez hazel
      Witam szanownych forumowiczów  W tym roku postanowiłem obsiać 6 ha pszenżytem. Po siewie wykonałem oprysk preparatem Glean 75wg na chwasty dwuliscienne lecz gdy byłem dziś na polu obejrzec uprawe zauważyłem że jest też trochę chwastów i do was kieruje tutaj pytanie jakim srodkiem wykoncać poprawkę na wiosne i czy jest wg sens robienia poprawki a jak tak to jaki srodek byscie zastosowali 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj