Skocz do zawartości

Polecane posty

krzycho88    0

Witam.

Przymierzam się do kupna takiego valmecika, ma on uszkodzony wałek wom gdy próbowałem włączyc to straszne zgrzyty było słychać i jeden z wałków (chyba ten 1000obr.) blokował się. Warto pchać się w taki ciągnik ?

To że wyje podczas jazdy to normalne w nich ?

Mieliście jakieś awarie w nich ?

Jak wygląda sprawa mtg w silnikach SISU ? chodzi mi o żywotność 

Wiem że mało kto posiada takie ciągniki ale prosiłbym o jakąs pomoc.

Z góry dzięki i pozdrawiam :)

sebe1033    62

dużo ci nie powiem ale sąsiad ma 705 jedyny problem to miał z walkiem tym co idzie przez zbiornik paliwa zabezpieczenie się wyrwało i wałek wypadł z tarczy i koniec jazdy  :mellow:  ;) , a tak poza tym wszystko ok , wom ma sprawny nawet lepiej dokupił przedłużkę bo frezy miał już powycierane.

krzycho88    0

tutaj jest problem z WOM, musiałbym rozbierać a nw czy to będzie tak łatwo jak sie wydaje. Potrzebny mi WOM na żniwa do prasy kostki.

Wiadomość z agroFakt.pl

kolego racej nie pchaj się w to części drogir w używce bardzo ciężko nie wiem dlaczego niema prawie nic przerabiam w tej chwili silnik sisu części drogie a za używane wołają tyle co do fenda nowe calego silnika terz nie kupisz chyba że w irlandi danji po 4000euro netto lub w niemczech za8000euro szkoda gadac.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez cezar1111
      jakie znacie awarie ciągników same
    • Przez maciek
      Macie styczność z ciągnikami Valmet seri 8xxx, jak u nich z awariami ,dostępnością i cenami części zamiennych?
    • Przez zbychu665
      Witam...
      Od niedawna mam ciągnik Wladimirec T25 wersja z poczatku produkcji z 2 lewarkami, mam pytanie. Jak tam sie włącza WOM? Bo ja nie mam pojęcia ;D
    • Przez jan23
      Witam, interesują mnie opinie na temat tego ciągnika a mianowicie opinie jaka jest awaryjnośc tych modeli, dostepność i ceny części zamiennych, podsumowując wszystko co możecie powiedzieć konkretnie o tym modelu a co było by przydatne przy podjęciu decyzji o zakupie. Z góry dzięki za każdą odpowiedź.
    • Przez DodoRolnik
      Witam mam problem z moją valtrą velmet 8050, mianowicie chodzi o przedni most w którym coś trzeszczy , jeżeli chodi o olej to proszę również o dane jaki olej do mostu mam wlać. Dziękuje Pozdrawiam