autoostrowski

Members
 • Ilość treści

  945
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

25 Excellent

3 obserwujących

O autoostrowski

 • Ranga
  Zaawansowany

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

5742 wyświetleń profilu
 1. odgrzewam co oznacza ten błąd może masz opis kodów do tych błędów
 2. nie jestem ze sląska ale mam już rok i jestem zadowolony rachunek za pół roku jakieś 80 zł opłaty stałe
 3. a mf ma opinię takiego prostego ciągnika ,a tu proszę mechanik powymieniał i nie działa
 4. lepiej masseja albo zetora poszukać a nie pchać się w dwudziestoletniego starego fenda zetor będzie 10 cio letni a nowszy to nowszy.
 5. 57,5 kwh w kwietniu to u mnie rekord jak do tej pory dach 14 stopni na wschód i 18 stopni kąt dachu ile się mogę spodziewać max
 6. ile mogą wytworzyć panele 10kw na dniówkę max w jeden dzień
 7. jeśli pompa jest orginał montaż wykonany poprawnie , to obniż ciśnienie na gorącym do 2 atu
 8. Naprawa będzie tania bo w MFie nie może być drogo tam nie ma nic skąplikowanego , poczytaj posty na temat MF zobaczysz jak wszystko jest tanio i proste aż dziwne że o coś pytasz w tak prostym ciągniku , pewnie jakiś kabelek do wymiany .
 9. Ile ty moto godzin robisz rocznie 3tysiace czy więcej że ciągle coś się psuje skrzynia ileś razy rozbierana bo to ciężko zrozumieć MF taki dobry i prosty a ciągle coś popsute ?
 10. Tak jak w opisie nie był malowana przezemnie , co raczej oznacza że był wcześniej odnawiany czyli malowany co do reszty trzeba zobaczyć 4000tyś mtg to nie tak mało jak na kombajn .
 11. docieplę tu i tu jeśli będzie potrzeba w planie mam podłogówkę ale najgorsze jeśli okna bo kosztowały mnie majątek i to bolało by najbardziej choć 21 metry drewna w tej chwili to tak dużo myślisz i w domu mam 22* palę ciągle bez przerwy na sterowaniu pokojowym ,nie pogodówka mój piec nie ma takiego sterownika , w tej chwili nie narzekam ale chcę wygodniej
×
×
 • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj