Polecane posty

miedz1    0
3 godziny temu, solek01 napisał:

dlatego chciałbym 2m i powinien sobie dać radę.

To drugie zdanie to pytanie czy stwierdzenie?

W ubiegłym roku kupiłem od Batyry agregat ścierniskowy 2,1m. Po pierwszym sezonie jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154
Cytat

To drugie zdanie to pytanie czy stwierdzenie?

moje skromne zdanie, nie każdy musi się z tym zgodzić, w końcu mamy jeszcze wolne państwo

 

Cytat

W ubiegłym roku kupiłem od Batyry agregat ścierniskowy 2,1m. Po pierwszym sezonie jestem zadowolony.

z pracy to i ja jestem zadowolony, w tym roku zaryłem na jakieś 15cm i jest w jednym kawałku :git:


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo11    41

https://www.olx.pl/oferta/zetor-5211-CID757-IDkPzMC.html#f8d4b6212b 

Nie polecam, ciągnik cały malowany, sprzęgło bardzo ciężko działa, silnik się poci, opony w średnim stanie.

https://www.olx.pl/oferta/zetor-6211-CID757-IDr63sN.html#f8d4b6212b

Tego również nie polecam 17 000 zł do ręki, ciągnik istny szrot, kabina masakra cała do remontu, silnik cały ulany olejem, opony spękane. 

Obydwa sprowadzone z Wielkiej Brytanii. Gościu miał na placu jeszcze Zetora 5340 i widoczne było jak robią przy nim skrzynię biegów. Nie polecam faceta tylko same szroty składane na sztukę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154
Cytat

https://www.olx.pl/oferta/zetor-5211-CID757-IDkPzMC.html#f8d4b6212b 

Nie polecam, ciągnik cały malowany, sprzęgło bardzo ciężko działa, silnik się poci, opony w średnim stanie.

no co nowy lakier i na masce "zetor" to sąsiadowi już można nerwa ruszyć, a na takie drobiazgi jak sprzęgło czy silnik to kto by patrzył xD

  • Haha 1

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19746
6 godzin temu, benio1967 napisał:

spotkal sie ktoś z czymś takim żeby pod  wtryskiwacze zamiast podkladki był dawany silikon ,bo ja taki ciągnik wczoraj kupilem.

tam w tym silniku na 100% są podkladki

2 godziny temu, BusteR napisał:

Pojebało??Za 10 bym się zastanawiał.Znajomy to ma i wiem co to za cud techniki

1 godzinę temu, izydor6280 napisał:

Fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25649

To JX 70 by go na pole dowiózł, zwłaszcza na pusto.

Choć ja bardziej na pusto dałbym mu min. tonę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solek01    210
3 godziny temu, miedz1 napisał:

W ubiegłym roku kupiłem od Batyry agregat ścierniskowy 2,1m. Po pierwszym sezonie jestem zadowolony.

w jakiej konfiguracji? 5 łap, talerze zagarniające, jaki wał? i jaka cena jak można spytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1682

Już z 8lat mam takie opony 9,5/36 6pr w Lamborghini Lampo 50. Lampo waży ok.3t, zapinałem do niego rozsiewacz pneumatyczny Amazone( obecnie do opchnięcia ), w niego 1t nawozu i na pole. Jak do tej pory żadnego zużycia, pęknięć czy innych niepokojących objawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miedz1    0
21 minut temu, solek01 napisał:

w jakiej konfiguracji? 5 łap, talerze zagarniające, jaki wał? i jaka cena jak można spytać?

5 łap, talerze zagarniające, wał rurowy. Równe 7 tys, Batyra ososbiście przywiózł go na moje podwórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9253

Łapy sztywne ? Ja też mam w planach taki zakup i chyba też od Batyry, bo ceny ma dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baks00    4420

Sam sie zastanawiaem nad scierniskowcem od Batyry.Ciekawe co inni powiedza.Ja mam od nich agregat uprawowo-siewny 2,5 (ze tak powiem podstawa)Nie pamietam ceny ale juz sluzy pare lat razem z hassia bez zastrzen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benio1967    154

mam zgodzony agregat ścierniskowy szer 2,60 6 łap za 6 tys na fakturę prosto od producenta firma AGRO-MIX.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez sintia
      Získání dokumentů EU, pasů, občanského průkazu, řidičského průkazu a lodního průkazu je s naší pomocí snadné. Nabízíme rychlou a efektivní službu, díky které získáte dokumenty, které potřebujete, během okamžiku. Kontaktujte nás https://continentaldocs.com/cs/
      Telegram: @ChooseAn
        E-mail: minskoert@gmail.com
       
    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj