Polecane posty

LordFift    3

Nie mam  pojęcia ile  taki  claas  warty-  bo  nie  znalazłem  żadnego  takiego  w  ogłoszeniach ... 

Ja ja coś ogłosze  , albo ktoś  ze  znajomych  to jeden  telefon  na  2  dni , albo i rzadziej  .

A    tu  do każdego  dzwonią co parę minut , co  wy pier...cie ludzie  :P

 

Ja w Październiku wystawiłem pług 4 skibowy obrotowy za 5100zł to w ciągu jednego dnia miałem ze 20 telefonów a później to juz tak 1-2 dzwoniło dziennie

Miałem tez wystawiony od wujka wystawiony rozsiewacz Amazone 803 za 1000zł do małego remontu to ludzie się mieli pozabijać się za nim

Tam gdzie brałem Claas to miał tez c360 za 6300zł wystawiony stan dobry to poszedł w ten sam dzień co go wystawił

Jak dasz dobrą cenę to szybko się klient nadarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A co kupowałeś brony do czydziestki czy koszyk dla kota? Ludzie miękną, hahaha, chyba Wieśki z pod GSu. Prawdziwy bezmeśmen z Ciebie.

A gwałciłeś kiedyś handlarza w odwrotny sposób :lol: ? Bo mi się przydarzyło :D Oglądasz sprzęt dzwoni do Ciebie koleś i z waszej rozmowy wynika że zejdzie z ceny na tyle ile się umawialiście i to jest właśnie taka cena jaką jesteś gotów dać za sprzęt który właśnie oglądasz :D powiem szczerze ludzie miękną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9243

Wieśki spod GS-u to sprzedają sprzęty po 2-3 lata i nie ch... nie spuszczą z ceny, chociaż to cena za nowy sprzęt. Jak chcesz, to mogę ci pokazać kilka ogłoszeń na sprzęt, który wystawiają już conajmniej od 2 lat . Jak sprzęt jest sprzedawany za cenę, jaką realnie jest wart, to gwarantuję ci, że nie stoi dłużej niż 2 dni, max tydzień jak trzeba skombinowac transport większego sprzętu gdzieś dalej.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

jeźeli coś jest wystawione poniźej wartości to moźe i ma branie. Dużo zaleźy teź od sezonu. Nie tak łatwo jest sprzedać, za normalną cenę


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MG1991    3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

https://www.olx.pl/oferta/ursus-1012-orginal-CID757-IDjp0uC.html#c243edb5b3

Chyba jakaś świąteczna promocja.

 

A tak z innej beczki, ile może być warta D-55, rok 1990, zarejestrowana, sprawne hamulce,tylne nowe opony, nowy tłok, podwójne burty, podłoga do wymiany...

 

w ogłoszeniach stoją po 15-20tys. a taka rozsądna to 10-15


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2471

 

Ten bizon to z białorusi sprowadzony i widać po zdjeciach że lekko w życiu nie miał

Sprzedawał go gość co likwidował gospodarkę miał 65lat

Może zrobił taki myk ze ktoś dzwonił ale cena nam odpowiadała to kopiliśmy

Za 21tys to raczej dobra cena jak za claasa i jeszcze mi go w cenie przywiózł

 

jakiego Claasa kupiłes za 21 tyś? Dominatora 76?


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

Xawier mam takiego ale opala 110, na tych samych odkładnicach, problem taki że one są jednolite i nie możesz wymienić posszczególnych pór tylko całość, cena zaporowa 1400zł za sztukę powiedzieli mi w unirolu  do plusów lekko idzie bardzo do tego ładnie kryje bardzo ładnie i pole jest równe po orce, u mnie lata z zetorem 80km i bardzo dobrze idzie, minus jak powiedziałem bardzo drogie odkładniceu mnie dwie na mus już do wymiany są, łatałem je ale już nie długo pochodzą, panowie nie orientuje się ktoś gdzie takie dopaść w miarę realnych pieniążkach, Xawier  jak sa w dobrym stanie to go bierz, chociaż nie podoba mi się wierzyczka w sensie ta rura na środku z tego okresu powinna być inna taka profilowana kształtka która łączy wierzyczkę z ramą odkładnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25629

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Agrest ale przyznasz że bardzo pomyslowy i na pewno rama nie cierpi tak jak te na jednym siłowniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LordFift    3

Ten bizon to z białorusi sprowadzony i widać po zdjeciach że lekko w życiu nie miał

 

jakiego Claasa kupiłes za 21 tyś? Dominatora 76?

 

 

Claas Commandor 114CS

 

Edytowano przez LordFift

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7906

Ta przyczepa wegler chociaż ma fajnie rozwiązaną hydraulikę bo rama tak nie cierpi przy kiprowaniu.Ta pierwsza też niegłupia do kiszonki i piachu w sam raz ale do zboża też dobra przy wysypowaniu na ruszta w młynie ale musi być tak zwana hydro burta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25629

Agrest ale przyznasz że bardzo pomyslowy i na pewno rama nie cierpi tak jak te na jednym siłowniku

No nie powiem - ta druga naprawdę mi się podoba. Tej pierwszej widzieć nie chcę, bo w moim gospodarstwie do zboża by się nie nadała. Sypało by się z przodu, z tyłu i z boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Cena  atrakcyjna  , ale mówiąc  szczerze  to hydropak nie  wygląda na  zbyt  masywny, wieżyczka  tez nie . Jaki  jest profil na  głównej  ramie? 

No  i nie  widze możliwości  regulacji   rozstawu  mocowań do  siewnika...

czy  się mylę? 


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Marisz to stare zdjęcia z przed lat regulacji do siewnika brak ,bo dedykowany pod Poznaniaka ,rozstaw 70cm (zresztą jak wiekszość )

co do solidności to rama 80/80/4 hydropak 60/60/4  wieża80/60/4  wykonałem ich sporo i reklamacji zadnej ,podpór pod kola tez nie stosuję ,bo na prawde sa zbędne

sworznie ,uchwyty stal gatunkowa ,wały na łozyskach z osią po srodku ,przedni dzielony ,

sam nimi sieję jak nie sprzedam np jako nowy ,czsem sie zdarzy ze po jednym sezonie u mnie ,co ma wpływ na niższą cene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landfarmer    3581

A co kupowałeś brony do czydziestki czy koszyk dla kota? Ludzie miękną, hahaha, chyba Wieśki z pod GSu. Prawdziwy bezmeśmen z Ciebie.

 

Dla kogoś co w życiu kupował tylko piwo w sklepie to i brony do "czydziestki" pewnie ciężko byłoby kupić w dobrej cenie, ale krytykować potrafi każdy


Szef wszystkich szefów  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19719

tak to są takie same, 3 zł za kg ?

nie wiem ile ważą ale za jedną walizkę 100,-

 

Sołtys, do MTZ-ta też masz ?

 

nie ale jeśli masz nr do RYŚKA to dzwoń on ma,

u mnie są od zt303/300

Nie mam  pojęcia ile  taki  claas  warty-  bo  nie  znalazłem  żadnego  takiego  w  ogłoszeniach ... 

Ja ja coś ogłosze  , albo ktoś  ze  znajomych  to jeden  telefon  na  2  dni , albo i rzadziej  .

A    tu  do każdego  dzwonią co parę minut , co  wy pier...cie ludzie  :P

 

Ze sprzedażą mam tylko problem z rozrzutnikiem-cena dość wysoka a tak to rezta max 2 dni

prosiaki sprzedawałem 2 godz(wystawiałem oddzielnie 3 mioty)vw polo sąsiadki po 4h był klient, opryskiwacz po dwóch dniach stał już w lubelskim ;)

Ta pierwsza to typowa IFA do kiszonki fajna sprawa ale tylko do "lekkich" materiałów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kb4512    358

Jasne że chodzi o cenę, co tu dyskutować , np ten zetor - jak by go wystawił za 30 tys to by w godzinę poszedł a tak to już buja się z nim kilka lat https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-zetora-3320-z2004r-CID757-IDfAXEJ.html#0a78d54aa8

Tylko to jest nowy traktor, jak wolisz to kup sobie FT bez napędu tylko droższy będzie. Cena trochę kosmos ale 70k spokojnie by dostał.


The future is organic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tylko, że on jak był nowy to 70 tyś chyba nie kosztował. Za 70 tyś to można mieć coś w podobnym roczniku, sporo mocniejsze i z napędem o reszcie nie wspomianam. Przebieg tylko inny będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Tylko to jest nowy traktor, jak wolisz to kup sobie FT bez napędu tylko droższy będzie. Cena trochę kosmos ale 70k spokojnie by dostał.

Nowy to on był 12 lat temu... Kupił byś np 12 letnie opony w cenie nowych ? Nie tylko przebieg niszczy, czas też . Bez oględzin w przebieg też nie ma co wierzyć bo może mieć i ponad 1000 i lśnić jak nowy jak ktoś dbał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbozowy    29

Tylko to jest nowy traktor, jak wolisz to kup sobie FT bez napędu tylko droższy będzie. Cena trochę kosmos ale 70k spokojnie by dostał.

Napisane jest, że ma 23 godziny, a na zdjęciu wygląda jak by było 475, No chyba, że coś źle zauważyłem. Coś facet kręci wg mnie.


Naprawy maszyn budowlanych VOLVO u klienta (mechanika, hydraulika, elektryka, dpf, ad-blue).

Obsługa klimatyzacji w każdym sprzęcie u klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj