Polecane posty

lukbold    1054

zgrabiarka grzebieniowa i raczej z przetrząsaniem nie ma nic wspólnego. na yotube jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

W stanach popularne były i to już dawno temu patrząc po filmach. U nas to lekka nowość od kilku lat. Samasz stworzył kopię Repossi a samo Repossi to nawet 60 tyś kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

W stanach są inne ziemie, plony liche na dużych połaciach pola, liczy się szerokość robocza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

hehe facet po prostu się trzęsie na widok tego czegoś co podobno ma być traktorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AdeXZet    151

Cheesburger można śmiało ja woże po 5 ton żyta i wytrzymuje tylko borty musiałem spiąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldini24    20

Witam!Wiem,że nie ten dział,ale zapytam tu...

Ile tak realnie można wołać za Ursusa 3512.1996rok produkcji,Mechanicznie myślę,że stan dobry,ponieważ obecnie są lekkie przecieki w kilku miejscach ,powiem tak..od sprzęgła w tył-nic nie robione,blacharsko tak średno...,ogólnie stan nienaganny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonek98    2651
Napisano (edytowany)

Jak dla mnie koło 25 tys możesz cenić może trochę więcej 

Edytowano przez jonek98

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    436

Jak dla mnie koło 25 tys możesz cenić może trochę więcej 

 

Moze niech dozuci z 2 -3 tys  na opuszczenie i tak bedzie sie wyruzniac ogłoszenie od tyh marzycieli co cenia po 38-40tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

super ,  to  nic  tylko  sie  cieszyć ...

a że  za  te  3512  trzeba  dać  2 lub 3  razy   tyle- to polskie  realia 


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XMK13    411

Kto za te ciągniki tyle płaci? [...]

Chandlarze. A potem wystawiają po kilka tyś więcej.

Takiego można wystawić za 27/28 tyś i potem się targować. Potem i tak się pojawi za 31 tyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz222    2883

Cieszyć się nie ma z czego, stara maszyna i w dodatku konstrukcyjnie przeżytek. Ale jak się nie ma co się lubi... Tyle że trzeba wiedzieć ile jest warte coś co chce się kupić. Nie musze Ci tłumaczyć bo sam z autopsji dobrze znasz te maszyny

@XMK13 wiem jak wyglądają ceny niektórych marek/modeli. I tym bardziej mnie to bawi, bo za jeden mały ciągnik, który na dzisiejsze czasy nawet z opryskiwaczem czy rozsiewaczem może mieć problem, można kupić i wyremontować większy, który obskoczy wszystko od A do Z na polu bez zająknięcia i męczenia się godzinami na kilku hektarach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

MF  i 330 zawsze były drogie, a naprawdę to co to za ciągniki. Do kościoła i do sklepu podjechać nimi można.

Mi za MF255 z 85 r handlarza dwa lata temu 20 dawał, a sąsiad 1212 ładną za 18 sprzedał po dwóch latach ogłoszeń, ale z  35 wychodził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek1979    328

Stara seria ursusa to dopiero jest przezytek .A 3512 jako pomocnik na kilku ha moze byc .Szkoda ze malo jest z org. kabina  bo te stare sokolki itp straszny badziew .A o wiele przyjemniej bylo by nim jezdzic w wyciszonej i radiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

no do pierwszego przegrzania któryś tam może i był lepszy.... te hasła były dobre 20lat temu a nie teraz. Duzo ich nie ma ale za te kase to mozna znaleźć coś serii 500 a to już nie ma czego porównywać.. kwestia zużycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beret1990    27

http://olx.pl/oferty/uzytkownik/2x3hT/

PANOWIE OSZUST POWRÓCIŁ. PODOBNO SIEDZIAŁ W WIĘZIENIU ZA PRZEKRĘTY KTÓRE ZROBIŁ ALE TERAZ NA NOWO ROZKRĘCIŁ BIZNES. TRZYMAĆ SIĘ OD NIEGO Z DALEKA, NACIĄGACZ I OSZUST, MA SPORO DŁUGÓW U LUDZI KTÓRZY WPŁACILI ZALICZKI I NIE TYLKO. OMIJAĆ SZEROKO!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUCH1234    93
Napisano (edytowany)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez sintia
      Získání dokumentů EU, pasů, občanského průkazu, řidičského průkazu a lodního průkazu je s naší pomocí snadné. Nabízíme rychlou a efektivní službu, díky které získáte dokumenty, které potřebujete, během okamžiku. Kontaktujte nás https://continentaldocs.com/cs/
      Telegram: @ChooseAn
        E-mail: minskoert@gmail.com
       
    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj