Polecane posty

izydor6280    1154

http://olx.pl/oferta/przyczepa-5-ton-wywrotka-brandys-bss-hl-thk-5-kaczkuszka-d46-d36-d73-CID757-IDd6Cl9.html#e78e9ad025 

Warta tej ceny ?, pisze ze niby możliwość rejestracji.

 

 file:///C:/Users/adrian/Desktop/Mtz%2082%20Zambrzyca%20%E2%80%A2%20OLX.pl.html

Stylowe siedzenie :D

 

do wpakowania ładnych parę tys.

za połowę tej ceny można by się zastanowić, bo same koła warte z tysiaka  ;)


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus3603p    87

Ale chyba lepiej kupić taką za te 3tys włożyć około 6tys w nią niż kupować polską sztywną i przerabiać na wywrot? od znajomego pożyczałem D47 to po załadowaniu 5t na nią trochę strach było jechać po nierównościach żeby coś nie puściło.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

Ale chyba lepiej kupić taką za te 3tys włożyć około 6tys w nią niż kupować polską sztywną i przerabiać na wywrot? od znajomego pożyczałem D47 to po załadowaniu 5t na nią trochę strach było jechać po nierównościach żeby coś nie puściło.  

 

ja bym wolał kupić d50 na nowej osi i przerobić na wywrotkę, oczywiście w rozsądnej cenie, niestety o taką u nas ciężko

Edytowano przez izydor6280

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus3603p    87

ja chyba się skuszę na kupić takiego złoma do 3/3.5tys do remontu na zimę, D50 w tych pieniądzach to zazwyczaj bez papierów, a i tak bym musiał przerabiać skrzynie aby pasowała pod skrzyniopalety, na D47 mieści się 7 ale tylną burtę musiałem na łańcuchu podwieszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cyprian1219    368

Nie taki znowu rzadki, troche tego wyszło i troche tego jeździ... u mnie na wsi jeden taki ma 934 a w sąsiedniej 1234... to po prostu stara seria z nowszymi kabinami i zmienionymi drobnymi pierdołami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

a nie miały skrzyni synchro? przynajmniej tak pisało w starych prospektach jak jeszcze ojciec szukał... to chyba nie jest taka pierdoła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cyprian1219    368

To starsze nie miały zsychronizowanej skrzyni? :o
Że seria xx34 ma synchronizator to wiedziałem a o tym że stare nie miały to pojęcia nie miałem... Ale w sumie nie mam ciągnika ciężkiej serii więc chyba mam prawo nie wiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

Sołtys te jlg to typowa budowlanka A serwis jak w każdej innej ladowarce. Znajomy handlarza i siebie taka sama ale z mniejszym przebiegiem i do obsługi placu super ale do gospodarstwa nie bardzo bo bardzo duża gabarytowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28760

świeżych spraw nie mogą znaleźć, a tu ktoś szuka ciągnika ukradzionego klika lat temu

pewnie rozłożony na kawałki, jako dawca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kris94    23

Jak darmowe to obecnie sprzedajemy.pl staje się coraz bardziej popularne a jak płatne to myślę że otomoto z opcją widocznego ogłoszenia również na olx chyba najlepsze, na samym allegro chyba obecnie się nie opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jak komuś zależy na sprzedaży to zapłaci za ogłoszenie a wystawiać aby wystawić byle za darmo to można długo czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solek01    210

Zakupiłem agregat Tytan 250 z Tolmetu i widzę że łączniki centralne jakie mam to trochę liche jak na tą maszynę + siewnik.

Jaki polecacie aby spokojnie jeździć bez obawy że się coś urwie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

Zakupiłem agregat Tytan 250 z Tolmetu i widzę że łączniki centralne jakie mam to trochę liche jak na tą maszynę + siewnik.

Jaki polecacie aby spokojnie jeździć bez obawy że się coś urwie? 

 

wzmocniony c385


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez sintia
      Získání dokumentů EU, pasů, občanského průkazu, řidičského průkazu a lodního průkazu je s naší pomocí snadné. Nabízíme rychlou a efektivní službu, díky které získáte dokumenty, které potřebujete, během okamžiku. Kontaktujte nás https://continentaldocs.com/cs/
      Telegram: @ChooseAn
        E-mail: minskoert@gmail.com
       
    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj