Polecane posty

MF675ursus    1457

Nadal lepią. Temu koła podmienili i ogołocili, ale tak to nie najgorsze ciągniki, z tym że dużej mocy. Na budowie dróg parę widziałem, a łatwo tam nie mają. Były też wersje na tory, z zabudową leśną i z koszem do energetyki, może to któryś z tych, bo zbyt ubogi trochę jak na typowo rolniczy albo pobudowlany

Edytowano przez MF675ursus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

"Kurła "😊 

Specjalnie dla Ciebie alkoholiku @Agrest

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaruss820    1559

Jak ktoś ma niedaleko wschodniej granicy to tamtejsi handlarze sprowadzają dobre piwo obolon,kiedyś po 2zl za butelkę kosztowało,z dwa lata temu brat znalazł go chyba w Kauflandzie, etykieta ukraińska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Obolon 😊jak nazwa wskazuje strach pić bo po jednym można się obalić

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

poszukuję rozsiewacz rauch komet lub mds do poprawek oraz żmijkę 8m ktoś coś? najlepiej mazowieckie lubelskie, mogę się zamienić na koła bezdętkowe do przyczep jak ktoś by chciał


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1081
simson2812 napisał:

poszukuję rozsiewacz rauch komet lub mds do poprawek oraz żmijkę 8m ktoś coś? najlepiej mazowieckie lubelskie, mogę się zamienić na koła bezdętkowe do przyczep jak ktoś by chciał

Ile chcesz wydać za mdsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

sam nie wiem a masz coś na oku?


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1081

Coś się znajdzie ale muszę wiedzieć w jakim budżecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
35 minut temu, hodowcamlody napisał:

Pany konstrukcja 6x8 nie za bardzo znajdzie gotowca to pasuje samemu wyspawac, jakie przekroje jak to wyspawac?

Czego to konstrukcja? Garaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

Griga jak w twoich okolicach to daleko mam jechać jeśli tylko po rozsiewacz. A odnośnie konstrukcji to masz jakiś materiał? bo trzeba zacząć co chcesz wykorzystać. Całość ma być stalowa? czy dach drewno?


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1081
15 minut temu, simson2812 napisał:

Griga jak w twoich okolicach to daleko mam jechać jeśli tylko po rozsiewacz. A odnośnie konstrukcji to masz jakiś materiał? bo trzeba zacząć co chcesz wykorzystać. Całość ma być stalowa? czy dach drewno?

Nie istnieje coś takiego jak daleko, kwestia czy opłaca się jechać czy nie.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3791

taa,złam sobie obie ręce,jak będziesz miał gips i cię d*pa zaswędzi  to zobaczysz jak to daleko ;-)))

7 minut temu, griga napisał:

Nie istnieje coś takiego jak daleko, kwestia czy opłaca się jechać czy nie.

 

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1081
7 godzin temu, kopin napisał:

taa,złam sobie obie ręce,jak będziesz miał gips i cię d*pa zaswędzi  to zobaczysz jak to daleko ;-)))

 

Myślisz przyziemnie.... wtedy poproszę kogoś o podrapanie 😉 A transport zawsze można zlecić

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28759
10 godzin temu, hodowcamlody napisał:

Pany konstrukcja 6x8 nie za bardzo znajdzie gotowca to pasuje samemu wyspawac, jakie przekroje jak to wyspawac?

nie warto samemu lepić, liczyłem, tu zobacz czy ci podpasuje

https://www.olx.pl/oferta/hala-wiata-garaz-8x6-4-konstrukcja-stalowa-ocynk-zadaszenie-producent-CID3-IDz1H7T.html#aa74539eb4

https://www.olx.pl/oferta/konstrukcja-8x6-5m-garaz-wiata-skrecana-ocynkowana-magazyn-namiot-hala-CID628-IDB6aye.html#b83bba2aad

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2200
10 godzin temu, kopin napisał:

taa,złam sobie obie ręce,jak będziesz miał gips i cię d*pa zaswędzi  to zobaczysz jak to daleko ;-)))

 

 W ostateczności to można bez użycia rąk,o drążek co kotki pazurki ostrzą9_9🤪

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To od razu kotu d*pe wystawić niech drapie 😊

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pit17    185

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28759

w Austrii stało 40 lat, a ty piszesz że licho wygląda

nie sztuka nawalić stali i zapłacić nie wiadomo ile

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859
1 godzinę temu, bratrolnika napisał:

ciekawe jak by to sie sprawdziło jako garaż na zimę 🤔 ocieplić to natryskowo od środka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28759

a po co ocieplać, blachą obić i śniegu nie nawali

chyba że chcesz garaż do dłubania, żeby ogrzewać go w zimę, to zamiast blachą to płytą warstwową obić i będzie ok

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj