Polecane posty

bratrolnika    28759
6 minut temu, zetorki12 napisał:

Ha . Gość i Ogara ma !  I niedrogo .

Średnio pewny ten ogar, części za 900zl wsadzone, a nie jeździ. Gdyby to był tylko problem z gaźnikiem to pewnie by go podmieniono cenił więcej, a tak jak cena okazyjna i w dodatku niby drobna naprawa potrzebna to pewnie tak będzie jak z moją motorynką, niby sprawna, niby pierdoły, a leży od miesiąca w choinkach za garażem bez silnika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jak nie jeździ ? Gaźnik tylko brudny . :D Wyszkiełkował , a gaźnika nie wydmuchał . ;)

A właściwie , to co to jest szkiełkowanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Proces czyszczenia delikatnych elementów wykonanych np. z aluminium. Masz jeszcze sodowanie, śrutowanie czy piaskowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28759
7 minut temu, zetorki12 napisał:

Jak nie jeździ ? Gaźnik tylko brudny . :D Wyszkiełkował , a gaźnika nie wydmuchał . ;)

A właściwie , to co to jest szkiełkowanie ?

To samo co piaskowanie z tylko to się chyba robi szklanymi kulkami, po takim zabiegu aluminium nie jest poszarpane, nie jest takie ostre w dotyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
20 minut temu, bratrolnika napisał:

Średnio pewny ten ogar, części za 900zl wsadzone, a nie jeździ. Gdyby to był tylko problem z gaźnikiem to pewnie by go podmieniono cenił więcej, a tak jak cena okazyjna i w dodatku niby drobna naprawa potrzebna to pewnie tak będzie jak z moją motorynką, niby sprawna, niby pierdoły, a leży od miesiąca w choinkach za garażem bez silnika...

A gdzie  silnik jak cała leży w choinkach?😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522
2 godziny temu, bratrolnika napisał:

Zadzwoń to się dowiesz jakie to za darmo, kutasiarz pięć złotych na ogłoszeniu chce zaoszczędzić

Pszenżyto widziałem, ale przężyta jeszcze nie

bo prze-żyto to jest takie meeega żyto

42 minuty temu, Xawier napisał:

przez 50 lat ciągle nowy

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19718
2 godziny temu, bratrolnika napisał:

 

Pszenżyto widziałem, ale przężyta jeszcze nie

Widać młody Jesteś 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28759
10 godzin temu, Ursus932 napisał:

A gdzie  silnik jak cała leży w choinkach?😏

dwie wsie dalej, ale nic już z niego nie będzie

9 godzin temu, soltys48 napisał:

Widać młody Jesteś 

stary się odezwał,,,,😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258
12 godzin temu, bratrolnika napisał:

 

Pszenżyto widziałem, ale przężyta jeszcze nie

Nie widziałeś na forum jak chłopak zaprawiał przężyto? Potem zmienił i jednak zaprawiał przenżyto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25628

To był zabieg taktyczny, bo skoro nie można obsiewać materiałem z reprodukcji bez uiszczenia opłaty licencyjnej, to zaprawił pszężyto i mogą go uniknąć, bo w spisach go nie mają😁

To tak jak w pewnym czasie na ile specjalnie przekręcało się nazwy odmian np Tisel-Tizel, tisell, Gofert- goferd, gofertt itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
59 minut temu, bratrolnika napisał:

dwie wsie dalej, ale nic już z niego nie będzie

stary się odezwał,,,,😋

No dobra Ale nadal nie rozumiem co on robi tak daleko od ramy i dlaczego nic z niego już nie będzie🤔 chyba że tak szybko zapierdzielałeś aż go wyrywało z ramy dwie wioski daje 😊

Ale czy to możliwe motorynką😎

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28759

u znajomego co miał mi ją remontować został, gwinty pozrywane, wał niepewny, nie ma co ratować

jakby ktoś miał coś pewnego to dajcie znać, odkupię, niech młody się wdraża od młodego w tematy motocyklowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tak myślałem że remont nie opłacalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pany ile powiedzieć za remont podnośnika w c360 , to znasz zdjęcie plecaka i wymiana zużytych części plus trochę poprawy przy elektryce wymiana lamp i stacyjki . robię to znajomemu i nie chce zedrzeć z niego ale również żeby mi się opłaciło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12380
11 minut temu, Ursus932 napisał:

Pany ile powiedzieć za remont podnośnika w c360 , to znasz zdjęcie plecaka i wymiana zużytych części plus trochę poprawy przy elektryce wymiana lamp i stacyjki . robię to znajomemu i nie chce zedrzeć z niego ale również żeby mi się opłaciło

Jak dobry znajomy to 3 * 0.7 pite  na miejscu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Przed chwilą, 6465 napisał:

Jak dobry znajomy to 3 * 0.7 pite  na miejscu. 

I tu problem bo nie pije wódki 😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12380
1 minutę temu, Ursus932 napisał:

I tu problem bo nie pije wódki 😏

Jak mieszkasz nie daleko mnie to służę pomocą😀

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj