Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kizak    2211
Napisano (edytowany)

 No ,jeśli w cenie ,, komplet zaczepów'' typu dyskowa,rotacyjna...... i jeszcze coś spadnie.Czyli z 45ooo do oddaniaO.o,też kutwa kawał. Niecałe 70 km,z tego kilka pobiegło...

Edytowano przez kizak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3791

moim zdaniem raczej mizerny,oszczędność materiału na każdym kroku,zabezpieczenie na kołek, moim zdaniem lipa bo zrobiony jak do ciapka,ale go ciapkiem nie uciągniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7906

Rysiu takie rzeczy to tylko u was w Lubelskim i nawet zabijanie ludzi za to że kogoś ochlapał błotem sniegowym

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3791

cały czas sie zachwycacie ruskimi maszynami to i z ceną gonią zetory 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Rolnik , Myślałem że to Twój , ale widzę że to twojego znajomego . 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15396

Nie, nie ma co narazie, a po drugie śniegiem zapadane dziur w podłodze nie będzie widać😁

  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desant    9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stuart    121
16 godzin temu, radex napisał:

pytałem się raz ale chyba nikt nie odpowiedział.... Czy może ktoś coś takiego użytkował i może mi coś o tym sprzęcie powiedzieć ?

https://www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-spalinowy-turbinowy-plecakowy-CID628-IDfibvZ.html#ba0507c3a9;promoted

Ja pracowałem Solo drogi i bardzo polecam. Pryskałem kury nioski w klatkach. :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9260

Używacie kurtek polarowych ? Jaka gramatura, marka ? Szukam czegoś na okres wiosna i jesień, ale zgłupiałem , tyle tego na alledrogo

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7906

9@bratrolnikadzięki za info Ale chyba sobie odpuszczę obrotowy do ciapka bo na glinę i iły to do ciapka będzie chyba za ciężko a na obrut a tu nie mam gdzie i od kogo pożyczyć żeby spróbować jak Ciapek sobie będzie radził. Jestem w kropce i na razie muszę wszystko przemyśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konteno   
Gość konteno
12 godzin temu, bratrolnika napisał:

A myślisz że jakakolwiek będzie chciała takiego smutasa? Weź się chłopie w garść, wiele nie trzeba. Po co się martwić, skoro lepiej patrzeć na lepsze strony tego co nas spotyka, wszystko ma swoje plusy

a żadna nie musi chcieć , z racji samotności pokrzywdzony czuć sie nie będę, na razie siedzę od tygodnia w domu na antybiotyku i jak kaszlałem tak dalej kaszlę więc o braniu sie w garść i nie martwieniu się to nie ma mowy na razie bo wątłych schorowanych to tym bardziej dziewczyny nie chcą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28761
17 minut temu, stempos1980 napisał:

9@bratrolnikadzięki za info Ale chyba sobie odpuszczę obrotowy do ciapka bo na glinę i iły to do ciapka będzie chyba za ciężko a na obrut a tu nie mam gdzie i od kogo pożyczyć żeby spróbować jak Ciapek sobie będzie radził. Jestem w kropce i na razie muszę wszystko przemyśleć

Na zdjęciu z małym Ruskiem stoi, można zawsze zadzwonić, zwpytac, to nic nie kosztuje. Ale jak tam uważasz

1 minutę temu, konteno napisał:

a żadna nie musi chcieć , z racji samotności pokrzywdzony czuć sie nie będę, na razie siedzę od tygodnia w domu na antybiotyku i jak kaszlałem tak dalej kaszlę więc o braniu sie w garść i nie martwieniu się to nie ma mowy na razie bo wątłych schorowanych to tym bardziej dziewczyny nie chcą 

Ech, ty to jesteś...

To masz, na pocieszenie ci znalazłem

 

https://www.olx.pl/oferta/czesc1-CID103-IDys6UD.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029
2 godziny temu, bratrolnika napisał:

Ktoś tu szukał dwójki obrotowej, nie @stempos1980 przypadkiem???

https://www.olx.pl/oferta/plug-obrotowy-dwu-skibowy-CID757-IDvJPlr.html

do ciapka za duży max skrecisz go  na 70cm  ponadto brakuje przedpłużek, bez nich lipnie kryje  ,

ten to 60tka ma co ciągnąc  ,sasiadowi taki zhandlowałem za 1200 kompletny na hydraulice  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7977
57 minut temu, bratrolnika napisał:

Na zdjęciu z małym Ruskiem stoi, można zawsze zadzwonić, zwpytac, to nic nie kosztuje. Ale jak tam uważasz

Ech, ty to jesteś...

To masz, na pocieszenie ci znalazłem

 

https://www.olx.pl/oferta/czesc1-CID103-IDys6UD.html

trzeba zrzutkę zrobić dla konteno na pannę :D pokopuluje  to od razu zmieni nastawienie do życia bo jeszcze tak zgnębionego człowieka to nie widziałem

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez sintia
      Získání dokumentů EU, pasů, občanského průkazu, řidičského průkazu a lodního průkazu je s naší pomocí snadné. Nabízíme rychlou a efektivní službu, díky které získáte dokumenty, které potřebujete, během okamžiku. Kontaktujte nás https://continentaldocs.com/cs/
      Telegram: @ChooseAn
        E-mail: minskoert@gmail.com
       
    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj