Polecane posty

Uziu92    7975

nie wiem, ale jak mam te 4 tyś dołozyć to sie nie kalkuluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3791

za 4 tyś to może ciapaty tam siedzieć i zamykać 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258

Jest ktoś, kto ma ciężka serię, ale inne czechoslowacko - polskie sprzęty? Jakiej firmy kupujecie końcówki drążków? 

IMG_20190222_164514-780x1040.thumb.jpg.fb2475f6aaa5123232c26944b6b68602.jpg

Waryński zakładany na wiosnę. Wszystko teraz takie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9235

Niestety. Zwolenników Zetora masę, bo "tanie części" , za to wymienia się je co pół roku. Waryński z tego co się zoreientowałem to tylko marka-wydmuszka dla chińczyków. Jedne rzeczy mają lepsze jakościowo, inne gorsze, zależy od dostawcy częsci.

Nie szukałeś zamienników z Białorusi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25618

Zrób szum na Youtube jak rolnicy gwiazdorzy to i cały przodek Ci  zregenerują 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258

Nie jestem fotogeniczny, czy jakie słowo byłoby tam odpowiednie w przypadku kamery. 

Na drugim guma jest w lepszym stanie, ale z kolei pękła przy opasce u gory

Edytowano przez daron64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28757

Małżonkę przed kamerą postawz będzie lepiej. A jak guma pęka to z reguły słabo jest ....

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7975

mam takie gumy ze starych wahaczy ? chcesz ? naciągniesz sobie :D oczywiście na końcówkę

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710

@bratrolnikaale nie zawsze

42 minuty temu, daron64 napisał:

Ciekawe co @JacekMocny by na to powiedzial

Ma wyjebane, szuka teraz pewnie nowych podwykonawców w CHRL

Edytowano przez soltys48
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522
15 minut temu, bratrolnika napisał:

Małżonkę przed kamerą postawz będzie lepiej. A jak guma pęka to z reguły słabo jest ....

albo rodzina się powiększa😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25618

Guma 1zł, dziecko 500 co miesiąc. Niech pęka 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wini    59

Drewniany naciąg w polskim rozrzutnikiem to blee.., ale jak w claasie to już super rozwiązanie 😂

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710

czy napisałem ,ze ble??Wg może być ale niech będzie to jakoś zrobione a nie kawał drąga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@daron64mam te Waryńskiego na jednym drążku i guma pękła chyba po 2-3 miesiącach i tak jeżdżę ze 4 lata. Mieli to poprawić a widać nic nie zmienili. Ogólnie przegub dobrze zrobiony tylko guma porażka. Jak będę serwo przerabiał to wymienię jeszcze jeden sworzeń na drążku. Trwałe to są te gumowe kielichy pod główką a ten mieszek to niech sobie Waryński na małego założy. W samochodach po kilka lat wytrzymują a pracują w gorszych warunakch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258

Właśnie zdejmować em z drugiego drążka to były z tymi, jak to nazwales, kielichami i jeden był rozwalił, a drugi jeszcze jako tako. A ja ich nie ruszalem  jeszcze. Poszukam może takich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj