Polecane posty

AS2    199
Dnia 16.03.2018 o 14:46, kolo11 napisał:

Wszelkie przeróbki w tym ciągniku są uzasadnione technicznie i praktycznie. Tylko cena mimo wszystko o co najmniej 10 tys. zł za wysoka.

 

21 minut temu, pawel885 napisał:

Ten case nie ma nawet 70 koni, sprzedającego trochę poniosło.... Zetor za to ma super podnośnik - jak w 60-tce 

Spróbuj podnieść 60-tką 4-metrowy siewnik ważący 1 tonę zasypany 500 kg zboża. I obsiej tym zestawem 1 ha (o ile podniesiesz ten siewnik). Potem zrób to samo Zetorem 7211.  Zapewniam Cię, że stwierdzisz, że Zetor ma jednak lepszy podnośnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AS2    199

No skoro ja w swojej odpowiedzi wspomniałem tylko o 60-tce i o Zetorze to chyba logiczne, że od 60-tki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

No lepszy ale też nie cudo, zachodnie ciągniki tej klasy dźwigały po 4 tony, ten case to pirdek - waży tylko 2800 kg czyli tyle co zetor 5211 a ma 15 koni więcej, napęd i skrzynie 40

Edytowano przez pawel885

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7906

Zatem spalony wrak to naprawde go poniosło z ceną. Przecież to się nie nadaje do ponownego użytku. Koledze spalił się Lamborghini sadownicze i chciał go odbudować  to po rozmowie z działem technicznym z fabryki odpuścił sobie bo powiedzieli mu że to już będzie plasteliny bo materiał  stracił swoje właściwości twardości i elastyczności. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Papiery ludzie od takich wraków kupują .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2200

 Będzie papier i trochę to zajmie,dla wytrwałego,a podmalowane niektóre części z pocałowaniem łapki pogoni. Oczywiście wydłubie najpierw co akurat mu pasuje  do swego,,na ale 40 kilka kawałków to też boli......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3524

Jak jest młody co za pronblem jechać 300km,byle się nic nie popsuło,a jak na polu pracuje się przez miesiąc po 12 godzin  to ile km wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Taki problem, że 300 km to trasa dla samochodu a po drodze są odcinki, gdzie ciągnik ma zakaz poruszania się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bocianlask    3

Szukam przyłbicy samościemniającej do spawarki. Głównie spawam mig'iem, ale zdarza się też transformatorówką. Rozbieżności cenowe na allegro i w sklepach są dość duże i nie wiadomo co wybrać. Może któryś z kolegów mógłby coś konkretnego polecić. Budżet około 200zł, ale do czegoś sprawdzonego mogę trochę dołożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7906
3 godziny temu, miwigos napisał:

Jak jest młody co za pronblem jechać 300km,byle się nic nie popsuło,a jak na polu pracuje się przez miesiąc po 12 godzin  to ile km wychodzi

Z tej miejscowości co jest zetor   do MARCINA NH jest ponad 360 km w tym ponad 200 z zakazem wjazdu pojazdów wolnobieżnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3048
22 godziny temu, MarcinNH napisał:

Niech się wypowie jakiś ekspert https://www.olx.pl/oferta/zetor-7745-turbo-7245-CID757-IDsPIF9.html brać?  Coś opuści na tylne opony, u gościa dwa lata, technicznie wszystko działa tylko 300 km do domu i jest plan na kołach jechać. Jak jest jakaś okazja to szybko się sprzedają a wiosna za pasem

to turbo jest dokladane domowym sposobem, zeby sprawdzic co jest sinik wart-trzeba go z rana bez grzania zapalic po nocnym mrozie-jak odpali bez problemow to troche stargowac tak z 10 % i brac. wydaje mi sie ze ma orbitrol zalozony wiec z kierowaniem nie bedzie problemow, takim zetorem to  300 km raczej nie bedzie problemem przejechac.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Może jeszcze autostradą to szybciej będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7906

Najpierw  kawałek drogi dk50 potem Autostrada A2 potem A1 a drugi wariant droga krajowa 50 potem S8  potem  trasa 1 a dalej dk 86 do katowic a dalej do celu

a

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jacus wnioskujesz po roku produkcji?  Też sprawdzałem że stary rocznik jak na turbo.

Większość trasy to droga e75 tam nie można poruszać się ciągnikiem? 

 

Edit: chłop sprawdził na tabliczce i w dowodzie pisze 7745 czyli turbo ktoś zakładał on taki sprowadził czyli że w Anglii Już taki był. Porównywalem wizualnie te silniki na zdj i wygląda tak jak inne. Może cały silnik wymieniali a może wstawili turbo silnik już zajechany i gość sprzedaje, ciężkiej roboty u niego nie robił tylko w opryskiwaczu i rozsiewaczu. Gdybac można wszystko się okaże na miejscu, ale trochę mnie to zniechecilo

Edytowano przez MarcinNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extrabyk    5593

Załóż mu pług do śniegu i koguta na dach a nie tylko na legalu polecisz a jeszcze zarobisz na odśnieżaniu i będziesz miał na paliwo i jakiegoś kotleta po drodze :D

  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extrabyk    5593
3 godziny temu, migacz napisał:

Kombajn dość stary, bez szarpacza a do tego nie Bizon czy Claas a tylko te się w Polsce cenią bez względu na wiek i stan :D więc można powiedzieć,że cena normalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj