Polecane posty

Mateusz3512    453

Zastanawiam się nad tym pługiem, ale nie wiem jak będzie z częściami i czy dobrze będzie się sprawowało to zabezpieczenie resorowe bo nigdzie nie widziałem podobnego. Jakie są wasze opinie? http://olx.pl/oferta/plug-obrotowy-demblon-4-skibowy-nie-kverneland-lemken-overum-CID757-IDaACT3.html#f5d7dd2fe9

Edytowano przez Mateusz3512

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BENNY82    242

co do opryskiwaczy to mam biardzki 1000l 15m trzeba go trochę dopiescic i można jako tako pracować. po 1 sezonie zawór stałocisnieniowy do wymiany pompa zarzygana olejem ale działa poza tym jest na full wypasie pracuje na 40 ha bez rozlewania rsm. w tej cenie mogę smiało polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek1992    145

 Nic podobnego , 53xx ma całe pół konia więcej od 72xx B) .

 

mylisz się kolego 7211 jest o nie całe 4 km mocniejszy ale te do 1988 roku

 


Sprzęt rolniczy Zetor 7211 -U-R-S-U-S- C-360 Władymirec T25A2+tur
Massey Ferguson 186 Anna Z-644
Hesston 5540

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Zastanawiam się nad tym pługiem, ale nie wiem jak będzie z częściami i czy dobrze będzie się sprawowało to zabezpieczenie resorowe bo nigdzie nie widziałem podobnego. Jakie są wasze opinie? http://olx.pl/oferta/plug-obrotowy-demblon-4-skibowy-nie-kverneland-lemken-overum-CID757-IDaACT3.html#f5d7dd2fe9

Przecież teraz można wszystko dorobić odkadnie lemiesze to nie problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

Panowie poszukuję kopaczki elewatorowej-ma może ktoś na sprzedaż??

Olx sprawdzam już pół roku i efektów brak

ja właśnie przez olxa znalazłem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

mylisz się kolego 7211 jest o nie całe 4 km mocniejszy ale te do 1988 roku

 

 

No może nie temat do takich dyskusji ale ... , z tego co Mi wiadomo to  w 52xx i 62xx zmieniła się moc po 87r. , o 72xx nie słyszałem o zmianach mocy . Po za tym w tak starych traktorach to i tak moc jest nie taka jak w instrukcji . Skad masz źródło informacji mocy Zetorów ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bodzioman18    67

podpowie ktoś coś na ten temat. warto to oglądać czy odpuścić

ja mam demblona ale 3 skibowego , na kołku, pług przyzwoicie orze , lekki. w swoim wymieniałem lemiesze i dłuta, na zamuwienie po 3 dniach były. płozy dorobił mi znajomy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

Tak samo zetor 53xx ma synchronizowaną skrzynie, wspomaganie na orbitrolu i najlepiej kupować robione w Czechach bo polakom zabrali składanie ciągników za słabą jakość montażu i dużą awaryjność      

 

Zsynchronizowana jest 4 i 5. Z tym składaniem to raczej mało rzetelna informacja, chyba że pod koniec zaczęli coś partolic.

U nas 5340 ma ok 7000mth, są w pobliżu jeszcze 2sztuki 3320 maja jeden ma ok. 8000mth i drugi ok 10000mth. Wszystkie pochodzą z 1998r i wszystkie składane w PL co ciekawe nikt na nie nie narzeka. Te ciągniki chodzą praktycznie bezawaryjnie a nikt ich w nie oszczędzał za bardzo bo były przez dłuższy czas głównymi koniami do ciężkiej roboty, często ciągały maszyny za duże do swojej mocy.


♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19716

Zgadza się, sam sprzedałem mało używaną jakieś 6 lat temu za 2,5 tys dziś wziął bym więcej, widzę jakie szroty ludzie kupują za 1500zł a wtedy szrota za 500zł można było kupić

 

 

jak się szuka ideału za grosze to tak jest kopaczka to nie kombajn zbożowy że trzeba się trochę natrudzić żeby coś sensownego znaleść kopaczka chyba jest trochę prostsza w konstrukcji  od kombajnu ?

Panowie ja cudów nie wymagam jedyne czego oczekuję to lokalizacja w promieniu 100 km od PZL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9243

Seria 53xx to faktycznie były konie robocze w wielu gospodarstwach. Sąsiad ma - rocznik  coś koło 1997, 30ha - w ubiegłym roku awaria skrzyni (wałek główny), poza tym wymieniał w niej już łożyska. Ale odpukać - poza tym niewiele do niego zagląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
knox777    4

Może nie do końca rolnicze ale nietypowe jak dla mnie:

Sprzedaje zatankowaną butle od gazu? Do tego z opcją wysyłki?

http://olx.pl/oferta/sprzedam-but-gazowa-do-auta-walec-50-lhom-do-10-2019r-CID5-IDgjz8L.html

Pewnie zatankował do pełna a potem się silnik rozleciał a nie opłaca się naprawiać więc sprzedaje na części? To jest moje zdanie a jak naprawdę jest to sam sprzedający wie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj