nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

marko-kolo    709

Istnieje opcja ignoruj użytkownika .

Nie będzie cie korcić by wciskać swoje trzy grosze . 

Tyle że trzeba mieć jaja by tej opcji użyć.

 twoje jaja to chyba przerosły już wszystko , przynajmniej w twoim mniemaniu 

 dobrze wiemy że to  typowy objaw obsesji i kompleksów 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Bo prawica jednemu daję drugiemu nie, a FB jak taki sprawiedliwy to niech daje wszystkim.

 

Ale FB w swoim regulaminie określił komu udostępnia portal. Skoro nie chce tam ONR czy MN to dlaczego tam się pchają a teraz domagają się równości? Gdy drukarz odmówił wydrukowania ulotek LGBT to jakoś równości się nie domagali tylko twierdzili, że przedsiębiorca może robić co chce bo to jego prawo. Więc trochę konsekwencji w tym co się mówi.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Nie pogadamy nigdy . Z takimi poglądami nie ma szans by jakakolwiek dama uchyliła ci szpary. 

Twoich dochodów i zamożności nie neguję , tym bardziej że albo już , albo lada moment jak wcześniej pisałeś dostaniesz dwa domy .

 

Widzisz dla ciebie dyskusja mozliwa jest tylko z tym, kto się z tobą zgadza. Nie dopuszczasz jakich kolwiek innych argumentów. Z prostego powodu. Bo nie potrafisz na nie merytorycznie odpowiadać. Musisz do dzieci lub szpar się uciekać. Co pokazałem na przykładzie tego co odpisałeś dla @Krassus. Skończyły cię argumenty to zacząłeś pisać czy mam dzieci a teraz jeszcze szpary i domy. Masz rację nie pogadamy nigdy. Bo jakie kolwiek mądrości z twojej strony są natychmiast przeze mnie obalane i wyśmiewane. A tobie kończą się argumenty. Co pokazałem na poprzedniej stronie. Nie pierwszy raz zresztą.

 

Jasne  wtedy można by przetarg rozpisać ,albo fundacje zalożyć i już ,już elity by wiedziały gdzie zrobić przekręt a prostemu ludu ,jeszcze w głowie się poprzewraca od tej zawrotnej sumy 500

 

No tak pranie mózgu latami robi swoje. Już widzę jak Donek i Bronek otwierają pola namiotowe. Gdzie zapraszają dzieci za grube miliony. A eleganckie pensjonaty, czy inne tego typu ośrodki z bogata bazą stoją puste. Nawet ci się w głowie nie mieści, że jak te pieniądze dostają rodzice to jakaś część jest tak samo przejmowana w formie zarobków na różnych dobrach czy usługach. Przez różne firmy i osoby. Chwilówki proletariat lubi a tam odsetki duże. Tak samo jak nie mieści ci się w głowie, że państwo gdyby było odpowiedzialne z tym 500 plus mogło by wymusić pewne rzeczy na rodzicach na rzecz dzieci. Tak jak np wysłanie dzieci raz w roku na dwutygodniowe kolonie. Sama byś se mogła wybrać ośrodek bez przetargu i obawy, że będzie wałek. Ale wy wiecie doskonale, że to nie o to chodzi. Dla proletariatu ta kasa ma być do ręki a nie na dzieci. Bo dzieci nie głosują.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5576

To on PIS wykończył? Jak? Kiedy?

 

 

Dlatego  że za rządów  Hanki  były  największe  matactwa  i  przekręty

 

Na razie to jest to jedynie narracja PISu w którą wierzysz. Żeby udowodnić ze za Hanki były najwieksze przekrety to trzeba zbadać wszystkie by miec punkt odniesienia. Zobaczysz że nic jej nie zrobią bo ona na Lecha i jego ludzi pewnie ma odpowiednie papiery.

 

 

Patrzycie na 500+ jako przekupstwie wyborczym jedynie.

Na zachodzie to norma dodatki rodzinne na dziecko. To zaraz napiszecie, że są bogatsi itd.

A wychodzi na to, że oni wiedza i rozumieją, że sam przepływ pieniądza jest ważny.

To haniebne w Waszym mniemaniu  500+ to wydatkowane jest na towary i usługi. Czy to źle?

Zaczerpnięte z zachodu czy wschodu Waszym zdaniem?

 

To że coś jest na zachodzie nie znaczy że jest mądre. 

By był przepływ pieniądza to należy obnizyć podatki a nie zabierać i dawać a po drodze kaste urzednicza finansować . 

Gdyby ludziom nie zabierać też mieliby wiecej kasy i wydaliby na towary i usługi


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

Niestety, marsz się udał, donoszą zawiedzeni "dziennikarze". :)

Dziwne , bo w tym roku również .

 

Żadna budka nie spłonęła .

Po ulicach nie biegali Niemcy w kominiarkach z kastetami .

Policja nie używała armatek wodnych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

Nigdzie się nie wywyższam i nie twierdzę że jestem jakoś wielce bogaty, może i jestem zamożny i nie narzekam na życie ale do bogactwa daleko. 500 jak najbardziej jest potrzebne tyle że jest wprowadzone w sposób który po prostu miał kupić wyborców.

 

Nienawiśc do pis? Brak. Tlko widzę że idzie to nie w stronę świata cywilizowanego tylko na wschód.

 

 

A co do twoich oszczerstw pod moim adresem - mój nick kilku osobom na forum coś mówi i robimy jakieś interesy. Więc jednak nie jest to takie proste że jestem anonimowy. A słowa które napisałeś są oszczerstwem które jest karane. Więc w poniedzialek złożone zostanie odpowiednie zawiadomienie do Sądu Rejonowego. Dokładnie Wydział Karny w Lublinie.

He, he. Z płaczem pójdziesz do tej prokuratury czy się pozbierasz do jutra i weżmiesz w garść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Nie z płaczem tylko z zawiadomieniem o popełnieniu przestępstwa przez użytkownika ROLNIK7. Nie mam kilkunastu lat żeby byle szczyl nazywał mnie złodziejem i żebym bezczynnie na to mu pozwalał. Wysłałem mu PW że ma opcję przeproszenia mnie na forum - jak nie poskutkuje to w poniedziałek skieruje to (może nie tyle ja co adwokat) na drogę formalną.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3049

mam nadzieje ze twoj adwokat ma wieksza wiedze o procedurach niz ty- tym wydzialem karnym to dales czadu, nie wiem tylko czy jest sens sie sadzic z dziecmi B) , kiedys mialem do czynienia z idiotka adwokatka- na szczescie reprezentowala strone przeciwna :P .

 

jaki marsz sie udal- w glownych wiadomosciach tvp byla tylko jakas migawka parenascie sekund i tyle, natomiast kilka minut poswiecono wiecowi kod-u-wiec co bylo wazniejsze.

 

cala swita prezesa byla w krakowie- cala sala skandowala -wieslaw czy jaroslaw jakos niewyraznie, jak mina broszki ktora stala i na placz sie jej zbieralo ze o niej zapominaja, najlepsze bylo jak prezes zasnal na przemowieniu "psa"-wszystko to do obejrzenia w wieczornym wydaniu kroniki tvp krakow 

 

 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5576

Daj spokój, on tylko bierze przykład z Jarosława, Antoniego i innych PISowców. Oni tak samo rzucaja oskarżenia na lewo i prawo nie biorąc zadnej odpowiedzialności za słowa. Widocznie kolega  ROLNIK jest kolejnym forumowym  komunistą widzącym wszędzie układy, złodziejstwo i niecierpiacy ludzi którzy maja lepiej i którym sie powiodło. Jako komunista chętnie sprowadziłby ciebie do swojego poziomu odbierając ci część majatku. Humorystyczny aspekt jest taki że kolega ROLNIK zapewne uważa sie za prawicowca :lol:


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Czy ja dobrze czytam, że organizatorzy Marszu zaprosili na ów marsz przedstawicieli Partii Ludowej "Nasza Słowacja" która: Ugrupowanie uważa się za kontynuatora tradycji Słowackiej Partii Ludowej ks. Jozefa Tiso - prezydenta istniejącej w latach 1939-1945 Pierwszej Republiki Słowackiej, będącej państwem satelickim hitlerowskich Niemiec

https://pl.wikipedia.org/wiki/Partia_Ludowa_Nasza_S%C5%82owacja

Dla przypomnienia, ks. Tiso razem z Hitlerem zaatakował Polskę w 1939 roku.

A także przedstawicieli Nowej Siły która jest partią neofaszystowską?  https://pl.wikipedia.org/wiki/Nowa_Si%C5%82a

 

Czy trochę nie miejscu jest wycieranie sobie gęby walką naszych dziadków o wolność kraju i na marsz który ma to upamiętnić zapraszać ludzi z którymi walczyli? Do kompletu brakuje jeszcze UPOwców. Tak samo ich poprzednicy walczyli z Polakami więc idealnie się wpisują.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

@krassus , tak zapytam cię z ciekawości , czemu piszesz hitlerowskie Niemcy ?

Dlaczego w niezbyt chlubnych okresach historii Niemiec , mieszkancami tych ziem byli hitlerowcy i naziści , a państwo nazywało się hitlerowskie Niemcy .

Gdzie wobec tego zaszyli się niemcy mieszkający dzień wczesnij w panstwie Niemcy , skoro historia wspomina jedynie o nazistach i hitlerowcach.

I skąd wzięli się niemcy po maju 1945 , skoro jeszcze w kwietniu byli tam hitlerowcy i nazisci ?

Z tego co wiem , A.Hitler mówił że buduje silne Niemcy , dla niemców 

Nie znany mi jest przypadek by w przemowach do własnego narodu dnosił się do potegi hitlerowców lub nazistów , oraz używał innej nazwy jak Niemcy 

Czemu nie nazywać rzeczy po imieniu ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Nie z płaczem tylko z zawiadomieniem o popełnieniu przestępstwa przez użytkownika ROLNIK7. Nie mam kilkunastu lat żeby byle szczyl nazywał mnie złodziejem i żebym bezczynnie na to mu pozwalał. Wysłałem mu PW że ma opcję przeproszenia mnie na forum - jak nie poskutkuje to w poniedziałek skieruje to (może nie tyle ja co adwokat) na drogę formalną.

 

Jakie  przestępstwo  że  U użytkownik Rolnik7  pomówił  B3Agro

   Adwokat  jak to  usłyszy to  będzie miał  nie lada  ubaw

Występujesz  tu  jako B3Agro  a nie  z imienia i  nazwiska

Więc  niema tu  znamion przestępstwa

Idę  o  zakład 

że takowego  zawiadomienia  nie złożysz  

jeśli  nawet  to  zostanie  umorzone  za   niską  szkodliwość  społeczną czynu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

Przecież większość osób wypowiadających się tu to fantaści to sobie może nawet napisać że rutkowskiego wynajmie w poniedziałek i odszuka rolnika żeby wymierzyć sprawiedliwość. Idąc Twoją retoryką zabolało co Rolnik napisał. Czyżby miał rację :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

Jak to mawiał  klasyk

 

https://www.youtube.com/watch?v=-LslA-sogS8 

 

 

Gdyby  sądy  miały  zajmować  się  takimi  sprawami  to  by  trzeba by  wybudować  sąd  w każdej gminie

 

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie z płaczem tylko z zawiadomieniem o popełnieniu przestępstwa przez użytkownika ROLNIK7. Nie mam kilkunastu lat żeby byle szczyl nazywał mnie złodziejem i żebym bezczynnie na to mu pozwalał. Wysłałem mu PW że ma opcję przeproszenia mnie na forum - jak nie poskutkuje to w poniedziałek skieruje to (może nie tyle ja co adwokat) na drogę formalną.

 

Zawiadomienie o przetępstwie to się składa do prokuratury no ale tatuś pewnie Ci tego nie powiedział ;)

Nie z płaczem tylko z zawiadomieniem o popełnieniu przestępstwa przez użytkownika ROLNIK7. Nie mam kilkunastu lat żeby byle szczyl nazywał mnie złodziejem i żebym bezczynnie na to mu pozwalał. Wysłałem mu PW że ma opcję przeproszenia mnie na forum - jak nie poskutkuje to w poniedziałek skieruje to (może nie tyle ja co adwokat) na drogę formalną.

 

Jak Ty nazywasz rodziny biorące 500 + patologią to pewnie są to pochlebstwa ? :P  Uważaj żeby przeciwko Tobie nie wystąpili w pozwie zbiorowym bo wtedy i 240 ha może nie starczyć B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

ale jaja,jakis lewak straszy sadem ,piszez ,ze nie pozwolisz zeby byle szczyl jak to okreslasz ,czlowieku ty jestes az tak durny ze mozesz zlozyc zawiadomienie do prokuratury ze ktos na forum kogos nazwal zlodziejem. na forum to mozna kazdego nazywac zlodziejem i nawet pedofilem bo nie tyczy sie to dokladnie  danej osoby z pelnymi personaliami.tutaj to conajwyzej bana mozna zarobic.swoja droga to lewaki ostatnio cos bardzo kwicza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

To jest własnie doskonały przykład POlszewika , taki forumowy Pawka Morozow.

Tyle że Pawka był niebezpieczny , a on jest jedynie żałosny .

 

 

 

 

 

6943609050_forumowy_kapus.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

@scoffer twoja błyskotliwość jest do prawdy oszałamiająca. Normalnie szczęka opada. Ty rozumiesz co czytasz? @Krassus używając słowa "hitlerowskich" Chciał wskazać okres i władcę Niemiec z którym owa Republika Słowacka była w sojuszu. Mam nadzieję, że teraz już zrozumiałeś.

Może więc teraz skup się na wątku dlaczego te niedouki z ONR bo inaczej nie umiem ich nazwać. Zapraszają na takie niby patriotyczne imprezy. Ludzi którzy kultywują i chlubią się pamięcią przodków, którzy mordowali lub popierali tych co mordowali naszych przodków. Tak jak pisze @Krassus nie uważasz, że do kompletu trzeba by zaprosić jakichś jeszcze żyjących z UPA i NKWD?

Podsumowując albo nie rozumiesz co czytasz? Albo rozumiesz i po twojemu próbujesz odwrócić bieg dyskusji od nie pasujących ci wątków. Bo w wypowiedzi @Krassus głównym wątkiem był fakt zapraszania przez polskich pseudo patriotów na nasze święto narodowe ludzi, którzy kultywują pamięć tych co kiedyś naszych przodków mordowali. A ty próbujesz odwrócić od tego nie wygodnego dla ciebie faktu uwagę. Kierując ją na słowo "hitlerowskie"

Ja bym postawił jeszcze pytanie o to. Czy ci weterani maszerujący wczoraj na paradzie wiedzą kogo tam zaprosili im do towarzystwa ci polscy patrioci organizujący marsz?

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uszak21    7

PISZECIE MARSZ SIĘ UDAŁ, NIE BYŁO ŻADNYCH AKCJI. JA NAPISZE TYLKO TYLE, pIS WSPIERA I TAJNIE FINANSUJE NEONAZISTÓW Z onr, POLICJA PODLEGA PISOWSKIEMU MINISTROWI, WIĘC CO ON MA YSYŁAĆ POLICJĘ NA SWOICH?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

@scoffer jak pisałem bezradny jesteś. Co wątek to porażka. Tylko trucie insektów ci zostało. Może jeszcze to potrafisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6404

Udał się czy nie udał to nie problem. Ważne że nie było bijatyki. To może dać sygnał że można pójść na taki marsz jako zwykły obywatel. Zabrać rodzinę i manifestować swoją obecnością identyfikację z tym krajem. Kiedy będzie widać w tym marszu zwykłych uśmiechniętych ludzi, a nie zacietrzewione tabuny przestanie być atrakcyjny dla zadymiarzy. Przestaną mieć sens kontrmanifestacje i będziemy mieli prawdziwe święto. Takie kiedy wspomnimy tych którzy nie szczędzili sił ni życia aby istniała Polska, ale i takie które pozwoli cieszyć się z tego tu i teraz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

Zawiadomienie o przetępstwie to się składa do prokuratury no ale tatuś pewnie Ci tego nie powiedział ;)

 

Jak Ty nazywasz rodziny biorące 500 + patologią to pewnie są to pochlebstwa ? :P  Uważaj żeby przeciwko Tobie nie wystąpili w pozwie zbiorowym bo wtedy i 240 ha może nie starczyć B)

 

poczytaj sobie  

bo widzę żeś niedouczony 

jest kilka dróg i jedna  możliwość to prywatne oskarżenie znieważenia które to kieruje się do : patrz niżej w linku  

 

 

http://kancelariaknmp.blogspot.com/2011/09/anonimowa-zniewaga-na-forum.html

 

 http://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/co-grozi-za-obraze-na-forum-internetowym/ybgsgps

 

 

 

nikt tu nie jest święty  i docinki czy tam  niepochlebne epitety  to wiadomo że każdy tam przymyka oko 

ale jak się  wyzywa od'' złodzieju '' to grubsza sprawa i można beknąć jak się nie ma dowodów 

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj